Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Aktualizácia Office 2003 - reinstall?

  1. #1

    Standardní Aktualizácia Office 2003 - reinstall?

    Nedávno som sa zase hral so systémom a vymazal som niečo, čo som nemal. Asi to boli nejaké adresáre Windows Installer alebo niečo podobné, lebo mi nejde aktualizovať Office 2003, po kontrole opráv na nete to vypíše, že mi niečo chýba a nemôže skontrolovať ktoré opravy potrebujem.
    Myslel som si, že preinštalujem Office, ale inštalácia nejde spustiť, vypíše to nejakú chybu so súborom *.MSI a nedá sa ani odinštalovať. Skúšal som aj premenovať adresár Office a tiež adresár Common Files/Office11, ale rovnaký výsledok.
    Čo mám urobiť, ako to preinštalovať bez použitia formátu alebo Ghosta?
    Inak samotný Office mi funguje normálne. Dik za rady.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  2. #2

    Standardní

    Na CD je v rootu soubor PRO11.MSI (má 5,5 MB), tak ho zkus zkopírovat do WINDIR\Installer\ a přejmenuj ho na 2b3986.msi, případně na název uvedený v chybové hlášce...
    Když nepomůže, tak zkus prolézt registry a kouknout se na cesty k souborům z instalace - chybějící případně doplnit...
    Nebo prubnout obnovu systému, ale to je jako sebevražda a hlavně to nejspíš nepomůže pak už jedině ten formát respektive ghost...
    ASUS A7N8X 2.0 DeLuxe; AMD Athlon XP 2500+@9.5×200; 2×DDR 512MB 400MHz CORSAIR CL2.5; ATi Radeon 9500 Pro 128MB;
    CD-RW Plextor Premium; DVD±RW LG GSA 4120B; nVIDIA SoundStorm; Genius SW-5.1 HT; Logitech MX310; SE K750i;
    Seagate Barracuda 7200.7 120GB/7200/2MB; Seagate Barracuda 7200.7 80GB/7200/2MB; SAMSUNG SyncMaster 957DF; MSI BT USB;
    DELL Vostro 1500; Core 2 Duo 2GHz; 2×2GB DDR2 667MHz; GeForce 8600M GT; 160GB SATA; Intel 4965GN Wireless-N;
    DVD±RW DL; WSXGA+; BT;

  3. #3

    Standardní

    Dik za radu, ale nejde to.
    MS by si mohol ten svoj Installer patentovať, aby ho nikto iný ani nemohol používať
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  4. #4

    Standardní

    Poradí niekto, ako kompletne odinštalovať Office? Teraz som tam dal zatiaľ Office XP, ale aj tak to nejde updatovať, chcelo by so zmazať všetky stopy od Office 2003
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •