Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: KX projekt pro zvukovky !!

  1. #1

    Standardní KX projekt pro zvukovky !!

    Kdo jeste nema ovladace KX projekt - www.kxprojekt.com tak at rychle stahuje cumel jsem jak pero z gauče kdyz jsem to nainstaloval a trochu si s tim pohral.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Snorri
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    36
    Příspěvky
    656
    Vliv
    270

    Standardní

    To uz je dost stare, stacilo pouzit SEARCH a az potom to sem dat.

    Mimochodom, v nadpise threade ma byt informacia o tom, co thread obsahuje, aj ked ten tvoj zrovna neobsahuje nic.




    LOCK it, bitte.
    ASUS F3 series - powered by Core 2 Duo T5500 + Geforce Go 7300

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    287

    Standardní

    2blekota a mekota: a neuveris ze za Atlantickym oceanom smerom na zapad sa rozprestiera ohromny kontinent!!! AMERIKA !!!!!

    P.S. pekne kvalitne drivery ale nie na hry. Skor pre hudobnikov.

  4. #4

    Standardní ste nejaky divny ne?

    No tak za prvy jsem to nepsal pro takovy jako ste vy, ktery vsechno znaj ale pro ty ktery to tady ve foru treba videli a nebrali na to zretel. Jo a to kdyz jsem kazdej dava neco novyho tak ma nejdriv prohledat forum jestli tady neco podobnyho uz neni ?

  5. #5
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní Re: ste nejaky divny ne?

    Citace Původně odeslal blekota
    Jo a to kdyz jsem kazdej dava neco novyho tak ma nejdriv prohledat forum jestli tady neco podobnyho uz neni ?
    Bingo !

    taky ti to mohlo dojit hned.
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  6. #6

    Standardní

    Ste fakt nejaky divny. Nevim proc, ale pripada mi ze si tady navzajem lezete do zadnice.

  7. #7
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    287

    Standardní

    jo, kazdy je v nejakej prdeli...
    o tychto driveroch su dva thready na nasl. stranke.
    Podla teba je OK, ked sa sem prihlasi denne 10 novych uzivatelov a kazdy z nich zalozy novy thread o niecom, o com sa tu mesiace vsetci bavime a vieme o tom?

    Ale ked objavis nieco noveho, nie je problem pred tym, ako urobis novy thread to skouknout, jesli tu uz o tom nie je rec.
    Skus doma povedat rodine, ze CR je v EU, ci ich to prekvapi a ako zareaguju?

  8. #8

    Standardní

    No jo OK nevedel jsem ze je to tady tak prisny. (zatim sem moc nelezu) Tak pro priste se nejdriv porozhlidnu. A ze jsme v EU to jsem do nedavna taky nevedel

  9. #9

    Standardní

    jo a ten odkaz mas navic blbe
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  10. #10

    Standardní

    Mas pravdu, kdyby to nekoho zajimalo tak je to - www.kxproject.com

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wuuduu
    2blekota a mekota: a neuveris ze za Atlantickym oceanom smerom na zapad sa rozprestiera ohromny kontinent!!! AMERIKA !!!!!

    P.S. pekne kvalitne drivery ale nie na hry. Skor pre hudobnikov.
    já mam s kx ve hrách víc fps než s origoš od creative, takže nevidim problém
    AMD Athlon XP 2.2 Ghz | Nexus AXP-3200 | Epox 8VTAI KT880 | 2x512mb A-Data Vitesta, dual-ch | Hercules 9100 64mb 265/265, pasiv | Seagate 7200.8+ 120gb | Lite-On 832S | LG-8163B | SB Live! 5.1, kx.drivers | Logitech MX 310 | Chill Innovation 400W | Samsung SyncMaster 795DF

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal LipA
    Citace Původně odeslal Wuuduu
    2blekota a mekota: a neuveris ze za Atlantickym oceanom smerom na zapad sa rozprestiera ohromny kontinent!!! AMERIKA !!!!!

    P.S. pekne kvalitne drivery ale nie na hry. Skor pre hudobnikov.
    já mam s kx ve hrách víc fps než s origoš od creative, takže nevidim problém
    .... jde o podporu EAX a pod.
    MB: ASUS A7V8X-X CHIPSET: VIA KT400 CPU: AMD Athlon XP 2000+ (TH/A0) RAM: PQI 512Mb DDR 333Mhz CL2.5 (PC2700) VGA: Club3D ATI Radeon 9500@9700 128Mb 256bit HDD: SEAGATE Barracuda 40GB/2MB/7200ot (ST340014A) CDRW: TEAC CD-W552E FDD: TEAC 3.5\" SOUND: Creative SoundBlaster Audigy 2 REPRO: Cambridge Soundworks FPS1600 NET: 3Com EtherLink XL 10/100 (3C905B-TX) MONITOR: Fujitsu ErgoPro x174 17\" POWER: Maxpower 300W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •