Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: z pdf na OCR pdf

  1. #1

    Standardní z pdf na OCR pdf

    Zdravim. Mam .pdf subor a vsetko je nascanovane ako obrazky. Je mozne to prejst niecim tak, aby sa to co je text zmenilo na text (teda ked to vytlacim bude to citatelne) a grafy/tabulky zostali normalne ako obrazky?
    Mam nejaky dalsi .pdf subor ktory ma v nazve OCR a je s priponou pdf, kde po priblizeni text zostava textom a ostatne veci sa normalne ako pri obrazku pixeluju, avsak v hore uvedenom pripade sa aj samotny text sprava ako obrazok.
    Moc sa do toho nevyznam, takze ak pisem nejaku blbost tak sa ospravedlnujem. Search mi v tomto moc nepomohol.

    Dik.

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    -=Chodov DC=-
    Příspěvky
    20
    Vliv
    0

    Standardní

    No, jestli jde jen o tisk, tak staci v nasatveni tisku dat "tisknout jako obraz" a vytiskne se to v pohode
    co se tyce otevreni v necem, kde by se to dalo "rozebrat", tak Photoshop to umi otevrit ve vrstvach,ale jestli to puvodne bylo vytvoreny jen z obrazku, tak to stejne nepujde...

  3. #3

    Standardní

    no jo, len to tlacene (ako image) nie je moc citatelne
    takze otazka je ci sa to da prebehnut nejakou rekognitou aby som dostal normalny text a obrazky zostanu

    konkretne ti ktori maju naskenovane DnD knizky, tak tlacitelne je urobeny OCR .pdf player's handbook a netlacitelny je dungeon's master guide teda aspon tie verzie, ktore som nasiel

    takze tak...ale aj tak dik

  4. #4

    Standardní

    http://www.abbyy.com/download/?param=28844

    Vie to citat aj PDF, stiahni si manual, je k dispozicii aj SK verzia.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •