Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 7 z 48 PrvníPrvní ... 3456789101117 ... PosledníPoslední
Výsledky 151 až 175 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #151

    Standardní

    mohl by mi někdo poradit, an co přesně se používa plug-in phantomuser? děkujii.

    jo a jinak http://www.slunecnice.cz/product/Miranda-Pack/
    CPU: Barton - AQXEA 0331 SPMW 2500+@3200+ (200x11.5) (1.65V); MB: Epox 8KRA2I - BIOS 28.8.2003; RAM: Kingston HyperX CL2 - 400MHz - 512 MB CL 2,0 2-2-6; COOL: CPU - Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Rev 1, NB - CPU BOX Copper Athlon, Cooling IN - Titan Cooler, OUT - 4x Arctic Cooling Fan Pro TC, PASTA - Arctic Cooling Silver; HDD: Barracuda V Plus ST380023AS SATA; DVD RW: LITE-ON SOHW - 1693S; Sound: SB LIVE! Player 5.1; VGA: MSI GF4 4200 128MB TV-OUT; TV Tuner: Genius VideoWonder PRO III; MON: LCD Fujitsu Siemens Computers P19-2, revize 5, DVI; CASE: AOpen H700B; POWER: Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF);

  2. #152

    Standardní

    Dnes vysel GAIM for Windows 1.0 (5,7 MB)
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #153

    Standardní

    Ještě by mohl někdo portovat Mirandu na Linux

    Nevite jestli nekdo neco takoveho planuje

  4. #154

    Standardní

    A na co, vzdyt v linuxu je licq, gaim, kopete, ... tak proc? Tak dobra zas miranda neni...aby byla v linuxu nezbytna.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #155

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    A na co, vzdyt v linuxu je licq, gaim, kopete, ... tak proc? Tak dobra zas miranda neni...aby byla v linuxu nezbytna.
    No jo Howard fon Trillian [joke] Jiste Miranda je suxx a portovat by spis meli Trillian, co? [/joke] Proste jsem na Mirandu zvyklej, o nic vic nejde, clovek ci zvykne/nastavi vse, ale takhle by to bylo pohodlnejsi

    BTW: No flame.

  6. #156

    Standardní

    Ach jo. Prestan kecat takovy trapny nesmysly. Ja jsem se jenom zeptal, k cemu to je, tak tu nekydej takovyhle pitomosti. Neprisla mi tak dobra, aby to melo cenu portovat, vzdyt existuje spousta jinych programu, tak proc? Nemusi vsecko existovat pro milion operacnich systemu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #157

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dani Filth
    Já používám SIM ve verzi 0.9.3. V Computeru jsem četl, že tento komunikátor umí zobrazovat i počasí, ale to se mi nepodařilo nastavit. Je to v preferencích - ostatní se mi zdá, ale nevíte někdo jak to přesně nastavit? V tom Computeru měli dokonce i obrázek, takže fungovat to musí...
    na počasí je da bezzt Weather Watcher

    jinak už sosám SIM taxem zvědavej

    takže SIM mě neuchvátil taxem zkusil MirandaPack.. je to ok, akorát -> mohl by mi někdo říct jaxe mění barva a font písma...?
    CPU: AMD AthlonXP 1800+ on DFI Infinity Rev. A+ nForce2 Ultra // Memory: 1* 512 MB Mushkin Hi - Performance Black Level One 2-3-2 DDR400 // HDD: Seagate Barracuda 80GB 7200 ot. 8MB // Opt. mechaniky: 1. DVD-ROM Toshiba 16*, 2. MSI CD-R/RW CR52-M 52/32/52 // VGA: ATi Sapphire Radeon 9550 128 MB 250/400 @ 450/470 // Muzzix: CREATIVE SB Live! 5.1 @ Audigy with Logitech Z-540 // Zdroj: FORTRON FSP350-60PN(PF) 350W // case Antec PlusView // Mice: Logitech MX700 > WATERCOOL COMPLETED < (cooled by KPcool 1.5, Kadett & modded Eheim Compact 600)

  8. #158

    Standardní

    Ja jsem prave otestoval Gaim 1.0.
    Prislo mi velmi podivne to logovaci okno a jeho nastaveni, chvilicku mi trvalo, nez jsem prisel na to, ze do policka "Jmeno uzivatele" musim napsat svoje icq cislo. Take mi pripada, ze tento program neni primarne delany pro icq, nebot jsou tam takove volby, jako "automaticke pripojeni do mistnosti po vykopnuti", "mistnost s chatem", cimz taky mozna proto nema tolik voleb a moznosti, jako jine programy. Taky se kvuli nemu musi ve woknech instalovat GTK.
    Jinak mi prisel jako pekny programek, ovsem chtel by dovybavit dalsima pluginama. Kdyztak napiste o nem taky nekdo neco.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #159

    Standardní

    jj ten GAIM jsem taky zkoušel.. čekal jsem od něj víc, že má být Jméno usera číslo mi docvaklo celkem rychle ( ), nastavení je v něm minimum, ale musím říct, že je docela user friendly.. líbilo se mi že podporuje obrázky z ICQ 4.0 Lite a vůbec měl celkově slušnou grafiku (myslím hlavně ikony) přihlašování i odesílání zpráv je docela rychlý a je dobrý že u každýho usera máte napsaný kolik hodin a minut je např. Away, ale ještě lepší kdyby to bylo i u offline userů (jak dlouho jsou off).. jediný co se mi nelíbilo že instalačka má téměř 6 (!) MB a oproti Mirandě má GAIM opravdu minimum funkcí v průměrnym podání..

    teď samozřejmě myslim ICQ část ostatní jsem netestoval -> každopádně můžu říct že pro toho kdo chce klienta jenom na icq tak je tohle nevhodný..
    CPU: AMD AthlonXP 1800+ on DFI Infinity Rev. A+ nForce2 Ultra // Memory: 1* 512 MB Mushkin Hi - Performance Black Level One 2-3-2 DDR400 // HDD: Seagate Barracuda 80GB 7200 ot. 8MB // Opt. mechaniky: 1. DVD-ROM Toshiba 16*, 2. MSI CD-R/RW CR52-M 52/32/52 // VGA: ATi Sapphire Radeon 9550 128 MB 250/400 @ 450/470 // Muzzix: CREATIVE SB Live! 5.1 @ Audigy with Logitech Z-540 // Zdroj: FORTRON FSP350-60PN(PF) 350W // case Antec PlusView // Mice: Logitech MX700 > WATERCOOL COMPLETED < (cooled by KPcool 1.5, Kadett & modded Eheim Compact 600)

  10. #160

    Standardní

    Hi nevite nekdo jak se importují smajlici z ICQ do MIrandy. Stahnul jsem toto a v txt se píše toto :

    Unpack ICQIcons.zip and select ICQIcons.msl in SmileyAdd plugin options.


    ALe nevím kde to mám hodit nic takoveh ojsem nenasel díky kdo ví jak na to!

  11. #161

    Standardní

    Citace Původně odeslal lmarky
    Citace Původně odeslal Dani Filth
    Já používám SIM ve verzi 0.9.3. V Computeru jsem četl, že tento komunikátor umí zobrazovat i počasí, ale to se mi nepodařilo nastavit. Je to v preferencích - ostatní se mi zdá, ale nevíte někdo jak to přesně nastavit? V tom Computeru měli dokonce i obrázek, takže fungovat to musí...
    na počasí je da bezzt Weather Watcher

    jinak už sosám SIM taxem zvědavej ;D

    takže SIM mě neuchvátil taxem zkusil MirandaPack.. je to ok, akorát -> mohl by mi někdo říct jaxe mění barva a font písma...? :|
    normalne si staci zapnut v nastaveniach SiM plug-in Weather a tam zadat ID kod mesta ktore vas zaujima (ID kod svojho mesta si najdete na webe weather.com), pak sa vam zobrazi v hl. okne dalsi toolbar s teplotou a ked nan najdete mysou v tooltipe sa zobrazia podrobne info o vasej lokalite (je mozne nadefinovat ako maju vyzerat myslim)

    ale celkovo to moc presne nie je, ked si tam porovnam teploty zo SiM a zo SHMU.sk, tak ma SiM vzdy zle, takze bych skor odporucil lokalne servery na Slovensku www.meteo.sk a www.shmu.sk
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  12. #162

    Standardní

    smajlíku z icq do mirandy máš hafo na http://www.miranda-im.org/download/i...=display&id=41 a bez práce.
    CPU: Barton - AQXEA 0331 SPMW 2500+@3200+ (200x11.5) (1.65V); MB: Epox 8KRA2I - BIOS 28.8.2003; RAM: Kingston HyperX CL2 - 400MHz - 512 MB CL 2,0 2-2-6; COOL: CPU - Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Rev 1, NB - CPU BOX Copper Athlon, Cooling IN - Titan Cooler, OUT - 4x Arctic Cooling Fan Pro TC, PASTA - Arctic Cooling Silver; HDD: Barracuda V Plus ST380023AS SATA; DVD RW: LITE-ON SOHW - 1693S; Sound: SB LIVE! Player 5.1; VGA: MSI GF4 4200 128MB TV-OUT; TV Tuner: Genius VideoWonder PRO III; MON: LCD Fujitsu Siemens Computers P19-2, revize 5, DVI; CASE: AOpen H700B; POWER: Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF);

  13. #163

    Standardní

    JO Hafo ale jak je tam hodit nejde mi to!

  14. #164
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    280

    Standardní

    Moc podrobne sem to necetl, ale zda se mi, ze sem tu nenarazil na nic o programu MSN Messenger.... ja vim - fuuuj, bleee, vzdyt je to od MS atd.

    Sam pouzivam Mirandu, ktera samozrejme umi protokol MSN. Jenze umi jen zaklady a v tom je ten problem.

    Vyhody MSN, ktery sem jinde zatim nevidel (taky sem ale nezkousel vsechno, tak me nekamenujte):
    1.) Drag&Drop posilani souboru a spousta dalsich veci
    2.) Thumbnaily pokud vam nekdo posila obrazky, nevyskakuj s prenosem souboru novy okno, ale je to primo v chatu => lepsi prehlednost
    3.) Nejspolehlivejsi prenos souboru - i za prisernymi a nehorazne nastavenymi firewally, antiviry, routery a kdovico jeste, kde uz se ICQ nechyta (pokud s nim nebudete mesice laborovat) jede MSN vzdy a stabilne
    4.) Podpora avataru (u Mirandy taky, ale pochybna)
    5.) Nejjednodussi zprovozneni konference, co sem videl (na to se vazne ICQ, ani Miranda nechyta, Trillian sem uz dlouho nevidel)
    6.) Jede to i pres Windows Messenger, ale ten neobsahuje vsechny funkce

    Nevyhody:
    1.) Potreba mit ucet .NET passport a pokud mozno zaregitrovanej mail na Hotmailu, jinak to prudi s tim, ze emailova adresa neni zaregitrovana
    2.) samozrejme to umi jen MSN protokol
    3.) Skutecne to NENI pro Linux

    Nevi nekdo, kterej z "multifunkcnich klientu" umi vic vychytavek MSN protokolu nez Miranda a Trillian?
    Myšlení zkresluje realitu.

  15. #165

    Standardní

    Citace Původně odeslal bukva
    Nevi nekdo, kterej z "multifunkcnich klientu" umi vic vychytavek MSN protokolu nez Miranda a Trillian?
    MSN Mess 6.2 používám taky.. je super.. msn jsem zkoušel jenom na Trillianu a tam se mi ani nepovedlo připojit, takže asi tak
    CPU: AMD AthlonXP 1800+ on DFI Infinity Rev. A+ nForce2 Ultra // Memory: 1* 512 MB Mushkin Hi - Performance Black Level One 2-3-2 DDR400 // HDD: Seagate Barracuda 80GB 7200 ot. 8MB // Opt. mechaniky: 1. DVD-ROM Toshiba 16*, 2. MSI CD-R/RW CR52-M 52/32/52 // VGA: ATi Sapphire Radeon 9550 128 MB 250/400 @ 450/470 // Muzzix: CREATIVE SB Live! 5.1 @ Audigy with Logitech Z-540 // Zdroj: FORTRON FSP350-60PN(PF) 350W // case Antec PlusView // Mice: Logitech MX700 > WATERCOOL COMPLETED < (cooled by KPcool 1.5, Kadett & modded Eheim Compact 600)

  16. #166

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejv
    JO Hafo ale jak je tam hodit nejde mi to!
    v sekci Možnosti - nConvers - Balík smajlíku si nalezneš stáhnutý soubor, pak mirandu vypneš a zapneš. a jen smajlíkuješ!
    CPU: Barton - AQXEA 0331 SPMW 2500+@3200+ (200x11.5) (1.65V); MB: Epox 8KRA2I - BIOS 28.8.2003; RAM: Kingston HyperX CL2 - 400MHz - 512 MB CL 2,0 2-2-6; COOL: CPU - Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Rev 1, NB - CPU BOX Copper Athlon, Cooling IN - Titan Cooler, OUT - 4x Arctic Cooling Fan Pro TC, PASTA - Arctic Cooling Silver; HDD: Barracuda V Plus ST380023AS SATA; DVD RW: LITE-ON SOHW - 1693S; Sound: SB LIVE! Player 5.1; VGA: MSI GF4 4200 128MB TV-OUT; TV Tuner: Genius VideoWonder PRO III; MON: LCD Fujitsu Siemens Computers P19-2, revize 5, DVI; CASE: AOpen H700B; POWER: Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF);

  17. #167

    Standardní

    Citace Původně odeslal gorge
    Citace Původně odeslal Dejv
    JO Hafo ale jak je tam hodit nejde mi to!
    v sekci Možnosti - nConvers - Balík smajlíku si nalezneš stáhnutý soubor, pak mirandu vypneš a zapneš. a jen smajlíkuješ!
    mám verzi 0.3.2 a nic takoveho tam není procháezl jsem to sand 100x
    popis kde se to přímo vklada? manulaně myslím tak kdeje Mir, nainstalovana dík

  18. #168
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    263

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    Kdyz uz jsme u tech ICQ apod.

    Existuje nejaky prg. ktery by dokazal zjistit, jestli je user (ktery je v Invisbile modu) online?
    Tusim ti nikdo neodpovedel... tak tohle umi (asi upraveny) ICQ protokol s pridomkem I see. Najdes ho myslim v pohode na strankach Mirandy. Me to aspon fungovalo bezvadne.
    Pilooooooot!

  19. #169

    Standardní

    stáni si českou kompilaci, jsou tam opravu všechny pluginy, co budeš potřebovat! http://www.slunecnice.cz/product/Miranda-Plus/
    CPU: Barton - AQXEA 0331 SPMW 2500+@3200+ (200x11.5) (1.65V); MB: Epox 8KRA2I - BIOS 28.8.2003; RAM: Kingston HyperX CL2 - 400MHz - 512 MB CL 2,0 2-2-6; COOL: CPU - Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Rev 1, NB - CPU BOX Copper Athlon, Cooling IN - Titan Cooler, OUT - 4x Arctic Cooling Fan Pro TC, PASTA - Arctic Cooling Silver; HDD: Barracuda V Plus ST380023AS SATA; DVD RW: LITE-ON SOHW - 1693S; Sound: SB LIVE! Player 5.1; VGA: MSI GF4 4200 128MB TV-OUT; TV Tuner: Genius VideoWonder PRO III; MON: LCD Fujitsu Siemens Computers P19-2, revize 5, DVI; CASE: AOpen H700B; POWER: Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF);

  20. #170

    Standardní

    Citace Původně odeslal Keyoke
    Citace Původně odeslal comm
    Kdyz uz jsme u tech ICQ apod.

    Existuje nejaky prg. ktery by dokazal zjistit, jestli je user (ktery je v Invisbile modu) online?
    Tusim ti nikdo neodpovedel... tak tohle umi (asi upraveny) ICQ protokol s pridomkem I see. Najdes ho myslim v pohode na strankach Mirandy. Me to aspon fungovalo bezvadne.
    Mam ICQ protokol: "ICQ Oscar 8 / Isee" a je to bezva, nejen ze vidi Invisible, ale umi i pridavat lidi do kontakt listu na ICQ.com a to bez nutnosti autorizace! Vyuzivat to chyby v ICQ protokolu

  21. #171

    Standardní

    mohl by mi někdo poradit, na co přesně se používa plug-in do mirandy "phantomuser"?
    CPU: Barton - AQXEA 0331 SPMW 2500+@3200+ (200x11.5) (1.65V); MB: Epox 8KRA2I - BIOS 28.8.2003; RAM: Kingston HyperX CL2 - 400MHz - 512 MB CL 2,0 2-2-6; COOL: CPU - Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Rev 1, NB - CPU BOX Copper Athlon, Cooling IN - Titan Cooler, OUT - 4x Arctic Cooling Fan Pro TC, PASTA - Arctic Cooling Silver; HDD: Barracuda V Plus ST380023AS SATA; DVD RW: LITE-ON SOHW - 1693S; Sound: SB LIVE! Player 5.1; VGA: MSI GF4 4200 128MB TV-OUT; TV Tuner: Genius VideoWonder PRO III; MON: LCD Fujitsu Siemens Computers P19-2, revize 5, DVI; CASE: AOpen H700B; POWER: Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF);

  22. #172

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    .....ale umi i pridavat lidi do kontakt listu na ICQ.com a to bez nutnosti autorizace! Vyuzivat to chyby v ICQ protokolu
    V Trillianu taky vzdycky slo pridavat do listu bez nutnosti autorizace, ale ne na icq.com, nicmene kdyz si je muzes pridat vsude lokalne, tak neni co resit.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  23. #173

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    .....ale umi i pridavat lidi do kontakt listu na ICQ.com a to bez nutnosti autorizace! Vyuzivat to chyby v ICQ protokolu
    V Trillianu taky vzdycky slo pridavat do listu bez nutnosti autorizace, ale ne na icq.com, nicmene kdyz si je muzes pridat vsude lokalne, tak neni co resit.
    No to ze jde pridavat do loocal kontakt listu bez autorizece je na prosto bezne (jeste aby to tak nebylo ) Ale pridavat ne server ICQ bez autorizace to je uz poradna vychytavka, nejlepsi je kdyz si je dam do kontakt listu a pak jim postu zpravu ze uz jsou zarazeny a ze jsem vyuzil chyby v protokolu apod.

  24. #174
    Member Avatar uživatele Rutuf
    Založen
    10.09.2004
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    273
    Vliv
    241

    Standardní

    Ja mam ICQ 2003b spokojenost testoval jsem ICQ 4 to me sklamalo tak vyhrala 2003b nic jinyho jsem nemel
    CPU - Intel Core 2 Duo E6600 2,4GHz - Thermaltake Big Typhon MB - ASUS P5B Deluxe RAM - Kingston 2x1024MB 750MHz CL4 GPU - X1950PRO 256MB HDD - SATA 2 2x 320GB DVD-ROM - LG 4082B CASE - 3R System Air Black ZDROJ - LC Power 550W 12cm fan Monitor - CRT 19" Samsung SyncMaster 957DF Zvuk - SB Audidy2 ZS, Gembird WCS-YF-1A

  25. #175
    Junior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Třebíč
    Příspěvky
    87
    Vliv
    263

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Keyoke
    Citace Původně odeslal comm
    Kdyz uz jsme u tech ICQ apod.

    Existuje nejaky prg. ktery by dokazal zjistit, jestli je user (ktery je v Invisbile modu) online?
    Tusim ti nikdo neodpovedel... tak tohle umi (asi upraveny) ICQ protokol s pridomkem I see. Najdes ho myslim v pohode na strankach Mirandy. Me to aspon fungovalo bezvadne.
    Mam ICQ protokol: "ICQ Oscar 8 / Isee" a je to bezva, nejen ze vidi Invisible, ale umi i pridavat lidi do kontakt listu na ICQ.com a to bez nutnosti autorizace! Vyuzivat to chyby v ICQ protokolu
    Moc bych ale lidi bez autorizace nepridaval. Nevim, zda jste to zaregistrovali, ale nedavno s tim byly nejake problemy - neautorizovane kontakty nebyly videt, i kdyz byly online atd. Prave proto jsem tenkrat sahnul po tomto upravenem protokolu a ten to vyresil. Ale briskne jsem rozeslal zadosti o autorizace, abych se nedockal neceho podobneho pri nejake dalsi uprave na strane ICQ serveru.
    Pilooooooot!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •