Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 3 z 58 PrvníPrvní 12345671353 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

  1. #51
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no s bookmarkama sem nemel problem. vlastne pouzivam jen ty co mi zbyly z oblibenych polozek v IE ( tahal sem to jeste skrz 7.23, ale je fakt, ze nektere byly ulozene spatne ).

    ten status bar by nebyl spatny. take nejsem priznivec on/off za cenu rozhazovani grafiky a zneprehledneni ( viz individualni nabidky > za to bych vypichoval oci ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #52
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    291

    Standardní

    tak to by me zajimalo kam ta 7.51 bookmarky dava...
    a status bar chci kvuli tomu, ze chci videt adresy odkazu/maily a pod, kdyz na ne najedu mysi. okynko u mysi my nevyhovuje.
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  3. #53

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lopan
    4mISHA: me prave Opera 7.5 jeste nikdy nespadla a to ji mam zaplou 24/7 :)

    Dalsi vec ktera se me u ni hodne libi je spodni lista ktera pise co se prave deje, u IE beha jen modry nic nerikajici pruh
    Pripojuju se. 7.51 mi snad jeste nikdy nespadla, zato 7.23 v praci mi semtam spadne. ale oba kompy a OS jsou o uplne necem jinym :)

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  4. #54

    Standardní

    Citace Původně odeslal daso
    tak to by me zajimalo kam ta 7.51 bookmarky dava...
    a status bar chci kvuli tomu, ze chci videt adresy odkazu/maily a pod, kdyz na ne najedu mysi. okynko u mysi my nevyhovuje.
    Je to vec zvyku. Me to naopak vyhovuje, nemusim sklouzavat pohledem dolu, kdyz pouzivam IE, tak nekolik sekund cucim, kdy uz se mi objevi bublina a ono furt nic, pak mi to dojde a s nechuti se teda podivam dolu - proste zvyk.
    Ale urcite by bylo dobre, kdyby dala Opera vybrat (+ treba pouzit oboje naraz) - zkus jim napsat mejl .o)

    dustCatcherIII:AMD Barton 1,8GHz(+ArticCooling Silent2 TC rev2),512MB Hynix 400Mhz,IBM 180GXP 120GB,Seagate 40GB,MSI FX5900SP| CyberCase CY-229 (Arctic Fan Pro TC, CoolerMaster Neon LEDTLF-R82,JJ400Wsilent), Soltek KT600-RL| CDburn-DVD LG4520B,noFDD| 17\"LCD Gigabyte DVI| ChiconyKey (obyč tha best),MS IntelliMouseOptical| Hercules Fortissimo III 7.1, Creative Inspire T5400, Koss PortaPro Jr.

  5. #55

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    hmm no ja zkusim ted 7.51. ovsem prave me to pada ted docela casto a z toho jsem nejak znechucen. predtim sem mel 7.23 a ta padla tak max 1 za tyden
    Jako Lopan...opera mi este nikdy nespadla (a to ani starsi verze)...maximalni spokojenost se vsim co Opera umi
    IBM X60

  6. #56
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    tak mam ted 7.51 a uvidim. jinak ono nejde o spadnuti v pravem slova smyslu. proste najednou opera zmizi. zadna hlaska, varovani nic. proste ted tu je a ted uz tu neni. 7.23 to udelala jednou za nejakou dobu. ale vcera ci predevcirem sem nainstaloval 7.50 a vcera mi spadla takto asi 6x coz me silne vytocilo.

    jak rikam, uvidime.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  7. #57

    Standardní

    FireFox pada tak raz za mesiac. Ale stve ma na nom, ze v Linuxe je pomalsi ako vo Windows. A celkovo by mu prospela nejaka optimalizacia - je pomalsi ako MSIE (ale oproti nemu je vo vsetkom ostatnom lepsi).
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  8. #58

    Standardní

    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal ripper
    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Co mas konkretne na mysli? nejak jsem to nepochopil...
    rekl bych, ze kdyz 2x klikne na zalozku stranky (tabu), tak se mu ta stranka zavre
    Stranky v Opere se daji nejrychleji zavirat drzenim SHIFTu a klikanim na zalozky . To neznate? Napr. v dc++ je to taky.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #59
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal ripper
    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Co mas konkretne na mysli? nejak jsem to nepochopil...
    rekl bych, ze kdyz 2x klikne na zalozku stranky (tabu), tak se mu ta stranka zavre
    Stranky v Opere se daji nejrychleji zavirat drzenim SHIFTu a klikanim na zalozky . To neznate? Napr. v dc++ je to taky.
    Myslim, ze nejrychlejsi je pouzit gesto
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  10. #60

    Standardní

    Ja pouzivam Firefox a na maily Thunderbird. Je to trosku pomalejsi nez IE, ale zato to ZOBRAZI CSS, ktery ve svych strankach pouzivam... A vlastne jsem diky Mozille zacal poradne psat stranky podle W3C a ne zadny generatory
    :: DESKA :: Gigabyte Z68-UD3 :: CPU :: Intel Core i5 2500K :: VGA :: ATI Sapphire Radeon 5700 Vapor Chamber :: RAM :: 4x 4GB Kingston PnP Grey :: HDD :: 1TB WD Black ::

  11. #61
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal vaga
    Citace Původně odeslal ripper
    Citace Původně odeslal [MJK
    Ali]ale chybi mi u ni dvojklik na zavreni tabu... a taky nekdy blbe zobrazovala stranky....
    Co mas konkretne na mysli? nejak jsem to nepochopil...
    rekl bych, ze kdyz 2x klikne na zalozku stranky (tabu), tak se mu ta stranka zavre
    Stranky v Opere se daji nejrychleji zavirat drzenim SHIFTu a klikanim na zalozky . To neznate? Napr. v dc++ je to taky.
    Myslim, ze nejrychlejsi je pouzit gesto
    jeste se daji rychle zavirat prostrednim tlacitkem myse(kolecko) to se mi fakt hodne libi a taky kdyz kliknes na odkaz prostrednim tlacitkem tak se otevre v pozadi

    btw: Opera 7.52 je asi nejlepsi zatim ze vsech verzi je fakt rychla

    EDIT:jeste bych mel dotaz k Opere vadi mi ze kdyz otevru nejaky odkaz do pozadi tak po par sekundach se mi opera sama na tu stranku prepne !Nevite jak tohle vypnout??

    EDIT2:tak jsem zjistil ze to dela akorat kdyz otevru do pozadi nejakej obrazek,kdyz jen nejakou stranku tak to je v pohode
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  12. #62

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fleak
    EDIT:jeste bych mel dotaz k Opere vadi mi ze kdyz otevru nejaky odkaz do pozadi tak po par sekundach se mi opera sama na tu stranku prepne !Nevite jak tohle vypnout??

    EDIT2:tak jsem zjistil ze to dela akorat kdyz otevru do pozadi nejakej obrazek,kdyz jen nejakou stranku tak to je v pohode
    a neni to treba tim ze tam je nejakej javascript nebo podobne, kterej to takhle udela? o tomhle totiz slysim prvne...
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  13. #63

    Standardní Statistiky prohlížečů.

    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  14. #64

    Standardní

    a nevíte jestli se dá vypnout ten Opera download manager?
    a k čemu je u indentifikovat jako...? default tam je jako MSIE6

  15. #65

    Standardní

    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?

    Ruzne identifikace slouzi k tomu, ze plno webu kontroluje, jaky pouzivas browser a posilaji ti ruzny kod pro ruzne browsery. Doporucuji ti nastavit identifikaci jako Opera, pak se ti nestane, ze ti napr. na cdr.cz v diskuzi poslou kod s DHTML, ktery v Opere nefunguje. Driv se mi na nekterych strankach zase stavalo, ze stranka vypadala lip s identifikaci jako IE, protoze kdyz sem se hlasil jako opera, tak webserver poslal kod optimalizovany pro buhvico (asi nakej Netscape) a bylo to hrozny. Za dob Opery 6.x jsem se identifikoval jako IE, protoze stranky vypadali lip. V soucasne dobe vyvojari webu s Operou pocitaji daleko vice, takze je lepsi se identifikovat jako Opera.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  16. #66

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?
    no protože když chci něco stahovat tak radši používám DAP+ takže takhle by se mi to stahovalo automaticky a nemusel bych dávat "Zkopírovat adresu odkazu->a pak to vložit do DAPu

  17. #67
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?
    no protože když chci něco stahovat tak radši používám DAP+ takže takhle by se mi to stahovalo automaticky a nemusel bych dávat "Zkopírovat adresu odkazu->a pak to vložit do DAPu
    to si mozna budes muset sehnat na to plug-in kterej to obstara!jinak to nepujde
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  18. #68

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?
    no protože když chci něco stahovat tak radši používám DAP+ takže takhle by se mi to stahovalo automaticky a nemusel bych dávat "Zkopírovat adresu odkazu->a pak to vložit do DAPu
    to si mozna budes muset sehnat na to plug-in kterej to obstara!jinak to nepujde
    tak se po tom poohlídnu protože to je jediná věc co mě na Opeře se.re

  19. #69

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?
    no protože když chci něco stahovat tak radši používám DAP+ takže takhle by se mi to stahovalo automaticky a nemusel bych dávat "Zkopírovat adresu odkazu->a pak to vložit do DAPu
    to si mozna budes muset sehnat na to plug-in kterej to obstara!jinak to nepujde
    tak se po tom poohlídnu protože to je jediná věc co mě na Opeře se.re
    Zacni se poohlizet zde: http://www.opera.unas.cz/ pokud tento web jeste neznas.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #70

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Fleak
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Jestli se da vypnout....nevim...a proc?
    no protože když chci něco stahovat tak radši používám DAP+ takže takhle by se mi to stahovalo automaticky a nemusel bych dávat "Zkopírovat adresu odkazu->a pak to vložit do DAPu
    to si mozna budes muset sehnat na to plug-in kterej to obstara!jinak to nepujde
    tak se po tom poohlídnu protože to je jediná věc co mě na Opeře se.re

    Zacni se poohlizet zde: http://www.opera.unas.cz/ pokud tento web jeste neznas.
    tak tam na to plugin je THX

  21. #71

    Standardní

    Firefox,nemam problem.
    K te instalacce CELA instalace firefoxu ma 4,7MB. A jede mi uplne v klidu,nikdy mi nespadl.S mozillou uz to je horsi,je dobra,ale je tak jak tady nekdo zminoval moloch,ale to je asi taky tim,ze je to vlastne vic programu v sope.

    One more turn, one more turn, one more turn .....

  22. #72

    Standardní

    Citace Původně odeslal almanil
    Firefox,nemam problem.
    K te instalacce CELA instalace firefoxu ma 4,7MB. A jede mi uplne v klidu,nikdy mi nespadl.S mozillou uz to je horsi,je dobra,ale je tak jak tady nekdo zminoval moloch,ale to je asi taky tim,ze je to vlastne vic programu v sope.
    no já taky chvilku používal Firefox ale zdál se mi pomalejší než Opera tak jsem teď pořád s ní

  23. #73

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal almanil
    Firefox,nemam problem.
    K te instalacce CELA instalace firefoxu ma 4,7MB. A jede mi uplne v klidu,nikdy mi nespadl.S mozillou uz to je horsi,je dobra,ale je tak jak tady nekdo zminoval moloch,ale to je asi taky tim,ze je to vlastne vic programu v sope.
    no já taky chvilku používal Firefox ale zdál se mi pomalejší než Opera tak jsem teď pořád s ní
    Zkuste si to nekdo na 266 MHz P1 MMX. Tam poznate, ktere browsidlo je nejrychlejsi. Asi takhle:

    1. Opera 6.06
    2. IE6sp1
    3. Opera 7.5x
    4. Mozilla (+Firefox)

    Mozilla nejak moc zere pamet + systemovy prostredky a je pomala, firefox to samy.
    A Opera 7.xx zase zere strasne pameti. Vcera, nez jsem odesel z prace, sem se kouknul do spravce procesu a opera zrala 130 MB ram a 200 MB virtualni pameti. Kdyz jsem ji ukoncil, tak jeste 2 minuty visela v pameti a uvolnovala ji. Ne, ze by mi to nejak moc vadilo, ale je to hrozny.
    Jinak mam Operu rad, kazdy browser ma svy bugy.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #74

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal almanil
    Firefox,nemam problem.
    K te instalacce CELA instalace firefoxu ma 4,7MB. A jede mi uplne v klidu,nikdy mi nespadl.S mozillou uz to je horsi,je dobra,ale je tak jak tady nekdo zminoval moloch,ale to je asi taky tim,ze je to vlastne vic programu v sope.
    no já taky chvilku používal Firefox ale zdál se mi pomalejší než Opera tak jsem teď pořád s ní
    Zkuste si to nekdo na 266 MHz P1 MMX. Tam poznate, ktere browsidlo je nejrychlejsi. Asi takhle:

    1. Opera 6.06
    2. IE6sp1
    3. Opera 7.5x
    4. Mozilla (+Firefox)

    Mozilla nejak moc zere pamet + systemovy prostredky a je pomala, firefox to samy.
    A Opera 7.xx zase zere strasne pameti. Vcera, nez jsem odesel z prace, sem se kouknul do spravce procesu a opera zrala 130 MB ram a 200 MB virtualni pameti. Kdyz jsem ji ukoncil, tak jeste 2 minuty visela v pameti a uvolnovala ji. Ne, ze by mi to nejak moc vadilo, ale je to hrozny.
    Jinak mam Operu rad, kazdy browser ma svy bugy.
    a na svym kompu tak používáš 6.06?
    nebo ten rozdíl už nejde poznat?

  25. #75

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    a na svym kompu tak používáš 6.06?
    nebo ten rozdíl už nejde poznat?
    Ta 266 je stary pocitac "doma" u rodicu. Ja mam pocitac viz podpis. Ja pouzivam 7.53. I na tom 266 pouzivam 7.53, akorad neoteviram moc stranek najednou. Ono to zas tak pomaly neni, ale kdyz casto prepinam, tak je to takove tezkopadne. Rozdil 6.06 a 7.53 je dost poznat. Rychlejsi odezvy, rychlejsi prepinani...no ale je to starsi opera, nektere funkce, na ktere jsem zvykly, tam nejsou. Na rychlejsi masine jsou obe stejne rychly.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •