Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Přestal fungovat javascript v IE6

  1. #1
    Member Avatar uživatele ros
    Založen
    11.06.2003
    Bydliště
    okr. Náchod
    Věk
    46
    Příspěvky
    269
    Vliv
    257

    Standardní Přestal fungovat javascript v IE6

    Problém není v nastavení zabezpečení, tam mám všechno na střední úroveň, taky v možnosti -> upřesnit mám javu povolenou. Zkoušel jsem i reinstalaci Exploreru (nejdřív jsem odebral klíče z registrů aby vůbec reinstalace šla). Jediný co mě napadá, že jsem nedávno instaloval NAV2003 a ke konci se podivně zakousl celý systém a počítač následně ani nechtěl startovat. Musel jsem manuálně zastavit službu navázanou na NAV a fyzicky vymazet celej NAV (všecno v režimu nouze) a pak se systém zase rozjel ...... A neraďte mi prosím reinstalaci XP, je to počítač v práci a nemám možnost ho reinstalovat ...
    Gigabyte UDR-3, Intel Core i7 860@3,6 GHz + Scyte Ninja, 4GB RAM, Asus GTX275 + MSI GTS8800 (PhysX), HDD 2x1,5TB + 2x1TB + 750GB +500GB, X-Fi Fatal1ty FPS+ Megaworks 250D, Skystar HD, DVD Optiarc, Coolermaster Silent Pro M700, Lian-li Bigtower, LG 26" S-IPS, Logitech G5 + G15, 3x X360 gamepad, Skystar HD, ADSL 16mbit, PS2-TWO, X360 Premium

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Přestal fungovat javascript v IE6

    Citace Původně odeslal ros
    Problém není v nastavení zabezpečení, tam mám všechno na střední úroveň, taky v možnosti -> upřesnit mám javu povolenou. Zkoušel jsem i reinstalaci Exploreru (nejdřív jsem odebral klíče z registrů aby vůbec reinstalace šla). Jediný co mě napadá, že jsem nedávno instaloval NAV2003 a ke konci se podivně zakousl celý systém a počítač následně ani nechtěl startovat. Musel jsem manuálně zastavit službu navázanou na NAV a fyzicky vymazet celej NAV (všecno v režimu nouze) a pak se systém zase rozjel ...... A neraďte mi prosím reinstalaci XP, je to počítač v práci a nemám možnost ho reinstalovat ...
    HUH JavaScript != JAVA cert byl dluznej tomu kdo tenhle nazev vymyslel...

    jinak co presne ti nebezi? kdyz otevres stranku a v ni je neco ala javascript? ( <script></script> - napriklad prohazovani obrazku atd? ) zkus se podivat do zdrojoveho kodu jestli tam ten javascript neni necim blokovany ( napriklad v Kerio Firewall muzes nastavit blokovani scriptu a on zacne pridavat do stranky svuj blokovaci kod ).

    jinak bych zkusil nainstalovat starsi verzi IE a tu pak preinstalovat novejsi. cas od casu to totiz nemeni klice v registrech...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3

    Standardní Re: Přestal fungovat javascript v IE6

    Citace Původně odeslal mISHA
    HUH JavaScript != JAVA cert byl dluznej tomu kdo tenhle nazev vymyslel...
    A navic v IE zadny JavaScript neni

    http://www.webmasterworld.com/forum91/68.htm

    To jen pro ujasneni pojmu

  4. #4

    Standardní

    Přesně tak, IE6 nemá implicitně integrovánu JVM, je nutné ji doinstalovat a to buď JVM od Microsoftu-tuším, že je součástí SP1 verze bez A, která ji naopak
    zase nemá, a nebo si stáhni JMV od Sunů, i když je problém trochu s nekompatibiltou-např. některé bankovní aplikace nefungují.

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    neuveritelne, jeden se pta na JAVASCRIPT a druhy odpovida instalaci Java Virtual Machine.

    chlapci JAVASCRIPT NEMA NIC SPOLECNEHO S JAVOU!!!!!!!!!!!!!!

    EDIT: jedik jen podotknul, ze MS aby si prihral svou prd.l, tak misto javascript pojmenovava JSCRIPT ( viz. odkaz ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    EDIT: jedik jen podotknul, ze MS aby si prihral svou prd.l, tak misto javascript pojmenovava JSCRIPT ( viz. odkaz ).
    jj, ale taky plati ze javascript!=jscript

    Ta situace je tam trosku slozitejsi...

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal mISHA
    EDIT: jedik jen podotknul, ze MS aby si prihral svou prd.l, tak misto javascript pojmenovava JSCRIPT ( viz. odkaz ).
    jj, ale taky plati ze javascript!=jscript

    Ta situace je tam trosku slozitejsi...
    [OT]
    co si budem povidat. mrkvosoft to takhle udelal nekolikrat ( napriklad i v jave a v basicu ) kdy prebral cizi technologii, trosku ji poupravil ( v pripade asp snad i zmrvil - no flame plz ) a zacal ji vydavat za svou.

    nerikam, ze je to to same, ale je to jak v te otazce: co bylo driv, vajicko ci slepice?
    [/OT]

    ted uz bych dal prostor rosovi...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    nerikam, ze je to to same, ale je to jak v te otazce: co bylo driv, vajicko ci slepice?
    prvni byl ECMAscript

    sorry ale to sem si nemoh odpustit

    ok konec OT a zpet k diskuzi ...

  9. #9
    Member Avatar uživatele ros
    Založen
    11.06.2003
    Bydliště
    okr. Náchod
    Věk
    46
    Příspěvky
    269
    Vliv
    257

    Standardní

    kozel strajej aby se v tom vyznal, každopádně mě nefunguje to co se běžně v IE pojmenovává javascrip tedy tag <script type="text/javascript">. (Nejdou mi tady třeba kliknutím vložit smajlíky)To nastavení VM jsem tam psal jen pro jistotu, čert ví jestli to taky nemůže mít vli...., zkusím tu instalaci starší verze expolreru a pak dám vědět. BTW. např. v Opeře mi vše funguje OK.
    Gigabyte UDR-3, Intel Core i7 860@3,6 GHz + Scyte Ninja, 4GB RAM, Asus GTX275 + MSI GTS8800 (PhysX), HDD 2x1,5TB + 2x1TB + 750GB +500GB, X-Fi Fatal1ty FPS+ Megaworks 250D, Skystar HD, DVD Optiarc, Coolermaster Silent Pro M700, Lian-li Bigtower, LG 26" S-IPS, Logitech G5 + G15, 3x X360 gamepad, Skystar HD, ADSL 16mbit, PS2-TWO, X360 Premium

  10. #10
    Member Avatar uživatele ros
    Založen
    11.06.2003
    Bydliště
    okr. Náchod
    Věk
    46
    Příspěvky
    269
    Vliv
    257

    Standardní

    uff, tak vše je už OK, opravdu to bylo špatnou instalací NAV2003.
    Tentokrát jsem zkusil instalovat znova a nechal to projet až do úplného konce... ono to tam na konci prostě asi 1 munutu stojí a jakoby nic nedělá a dokonce se hryznou XP (proto jsem to napoprvé nenechal dokončit)...
    a hned po instalaci NAV JS krásně jede...
    Gigabyte UDR-3, Intel Core i7 860@3,6 GHz + Scyte Ninja, 4GB RAM, Asus GTX275 + MSI GTS8800 (PhysX), HDD 2x1,5TB + 2x1TB + 750GB +500GB, X-Fi Fatal1ty FPS+ Megaworks 250D, Skystar HD, DVD Optiarc, Coolermaster Silent Pro M700, Lian-li Bigtower, LG 26" S-IPS, Logitech G5 + G15, 3x X360 gamepad, Skystar HD, ADSL 16mbit, PS2-TWO, X360 Premium

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •