Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Odpálená deska ?

  1. #1
    Member Avatar uživatele Wotan
    Založen
    05.11.2002
    Bydliště
    Vysoké Myto, skola Pardubice
    Věk
    41
    Příspěvky
    124
    Vliv
    263

    Standardní Odpálená deska ?

    V druhem pocitaci mam v AT case desku Zida Create ZX-AT s cop. celerem 1@1.33 pri zadrat 1.9V, deska ma ZX chipset.

    V utery se mi stala takova nemila vec, ze se mi ta deska odpalita, uplne se konektor od zdroje zapekl do toho konektoru na desce, nakonec se mi oba konektory povedlo rozdelat a desku jsem vyzkousel i jiny case - ma tam i druhej konektor pro ATX, ale v obou pripadech nastala ta sama vec, roztoci se pouze vetraky a deska ani nepipne, monitor problikne a zhasne, pocitac vubec nereaguje, myslite, ze je ta deska uplne mrtva, nebo by s tim teoreticky slo neco udelat, komponenty - pameti, procik, HDD, grafika nastesti prezily.
    Konektor AT na desce je asi spalenej, ta bila umela hmota se jaksi roztekla, ale ze spodu desky to vypada OK.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele skorec1
    Založen
    17.11.2003
    Bydliště
    Hranica s Ukrajinou...
    Věk
    44
    Příspěvky
    553
    Vliv
    254

    Standardní re

    no, mne sa stala taka vec, ze pri napalovani mi zamrzol PC a uz vobec nechcel nabehnut. doska nepipne, takze si myslim ze ako v mojom a v tvojom pripade deska mrtva! pritom ja som nemal ziadne poskodene casti, nie to este zahorete konektory od zdroja... skus pohladat na doske clear cmos a spoj to, mozno pomôze ak si taktoval...
    AMD FX-8120 8xCore, 3.1GHz@4GHz) • 16GB DDRAM3 4x4GB Kingston 1866 CL9 HyperX XMP • 2x250GB HDD RAID 0 • Sapphire ATI Radeon HD5770 1GB • ASUS Sabertooth 990FX soc.AM3+ 990FX • TechnoTrend DVB(digital TV) • Sound Blaster Audigy 2 • 5+1 Genius Home Theater • LCD LG Flatron 20.1" + LCD HP ZR24w 24"
    DELL 3550 i5-2410 QuadCore 2.3GHz • 8GB DDR3 SODIMM • ATI Mobility Radeon™ HD 6630 1024MB • 500GB HDD
    Intel Atom Dual Core • 2GB DDR2 • 3x1TB HDD + 1x1.5TB • OS Debian 4GB CompatFlash • File Server(FTP) - Games Server
    www.forumobci.valal.sk

  3. #3
    Member Avatar uživatele Wotan
    Založen
    05.11.2002
    Bydliště
    Vysoké Myto, skola Pardubice
    Věk
    41
    Příspěvky
    124
    Vliv
    263

    Standardní

    Clear CMOS jsem zkousel, nepomohlo to.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •