Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Ani nepipne pri zapnuti

  1. #1

    Standardní Ani nepipne pri zapnuti

    Stalo se mi že při zapnutí PC. Mi deska nepípne jak má. Ale vše je v pořádku Win najede a pohoda. Nevíte co to znamená proč přestala vydávat to startovací pípnutí ?

  2. #2
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní Re: Ani nepipne pri zapnuti

    Citace Původně odeslal Dusan
    Stalo se mi že při zapnutí PC. Mi deska nepípne jak má. Ale vše je v pořádku Win najede a pohoda. Nevíte co to znamená proč přestala vydávat to startovací pípnutí ?
    co speaker? a není to někde v BIOSu?

  3. #3

    Standardní

    na spiker sa vybodni, iba to zbytocne pisti, zrejme sa odpojil kabel alebo ako sa pise vysie bude to v biose, ja odporucam odpojit a zahodit

  4. #4
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    toto se mi stalo uz nekolikrat > vzdy byl duvod v utrzenem kabelu u reproduktoru. jinak v desce to bylo zapojeno ok. v biosu se nikde tato moznost vypnout neda ( teda aspon v me znamych biosech ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #5
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    toto se mi stalo uz nekolikrat > vzdy byl duvod v utrzenem kabelu u reproduktoru. jinak v desce to bylo zapojeno ok. v biosu se nikde tato moznost vypnout neda ( teda aspon v me znamych biosech ).
    nevím jestli vypnout ale určitě jsem už viděl různý nastavení pípání...každopádně bych to taky viděl na utrženej kabl...ty reproduktory to maji na sobe pripajeny dycky tak nejak halabala heh

  6. #6

    Standardní

    To pípnutí mi nechybí, ale spíš jsem měl obavy aby se něco nedělo z deskou. To održení je pravděpodobné protože jsem prováděl v Case tuning a mohlo se to stát přitom. Díky

  7. #7

    Standardní

    na 100pro je to poruseny kablik ke speakru. Mel jsem stejny problem.
    Všeho chuť

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •