Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Help wifi pcmcia OvisLink zamezuje pristup ostaním???

  1. #1

    Standardní Help wifi pcmcia OvisLink zamezuje pristup ostaním???

    HI
    Mám big problem zrovna jsem si koupil od OvisLinku tuhle kartu WL-1120PCM a jakmile ¨se pripoji k AP tak proste jednomu naprosto zastaví přenos veškery jak je to možmné máte někdo zkušenosti připojuje se na AP Microent SP918GL. Vše sem zkoušel snižit rychlost atd.. nevíte někdo něco dík

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    290

    Standardní

    nemate oba nastaveny stejny ip adresy? nebo ciste nahopdou stejny mac adresy?

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maxik
    nemate oba nastaveny stejny ip adresy? nebo ciste nahopdou stejny mac adresy?
    Mno IP ne to prideluje DHCP a mac adresy asi tžko ne když jsou to jine zančky sitovëk ty co jeli jsou Micronet a jakmile připojím ovislink tak se odpojí jedan s Micronetu

  4. #4

    Standardní

    Podivej se do nastaveni Access Pointu. Muzes mit povoleny jen jeden kanal a potomje mozny, ze ho OvisLink zablokuje pro sebe.
    PC1. P4 Celeron Mobile 1,6@2656GHz, 2x1024MB DDR , ATI Radeon 9550, 2xWD 120JB, 2x17" LCD Benq FP737s, 7.1 sound + 7.1 repro, DVD, silent, 1GBit, TVCard FC6 PC2. P-III 1000@1200 MHz Tualatin, 1GB RAM, ATI Radeon 9000, Seagate 120GB 7200.9, CD-RW, 1Gbit super silent Kubuntu Notebook: Dell X300, Centrino 1400MHz Dothan, 1280MB RAM, Hitachi 80GB, BT, WiFi 1,2kg XP, FC6 Internet: 1x7MBit down, 1x2MBit up Sit: 1Gbit vnitrni sit

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal KDante
    Podivej se do nastaveni Access Pointu. Muzes mit povoleny jen jeden kanal a potomje mozny, ze ho OvisLink zablokuje pro sebe.
    Nechapu na AP mam nastavenej channel 6 jak bz si ho mohl vyit jen pro sebe ? dik za odpověd jinak v nastaven AP nastavuji jen channelu od 6 do 13 myslím

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejv
    Citace Původně odeslal KDante
    Podivej se do nastaveni Access Pointu. Muzes mit povoleny jen jeden kanal a potomje mozny, ze ho OvisLink zablokuje pro sebe.
    Nechapu na AP mam nastavenej channel 6 jak bz si ho mohl vyit jen pro sebe ? dik za odpověd jinak v nastaven AP nastavuji jen channelu od 6 do 13 myslím
    No, tak to vypada dobre. Proste si muzes nastavit, aby AP komunikoval jen na jednom kanale. No a holt nektry karty ten kanal uplne zablokuji... At ziji standardy.
    PC1. P4 Celeron Mobile 1,6@2656GHz, 2x1024MB DDR , ATI Radeon 9550, 2xWD 120JB, 2x17" LCD Benq FP737s, 7.1 sound + 7.1 repro, DVD, silent, 1GBit, TVCard FC6 PC2. P-III 1000@1200 MHz Tualatin, 1GB RAM, ATI Radeon 9000, Seagate 120GB 7200.9, CD-RW, 1Gbit super silent Kubuntu Notebook: Dell X300, Centrino 1400MHz Dothan, 1280MB RAM, Hitachi 80GB, BT, WiFi 1,2kg XP, FC6 Internet: 1x7MBit down, 1x2MBit up Sit: 1Gbit vnitrni sit

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal KDante
    Citace Původně odeslal Dejv
    Citace Původně odeslal KDante
    Podivej se do nastaveni Access Pointu. Muzes mit povoleny jen jeden kanal a potomje mozny, ze ho OvisLink zablokuje pro sebe.
    Nechapu na AP mam nastavenej channel 6 jak bz si ho mohl vyit jen pro sebe ? dik za odpověd jinak v nastaven AP nastavuji jen channelu od 6 do 13 myslím
    No, tak to vypada dobre. Proste si muzes nastavit, aby AP komunikoval jen na jednom kanale. No a holt nektry karty ten kanal uplne zablokuji... At ziji standardy.
    moc tomu ted nerozumim me ICQ je 115592777 kdyz tak napiste kdokoli kdo muze pomoc diky vse

  8. #8

    Standardní

    To all:

    Tak už vím včem to je!!
    Ten AP co mám je prej pro vnitřní použití i když tomu moc nevěřím.
    Má dvě anteny a ja jsem měl zapojene obě jedna která šel ven a druha dovnitř což byla origo antenka. A ted jsem se dozvěděl že když ta antena unvniř ma silný signal tak sníží sílu signálu anténě co jde ven. a tak docházelo k odpojení uživatelů kteří byli dále. Já jsem to teda po ddlohé době(24hod) vyřešil tak že jsem tu antenku avnitř vypojil v domění že ta druhá dostane větší signál tím jsem měl vlastně pravdu.
    To vše píši jen proto, kdyby měl někdo stejný problem.
    Teď bych potřeboval vědět jestli jde ještě ten můj signál nějak zvýšit nějakým zesilovačem MIcronet něco má ale není to dovoleno v ČR a stojí to 7000Kč.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •