Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Problem s AN7, resetovanie a preblikavanie obrazu

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    30
    Vliv
    0

    Standardní Problem s AN7, resetovanie a preblikavanie obrazu

    Takze po dlhom case som sa rozhodou upgradnut a kupil som si nsledujucu zostavu.

    ABIT AN7
    3200+ Barton
    2x512 Apacer CL 2.5
    Nvidia 5900XT MSI
    2x200GB SATA Maxtor
    SB Live 5.1
    a nejake drobnosti
    300W zdroj

    a zacali problemy uz pri instalaci WinXP to po mne pitalo nejake potvrdenie ako ked nieje zaregistrovany ovladac u microsoftu. ale zbehlo to bez chybi dalej som doinstaloval servie pack a tak vsetky patche a Counter-strike a pocas hrania mi to z nicoho nic vyhodi modry screen a reset a roby to aj pri praci vo Win pri hocicom. Ak kliknem na nejaku ikonku a chcem si pozriet vlastnosti tak mi preblikne monac. Ostavaju mi tam vysiet nejake pustene programy aj ked ich vypnem napr ked kukam video a vypnem to tak uz si znovu dalsie nepozriem az po ukonceni procesu v Tasku nemam to vobec pretaktovane. zatial nevie neikto co to moze byt ? Este som neskusal druhy raz reinstalnut ale predpokladam ze to bude robyt to iste. s nForce este nemam ziadne skusenosti moja prva doska. Co to moze byt ??

    Dik
    MSI KT6V, 2x 512MB DDR450 Apacer(CL2.5), (Barton3200+@(11x200Mhz)) , 2xMaxtor 200GB/SATA, GeForce 5900XT MSI), 350W ZDROJ, MiddleTower.

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní Re: Big problem

    Citace Původně odeslal Humo
    Takze po dlhom case som sa rozhodou upgradnut a kupil som si nsledujucu zostavu.

    ABIT AN7
    3200+ Barton
    2x512 Apacer CL 2.5
    Nvidia 5900XT MSI
    2x200GB SATA Maxtor
    SB Live 5.1
    a nejake drobnosti
    300W zdroj

    a zacali problemy uz pri instalaci WinXP to po mne pitalo nejake potvrdenie ako ked nieje zaregistrovany ovladac u microsoftu. ale zbehlo to bez chybi dalej som doinstaloval servie pack a tak vsetky patche a Counter-strike a pocas hrania mi to z nicoho nic vyhodi modry screen a reset a roby to aj pri praci vo Win pri hocicom. Ak kliknem na nejaku ikonku a chcem si pozriet vlastnosti tak mi preblikne monac. Ostavaju mi tam vysiet nejake pustene programy aj ked ich vypnem napr ked kukam video a vypnem to tak uz si znovu dalsie nepozriem az po ukonceni procesu v Tasku nemam to vobec pretaktovane. zatial nevie neikto co to moze byt ? Este som neskusal druhy raz reinstalnut ale predpokladam ze to bude robyt to iste. s nForce este nemam ziadne skusenosti moja prva doska. Co to moze byt ??

    Dik
    Za prve si zmen nadpis...
    Za druhe by se mozna hodilo info o ovladacich ktere pouzivas, jak u nforce tak u grafiky a pri tom upgradu nezbyli penize na zdroj? 300W na tohle mi prijde malo.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #3
    Member
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Topolcany, Zilina
    Příspěvky
    291
    Vliv
    263

    Standardní

    aj mne sa nezda na taku zostavu iba 300W zdroj .. ani keby bol znackovy... ja som mal na tom mojom fortron a musel som dat 400W ... a to tam nemam dva disky
    AMD Barton 2500+ | Spire Skive Stream II | Epox 8KRAI | 2 * 256 PQI 400 cl 2 | Leadtek A350XT | Hitachi 80 GB PATA | AVANCE B030 | Chill Innovation 400 W | Eizo FlexScan F520 | MS Wireles Desktop EE

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Snorri
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    36
    Příspěvky
    656
    Vliv
    270

    Standardní Re: Big problem

    Citace Původně odeslal Humo
    Takze po dlhom case som sa rozhodou upgradnut a kupil som si nsledujucu zostavu.

    ABIT AN7
    3200+ Barton
    2x512 Apacer CL 2.5
    Nvidia 5900XT MSI
    2x200GB SATA Maxtor
    SB Live 5.1
    a nejake drobnosti
    300W zdroj

    a zacali problemy uz pri instalaci WinXP to po mne pitalo nejake potvrdenie ako ked nieje zaregistrovany ovladac u microsoftu. ale zbehlo to bez chybi dalej som doinstaloval servie pack a tak vsetky patche a Counter-strike a pocas hrania mi to z nicoho nic vyhodi modry screen a reset a roby to aj pri praci vo Win pri hocicom. Ak kliknem na nejaku ikonku a chcem si pozriet vlastnosti tak mi preblikne monac. Ostavaju mi tam vysiet nejake pustene programy aj ked ich vypnem napr ked kukam video a vypnem to tak uz si znovu dalsie nepozriem az po ukonceni procesu v Tasku nemam to vobec pretaktovane. zatial nevie neikto co to moze byt ? Este som neskusal druhy raz reinstalnut ale predpokladam ze to bude robyt to iste. s nForce este nemam ziadne skusenosti moja prva doska. Co to moze byt ??

    Dik
    Tam, kde si to pyta certifikat majkrosoft, daj continue anyway
    ASUS F3 series - powered by Core 2 Duo T5500 + Geforce Go 7300

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    287

    Standardní

    humo, humo... a vyzeras ako mudry chlapec..

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    30
    Vliv
    0

    Standardní

    A nik nevie preco mi preblikava obrazovka ked kliknem pravym tlacitkom na nejaky film ?inak pri tom modrom screene som teraz zazrel nejake ?_?_IRQ_ nestiham to precitat. Kde sa da zistit ci to nema nejaky problem z IRQ
    MSI KT6V, 2x 512MB DDR450 Apacer(CL2.5), (Barton3200+@(11x200Mhz)) , 2xMaxtor 200GB/SATA, GeForce 5900XT MSI), 350W ZDROJ, MiddleTower.

  7. #7
    Junior Member
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    30
    Vliv
    0

    Standardní

    Mam dalsi problem isiel som to reinstalovat a ked nabootujem z CD a zasne nahadzovat driver zastavi sa to u SETUP IS STARTING WINDOWS.

    Do kelu co s tym moze byt ?
    MSI KT6V, 2x 512MB DDR450 Apacer(CL2.5), (Barton3200+@(11x200Mhz)) , 2xMaxtor 200GB/SATA, GeForce 5900XT MSI), 350W ZDROJ, MiddleTower.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •