Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Alcohol 120 % - neukazuje mechaniky při vypalování DVD

  1. #1

    Standardní Alcohol 120 % - neukazuje mechaniky při vypalování DVD

    zdravím, mám takový problém, nejspíš za to můžu já, ale nevím si s tím rady. Jde o to, že mi v infu ukáže, že mám jednu virtuální mechaniku a Teac w516 a Liteon DVDRW 851, ale když chci vypálit image, tak si ho vyberu a dám další, ale potom mám znepřístupněnou položku výběr vypalovačky a nemůžu pokračovat nevíte co s tím díky

    ... načetl jsem si image DVD a chtěl jsem ho vypálit, ale bohužel mi to neukazuje ty mechaniky, ale image normálních CD to je v poho

  2. #2

    Standardní

    Častým zdrojem problémů je právě zapnutá virtuální mechanika v Alcoholu 120, možná to nepomůže, ale zkus ji zakázat, pak restartuj systém a pak pokračuj v tom, cos dělal předtím. Někdy je třeba i přeinstalovat Alcohol, každopádně tu virtulku zakaž.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal .Voivod.
    Častým zdrojem problémů je právě zapnutá virtuální mechanika v Alcoholu 120, možná to nepomůže, ale zkus ji zakázat, pak restartuj systém a pak pokračuj v tom, cos dělal předtím. Někdy je třeba i přeinstalovat Alcohol, každopádně tu virtulku zakaž.
    ja mám vyrtualku od Daemon Tools, v alcoholu je vypnuta, abych jich tady nemel moc, ale vyzkousim vypnout i tu a uvidime. BTW. UMI VUBEC ALCOHOL DELAT ZALOZNI KOPIE DVDček

  4. #4

    Standardní

    Ta funkce tam je, ale po pravdě neznám nikoho, kdo by to v Alcoholu dělal. Můžeš zkusit třeba CLONE DVD nebo jinej soft, je jich spousta. Já DVD vypalku nemám, tak to nemůžu potvrdit.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal .Voivod.
    Ta funkce tam je, ale po pravdě neznám nikoho, kdo by to v Alcoholu dělal. Můžeš zkusit třeba CLONE DVD nebo jinej soft, je jich spousta. Já DVD vypalku nemám, tak to nemůžu potvrdit.
    mam tu i Clone DVD2 ale je to spis na vypalovani "obrazovych" DVD, jako udelat si zalozni kopii z originalniho Unreala 2004 se mi tam nepovedlo clovek si koupi origosku aby mohl parit po netu a stejne nema sanci si udelat zalohu (nejspis ma, ale ja jsem levej jako.... )

  6. #6

    Standardní

    On je Unreal 2004 na DVD? No to je pěkný, jak udělat kopii originál CD bych ti ještě poradil, ale jak je to u DVD to nevím, ještě tak stáhnout film z DVD a převést do jinýho formátu.......

  7. #7

    Standardní

    to jo, je na DVD nebo tusim 6 CD a instalace je na 5 GB, jestli to tak pujde dal, tak s tou svou 40 GB diskem muzu jit tak leda.... do obchodu a koupit novej

  8. #8

    Standardní

    Jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli budou hry na harddiskách. Kde jsou ty časy ZX Spectra 48KB!!!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •