Stránka 6 z 7 PrvníPrvní ... 234567 PosledníPoslední
Výsledky 126 až 150 z 154

Téma: Nova pravidla!

  1. #126
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal ICE
    mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
    Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
    se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)
    ICE
    posta uklada balik tusim 15 dni. pokud mi prodavajici rekne. zitra to poslu ( eventualne da info o tom ze to poslal ), tak ja za 3 - 4 dny nedodani zajdu na postu se zeptat. v cem je problem?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #127
    Senior Member Avatar uživatele mino
    Založen
    08.01.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    879
    Vliv
    269

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal ICE
    mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
    Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
    se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)
    ICE
    posta uklada balik tusim 15 dni. pokud mi prodavajici rekne. zitra to poslu ( eventualne da info o tom ze to poslal ), tak ja za 3 - 4 dny nedodani zajdu na postu se zeptat. v cem je problem?
    a povedia ze ti nic neprislo a jemu sa to vrati poznam
    Don't have a patent granted for being right. Would love one though!

  3. #128

    Standardní

    Citace Původně odeslal mino
    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal ICE
    mala pripominka k pravidlum v Bazaru...
    Bezdůvodné nepřevzetí zásilky.
    se mi (nejen me) uz parkrat stalo ze mi posta bezduvodne balik nedodala a vratila odesilateli... (schranku mame oznacenou jasne)
    ICE
    posta uklada balik tusim 15 dni. pokud mi prodavajici rekne. zitra to poslu ( eventualne da info o tom ze to poslal ), tak ja za 3 - 4 dny nedodani zajdu na postu se zeptat. v cem je problem?
    a povedia ze ti nic neprislo a jemu sa to vrati poznam
    ja prave taky...

  4. #129
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no to sice muzou, ale vetsinou kdyz posta "zapomene" dat aspon listek kdyz "opravdu nikdo neni doma", tak vetsinou pomaha zeptat se. pokud se domluvite ze on to poslal a tobe vazne nic neprislo trebas do 5 dni. tak to resim na te poste.

    ovsem chapu ze s tim mohou byt problemy.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #130
    Junior Member
    Založen
    05.06.2004
    Bydliště
    Svitavy,Praha
    Příspěvky
    14
    Vliv
    0

    Standardní KRITIKA

    Pripojuji se ke kritice omezeni v bazaru..
    Je to podle me nesmysl..
    Zadnej argument od moderatora Daso me nepresvedcil..
    Na moje argumenty se zmohl akorat odpovedet ze Bazar neni hlavni ucel existence tohoto serveru..

    Pred chvili me nastval mISHA kdyz smazal muj vecny prispevek k diskuzi v bazaru..

    Podle me si z toho moderatori delaji hru na zlocince a serifa a vyzivaj se v tom vymejslet nejaky slozity omezeni, aby se pak meli s cim bavit pri jejich kontrole a vynucovani.. bravo panove, nudite se kupte si medvidka myvala!

    Jeste k rozhovoru vyse.. s postou mam ty nejhorsi zkusenosti.. hlavne co se tyka dorucovani na koleje (XP z Phy)..
    Jedine na co se da v tomhle svete spolehnout je ze nejakej zamindrakovanej Ustafak (ze mISHO) smaze cerstvemu uzivateli prispevek v Bazaru.. great!

    Blame on Rules!

  6. #131

    Standardní

    co ti sakra vadi? byt uzivatelom je vysadou nie pravom, podobne ako pouzivanie bazaru ... takze ci pekne pockaj, to ta rozhodne nezabije, toto obmedzenie plati kvoli tomu aby sa tu z toho nestalo druhy pcbazar.blabla.cz .. takze skorej obey the rules ...
    MC
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  7. #132
    Junior Member
    Založen
    05.06.2004
    Bydliště
    Svitavy,Praha
    Příspěvky
    14
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    co ti sakra vadi? byt uzivatelom je vysadou nie pravom, podobne ako pouzivanie bazaru ... takze ci pekne pockaj, to ta rozhodne nezabije, toto obmedzenie plati kvoli tomu aby sa tu z toho nestalo druhy pcbazar.blabla.cz .. takze skorej obey the rules ...
    MC
    takze elitarstvi.. jasne o to tu jde..

  8. #133
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    mas pm.


    {pro zvedave:
    Citace Původně odeslal Marty
    Ahoj.
    Nevim proc si stezujes. Ty jsi sem prisel proste nakupovat, ze te to tak rozciluje?
    A navic - toto pravidlo je proste odhlasovane a dlouho ladene, a o takovych vecech se proste nediskutuje.

    Mam chut ti dat nejake pekne hodnoceni za urazeni moderatoru - nejsme tady od toho, abychom si nechali nadavat.

    toto pravidlo bylo zavedeno zejmena kvuli tomu, ze byly problemy s cerstve registrovanymi uzivateli a umelym zvysovanim ceny,
    a take jsme chteli zamezit registrovani novych uzivatelu pouze za ucelem moznosti koupe/prodeje v bazaru. toto forum skutecne neni BAZAR! pokud chces prodavat/nakupovat, bez na pcbazar.kontakt.cz nebo na www.annonce.cz.

    tolik k tomu.

    Marty

    Citace Původně odeslal Jirkak
    Pripojuji se ke kritice omezeni v bazaru..
    Je to podle me nesmysl..
    Zadnej argument od moderatora Daso me nepresvedcil..
    Na moje argumenty se zmohl akorat odpovedet ze Bazar neni hlavni ucel existence tohoto serveru..

    Pred chvili me nastval mISHA kdyz smazal muj vecny prispevek k diskuzi v bazaru..

    Podle me si z toho moderatori delaji hru na zlocince a serifa a vyzivaj se v tom vymejslet nejaky slozity omezeni, aby se pak meli s cim bavit pri jejich kontrole a vynucovani.. bravo panove, nudite se kupte si medvidka myvala!

    Jeste k rozhovoru vyse.. s postou mam ty nejhorsi zkusenosti.. hlavne co se tyka dorucovani na koleje (XP z Phy)..
    Jedine na co se da v tomhle svete spolehnout je ze nejakej zamindrakovanej Ustafak (ze mISHO) smaze cerstvemu uzivateli prispevek v Bazaru.. great!

    Blame on Rules!
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  9. #134
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jirkak v pm
    ach jo zase dalsi co buzeruje.. ja se s vama uz hadat nebudu.. trhnete si nohou!

    taky ti preju hezky den..
    Citace Původně odeslal mISHA v pm
    vecny nevecny, pravidla plati pro vsechny. jestli mas nejaky problem, muzeme ho resit, ale jenom v ramci pravidel.

    ja vubec nemusim nikomu nic davat na vedomi. to ze to delam, je jen moje dobra vule. a ver tomu, ze pokud to delas 10x za den + nalezite otazky prave tech, kteri si ty pravidla necetli a citi se urazeni ... hmmm

    jo a mindrak fakt nemam, ty ano? jak psal marty > zkus anonci. anebo dodrzuj pravidla fora.

    pekny den
    co vic na to rict. hlavne, ze si to mel na koho svest.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  10. #135
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    opet odemykam toto tema a nerad bych zde cetl nejake stiznosti, na pravidla s chabymi argumenty a vecnosti rovnou pokecu 10letych prcku..

    pridavam svou posledni PM z MNOHA s uzivatelem jirkak.
    Ja tuto metodu nepovazuju za represivni.

    Nechceme resit to, ze si nekdo proste koupit vadnou vec apod. Chceme to jen maximalne omezit tak, abychom tomu predchazeli, abychom pripadnemu "zaskodnikovi" cestu co nejvic zneprijemnili (kdyz se bude chtit zbavit vadne veci tak rozhodne ten mesic cekat nebude a bude se to snazit udat co nejrychleji, ale o tom muzeme polemizovat). Takovi lide pak kazi povest celemu foru - radeji takoveto omezeni a klidnejsi provoz, nez problemy.

    Timto bych diskuzi uzavrel, odemknul thread o pravidlech a nerad bych od tebe jeste k tomuto tematu slysel nejake verejne stiznosti.

    Do budoucna stejne bude sekce Bazar a Mimo misu pro uzivatele s mene nez X posty a registraci mladsi nez X dnu/tydnu/mesicu NEVIDITELNA, takze ...

    Bazar je proste odmena/vysada VIP a stalych uzivatelu a prispevatelu, chces-li to slyset.

    Citace Původně odeslal Jirkak
    Jsem rad ze jsi uznal ze omezeni vkladani prispevku neresi jeden z vasich argumentu totiz vyuzivani levnych cen..

    Umyslny prodej vadne soucastky.. no tak to je samozrejme blba vec.. ale oprav me jestli se pletu, vy chcete tohle resit? Neni to nahodou veci nakupujiciho?
    Ja se v zivote spalil akorat s jednim HDD, ale to je uz to riziko..
    Stejne tak si nekdo muze klidne pockat mesic aby prodal neco vadnyho.. kdyz je to opravdu vadny tak si urcite rad pocka.. takze tento argument opet pada!

    Myslim ze kdyz je nejaky opatreni ktery vlastne nic neresi melo by byt zruseny..

    A delat z vystaveni inzeratu vysadu to fakt proste nechapu - to je posledni argument ktery vam totiz skutecne zustava..

    Kdyz k tomu mas stanovisko ze to stejne nezmenite tak uz to dal nemusime probirat, ale nezijte v predstave ze se vam podarilo "chytrymi" restrikcemi neco vyresit.. represivni metody jeste nikdy nic nevyresily.

    Zatim..
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  11. #136
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2Jirkak: ty se mi fakt zdas. prijdes sem. vubec nevis jak to tu chodi. pravidla si neprectes, ale plnou pusu rozumnych rad mas. to me fakt fascinuje.

    jednim z duvodu tohoto byl i prodavajici a prihazovatel v jedne osobe. docela bych rad videl, jak byses tvaril, kdybys zbytecne zaplatil o par stovek vic. nicmene jak uz jsem psal vyse...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  12. #137
    Junior Member
    Založen
    05.06.2004
    Bydliště
    Svitavy,Praha
    Příspěvky
    14
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Jirkak: ty se mi fakt zdas. prijdes sem. vubec nevis jak to tu chodi. pravidla si neprectes, ale plnou pusu rozumnych rad mas. to me fakt fascinuje.

    jednim z duvodu tohoto byl i prodavajici a prihazovatel v jedne osobe. docela bych rad videl, jak byses tvaril, kdybys zbytecne zaplatil o par stovek vic. nicmene jak uz jsem psal vyse...
    Pojdme se bavit spise nez o osobach o argumentech, OK?
    Vim ze jste na slaboproudu asi nemeli ekonomii ale dovol mi maly exkurz do teto nauky:
    Co se tyka prihazovani, tak na kazdem trhu je cena urcena tremi zakony:
    1) Na vsechny vyrobky stejneho druhu existuje na trhu jedina cena.
    2) Cena musi byt takova, aby nastala rovnovaha mezi N a P.
    3) Cena musi byt takova, aby uspokojila nejvetsi mnozstvi prodavajicich a kupujicich.

    Parkrat uz jsem zaplatil o par i nekolik stovek vic a nikdy jsem z toho nevinil nikoho jinyho nez sebe..

    Slibil jsem, ze uz nebudu tohle tema rozdmychavat, ale prinutil jsi me reagovat.. definitivne naposledy.

    Nashle nekdy jindy v jine diskuzi.

  13. #138
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    ok budu jen rad, kdyz se nebudeme hadat o <>covinach. proste ber jake jsou tu pravidla a pak neni co resit. vsichni budou spokojeni. ekonomii jsme meli budes se divit. ale i tak do toho nespada podraznictvi a umele navysovani ceny.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  14. #139

    Standardní

    uz sem to fakt nevydrzel
    Citace Původně odeslal Jirkak
    Vim ze jste na slaboproudu asi nemeli ekonomii ale dovol mi maly exkurz do teto nauky:
    to tu nevytahuj, tady ekonomove sou (ze ICEi )

    Citace Původně odeslal Jirkak
    Co se tyka prihazovani, tak na kazdem trhu je cena urcena tremi zakony:
    2) Cena musi byt takova, aby nastala rovnovaha mezi N a P.
    a co se stane gdyz se zvysi poptavka? Zakonite se zvysi cena. A co gdyz si prodavajici zaregistruje novej nick a tim si uměle zvysi poptavku po svym zbozi? Umele si tim zvedne cenu. Mno a prave proto sou tu takovy pravidla jaky tu sou
    Mno a pokud se bude umele zvysovat cena bude rust i inflace tzn. znehodnocovat mena. Coz nigdo z nas nesce a tak radsi budeme dodrzovat pravidla bez zbytecnejch reci.
    STACI

    ufff. srry ale uz sem to nevydrzel
    FIGHTERS FIGHT!!!!
    MB:ASUS P5W DH Deluxe,RAM:4x DDR2 Corsair 512 TwinX2 6400CL5@CL4CPU:C2D E6300@2,8GHzCooler: Zalman CNPS9500 AT GK: Asus nVidia 7950GT,HDD:WD 250GB ATA100/7200rpm,CD-RW: NEC DVD+-RW ND-3530A,Sound:SoundBlaster Live 5.1,Repro: Cre/\tive Inspire 5.1 P580,Sluchátka: Genius HS04A,Keybord: Genius SlimStar USB,Monitor: AOC 17´ + SamTron 17´ ,Dalkove ovladani, informační LCD

  15. #140
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no hosove klid uz. je temer noc, tak prosim. na toto tema uz neni co resit...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  16. #141

    Standardní

    Nic proti Vašim pravidlům, ale naši rómští spoluobčané ( a teď s nimi vyjímečně souhlasím) tomu říkají jako něco "rasová diskriminace" Nic ve zlým, ale nepřeháníte to!!! Na PCT takovýto **čoviny nejsou (myslím bazar) a maká to OK

  17. #142
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shit.
    Nic proti Vašim pravidlům, ale naši rómští spoluobčané ( a teď s nimi vyjímečně souhlasím) tomu říkají jako něco "rasová diskriminace" Nic ve zlým, ale nepřeháníte to!!! Na PCT takovýto **čoviny nejsou (myslím bazar) a maká to OK
    aaaa dalsi novacek ( bez urazky ), ktery ihned po prichodu vi naprosto presne proc to tak je a jak to ma byt jinak

    tak nic ve zlym > nahod lepsi pravidla. radi se priucime.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  18. #143
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    290

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shit.
    Nic proti Vašim pravidlům, ale naši rómští spoluobčané ( a teď s nimi vyjímečně souhlasím) tomu říkají jako něco "rasová diskriminace" Nic ve zlým, ale nepřeháníte to!!! Na PCT takovýto **čoviny nejsou (myslím bazar) a maká to OK
    jestli se ti pravidla nelibej tak

    1.) muzes navrhnout jina
    2.) muzes jit jinam

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  19. #144

    Standardní

    Dík za urážku, jdu Podle Tebe je asi nováček debil !!!! Ať Vám ta Vaše pýcha vydrží dalších x let

  20. #145

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shit.
    Dík za urážku, jdu Podle Tebe je asi nováček *** !!!! Ať Vám ta Vaše pýcha vydrží dalších x let
    no za prve by ses mel uklidnit a za druhe ... to ze novacek je *** si rekl ty tak se zamysli... nikdo o Tobe nerika ze si *** ... tady na foru sou dany pravidla (jako na kazdejch jinech forech) ktery se maji dodrzovat pokud se Ti nelibi jak uz tu napsali modi a admini je plno jinech for ktery muzes navstevovat ... nikdo Te ale nevyhazuje tak se uklidni

  21. #146
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shit.
    Dík za urážku, jdu Podle Tebe je asi nováček *** !!!! Ať Vám ta Vaše pýcha vydrží dalších x let
    jak uz rekl Tukancheez, sam vymyslis veci, ktere me podsouvas. jinak dle data registrace jsi tu novacek. to mi proste nevymluvis. nicmene jsem take napsal, ze budu velice rad, kdyz navrhnes jina a lepsi pravidla ( samozrejme se znalosti problematiky, proc jsou ty nase pravidla prave takova, jaka jsou ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #147

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    Citace Původně odeslal Shit.
    Dík za urážku, jdu Podle Tebe je asi nováček *** !!!! Ať Vám ta Vaše pýcha vydrží dalších x let
    no za prve by ses mel uklidnit a za druhe ... to ze novacek je *** si rekl ty tak se zamysli... nikdo o Tobe nerika ze si *** ... tady na foru sou dany pravidla (jako na kazdejch jinech forech) ktery se maji dodrzovat pokud se Ti nelibi jak uz tu napsali modi a admini je plno jinech for ktery muzes navstevovat ... nikdo Te ale nevyhazuje tak se uklidni
    Thx. tento citát mně to jasně říká: "aaaa dalsi novacek ( bez urazky ) " neboli nováček = *****

  23. #148
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    262

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shit.
    ... Thx. tento citát mně to jasně říká: "aaaa dalsi novacek ( bez urazky ) " neboli nováček = *****
    Keď ti niekto píše "bez urážky" tak to skutočne znamená bez urážky teda nemá zámer ťa uraziť. Skús to nebrať osobne a zamysli sa nad tým...
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  24. #149
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Dockame sa aj nejakej tej konstruktivnej kritiky tych "**čovin" (rozumej pravidiel) alebo sa tu budeme hadat o tom, co sa rovna comu a kto co ma na mysli ked povie to a to?
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  25. #150
    Senior Member Avatar uživatele Hladis
    Založen
    11.10.2003
    Bydliště
    Varnsdorf
    Věk
    45
    Příspěvky
    534
    Vliv
    258

    Standardní

    Tohle bych ukončil jelikož s lidmi ,kteří nedokáží věcně diskutovat a akorát opruzovat se nemá cenu bavit
    PC1=Gigabyte P35-DQ6/C2D E8400@4GHz/WD5000AAKS+WD Raptor 74+150Gb/Gigabyte 460GTX/2xTwin2x2048-6400=4GB/X-Fi Fatality/Samsung SH-S183L/Fortron Epsilon 700W/NEC 20WGX2/HecoVicta500+Marantz
    PC2=DFI LP Ultra-D/AMD64 X2 4400+/Raptor 36Gb+WD2500KS/Palit 460GTX/Twinx2048-3500LLPro/DVDRW LG GSA-4160B/Fortron 500W/Comaq S710/Audigy2
    PC3= Abit AV8/ AMD64 3000+@266x9=2400/Seagate 160GB+WD 120GB/Sapphire X800Pro@XT TOXIC /2x512Mb A-DATA 566/Audigy 1/AOC 17" 7A+/DVDRW LG GSA-4120B/Fortron 350W
    PC4= Soltek 75DRV5 KT333/AMD 1700+@2000+/2x256Mb Kingmax 400/3Dfx Voodoo 5500/SB 128 CT4700/Maxtor 40GB/DVD Asus E616/EVER 250W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •