Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 5 z 48 PrvníPrvní 12345678915 ... PosledníPoslední
Výsledky 101 až 125 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #101

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    BTW: ma SIM ci Trilian podporu IRC a RSS?
    Trillian ma IRC. To druhy asi ne, ani nevim, co to je.

    Citace Původně odeslal HollyG
    Co takhle dalsi plug-in?
    Ne vazne, ja mam skin(plug-in) nCovers, k nemu nHistory a vsechno v pohode
    To myslite vazne, je je potreba davat do Mirandy pluginy na tak samozrejme veci, jako je historie, apod..., aby z toho byl rozumny icq klient?
    I tohle je ten duvod, proc tvrdim, ze je Miranda hracka pro deti...ale, prosim, nenadavejte mi, je to muj nazor, pouzivejte si, co chcete.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  2. #102
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    BTW: ma SIM ci Trilian podporu IRC a RSS?
    Trillian ma IRC. To druhy asi ne, ani nevim, co to je.

    Citace Původně odeslal HollyG
    Co takhle dalsi plug-in?
    Ne vazne, ja mam skin(plug-in) nCovers, k nemu nHistory a vsechno v pohode
    To myslite vazne, je je potreba davat do Mirandy pluginy na tak samozrejme veci, jako je historie, apod..., aby z toho byl rozumny icq klient?
    I tohle je ten duvod, proc tvrdim, ze je Miranda hracka pro deti...ale, prosim, nenadavejte mi, je to muj nazor, pouzivejte si, co chcete.
    Nadavat ti nebudeme, pozivat si co chceme budeme )
    Jenom bych spis podotknul, ze hracka pro deti je spis trilian. Nainstalovat a konec. Neco ja Plejstešn. Kdezto do mirandy se muze implementovat prakticky cokoli a kazdy si stahne jenom ty plug-iny, ktery opravdu chce
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  3. #103

    Standardní

    Do trilu se da taky implementovat cokoli....nekde se mi vali doma zdrojak jednoho pluginu, chtel sem si neco napsat, ale nekdo me predbehl Tech pluginu je do trilu taky spousta.

    No, jestli si myslis, ze program, ktery jiz v sobe obsahuje spoustu veci, je hracka pro deti, tak je to tvuj nazor, zalezi to na uhlu pohledu. Ja jsem vzdycky daval prednost komplexnejsim programum pred tema, ktere obsahovali malo veci a museli se upgradovat pro rozumnou funkcnost, proto temi hrackami nazyvam ty jednoduche programy.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #104
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    Trillian podporuje vsetky hlavne chaty default, existuje aj plugin na Jabber, RSS pozna tiez, pocasie a kopu dalsich.

    Edit: Howard ma predbehol
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  5. #105

    Standardní

    Citace Původně odeslal Haldo
    Trillian podporuje vsetky hlavne chaty default, existuje aj plugin na Jabber, RSS pozna tiez, pocasie a kopu dalsich.

    Edit: Howard ma predbehol
    ALE TOHLE VSE JE I V MIRANDE-IM!

    BTW: ten plugin nConvers je mozna uz i v zakladni instalaci Mirandy-IM. Rozhodne je v MirandaPack.

  6. #106
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní

    No tak se nebudeme hadat, u mirandy zase existuje mirandapack, kde je vsechno pohromade.
    Ale me trilian ihned po spusteni (cca 5 vterin) spadne bez jakykoli hlasky, takze miranda je pro me jedina (pouzitelna) volba...tim nechci rict, ze bych jinak menil
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  7. #107

    Standardní

    Vidis to. Me zase delala bordel Miranda. Kdyz napisu, co mi to delalo, tak mi tu nadavaj, ze neumim nic nastavit, coz rozhodne neni pravda. Ale to je fuk.

    Proste kazdej mame toho svyho icq klienta, ktery je nejlepsi
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #108

    Standardní

    Sakra to fakt nema cenu. Miranda je proste nejlepsi

    At sem spis napise nekdo kdo ma SIM. Zajimalo by me jak je na tom s RRS ci treba skupinami na strane serveru. S problemi s autorizaci. Ci treba NotifyWinamp....

  9. #109

    Standardní

    V linuxu pouzivam na icq program KOPETE. Znate? Pekna vecicka . Ale na historii se tam taky musel dat plugin a taky me vadi, ze nezobrazuje prichozi zpravy v pravem dolnim rohu, pokud mam okno s tim dotycnym otevrene, jako to dela trilian. Mimochodem, je na mirandu taky takovy plugin?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #110

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    V linuxu pouzivam na icq program KOPETE. Znate? Pekna vecicka . Ale na historii se tam taky musel dat plugin a taky me vadi, ze nezobrazuje prichozi zpravy v pravem dolnim rohu, pokud mam okno s tim dotycnym otevrene, jako to dela trilian. Mimochodem, je na mirandu taky takovy plugin?
    1) Kopete je fakt pekny, na to ze je standartne treba v MDK.
    2) Miranda to dela automaticky, ze tam zobrazuje kdo prisel, zmenil stav, kdo odesel, kdo mi zrovna pise... jako plugin i jaka hraje pisnicka ve Winampu nebo zpravy pres RSS.

    /Slysel jsem ze RRS Trilian nepodporuje, ze pry jen nejaky RTS, coz je nekompatibilni/ Tak ja nevim neni lepsi Miranda?

  11. #111

    Standardní

    Ja sem myslel neco jinyho. Kdyz mi nekdo napise, nebo nekdo pride/odejde na/z icq, tak se nad systray objevi takove male okenko, ve kterem je napsan text zpravy (hodne mi to setri cas, nemusim klikat na okynko, abych si precetl, co mi kdo napsal), nemyslel sem bublinovou napovedu objevujici se po najeti na ikonu mirandy v systray. Tohle Miranda umi bez jakyhkoli pluginu? To me prekvapuje. Pokud neumi, existuje na to plugin?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  12. #112

    Standardní

    RSS som nikdy do SIM nerval a ani nevidim k tomu dovod
    sim plne podporuje severside contact list cize skupiny a vsetko co k tomu patri ...
    autorizacia neni potrebna, ale mozes si ju vyziadat ak sa ti chce .. winamp nepouzivam takze ho nikam neintegrujem a oznamovanie udalosti je OSD
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  13. #113

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ja sem myslel neco jinyho. Kdyz mi nekdo napise, nebo nekdo pride/odejde na/z icq, tak se nad systray objevi takove male okenko, ve kterem je napsan text zpravy (hodne mi to setri cas, nemusim klikat na okynko, abych si precetl, co mi kdo napsal), nemyslel sem bublinovou napovedu objevujici se po najeti na ikonu mirandy v systray. Tohle Miranda umi bez jakyhkoli pluginu? To me prekvapuje. Pokud neumi, existuje na to plugin?
    To co jsem psal je presne to co ty myslis.

    2MadCap: RSS je dobra vec.

  14. #114
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    Mozno blba otazka, ale co je RRS Ja poznam iba RSS.
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  15. #115

    Standardní

    Citace Původně odeslal Haldo
    Mozno blba otazka, ale co je RRS Ja poznam iba RSS.
    Dominator si to plete. Ono urcite mysli RSS

  16. #116

    Standardní

    Citace Původně odeslal Haldo
    Mozno blba otazka, ale co je RRS Ja poznam iba RSS.
    Moje chyba je to RSS.

    EDIT: Sakra jedik me predbehl

  17. #117

    Standardní

    to si akoze myslis ze neviem co je RSS? ale na to mam lepsie aplikacie ako je RSS point lite ... neverim ze by nejaky plugin zvladal to co tento free softik
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  18. #118

    Standardní

    Nevíte, když na jednom kompu používáme dva lidi jednu Mirandu, jak zvolit při jejím spuštění svůj účet, jak to jde u icq. V Mirandě se při spuštění žádný výběr neukáže, spustí se ten účet, který byl zadán při její instalaci? Help pls...

  19. #119

    Standardní

    Docela rad bych tento prispevek vymazal, ale krizek vedle upravit nevidim, a ani na teto obrazovce, kde pisu, neni dole checkbox "smazat". Tak az si toho vsimne nejaky admin, muze toto vymazat. Predem dekuji.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #120

    Standardní

    Jak uz si mohl vycist zde, pokud chces, aby Miranda neco umela, musis mit mraky pluginu. Je-li toto, co chces, vubec mozne, urcite na to bude plugin. Nejaci skalni priznivci Mirandy me jiste doplni. Jinak muzes take vyzkouset Trillian (bud free verzi 0.76 patch I, nebo pro. 2.013).

    Napadlo me, ze bys to mohl vyresit instalaci Mirandy do vice adresaru, v kazdem adresari by byla pro jedno icq.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  21. #121
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tom_S
    Nevíte, když na jednom kompu používáme dva lidi jednu Mirandu, jak zvolit při jejím spuštění svůj účet, jak to jde u icq. V Mirandě se při spuštění žádný výběr neukáže, spustí se ten účet, který byl zadán při její instalaci? Help pls...
    Miranda se pri spousteni pta na to, ktery profil pouzit a tam jsou ulozeny i nastaveni pro ruzne pluginy, proste vsechno. Problem je, ze kdyz je tam jenom jeden, tak se na nic nepta a spusti defaultni, takze to chce si treba vytvorit zalohu, pomoci nastroje, ktery je standartne v adresari mirandy a pak se bude pri spousteni ptat, ktery ma nacist, muzes je mazat, vytvaret a vubec. Jenom pri nastaveni spusteni hned po startu windows se nacte profil automaticky (asi ten posledni pouzity, ale to jen hadam...).
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  22. #122

    Standardní

    Dík, vyzkouším.

  23. #123

    Standardní

    Pouzivam icq2003b a neuklada se mi historie. V nastaveni asi musim zaskrtnout save message history, ale nemuzu na to kliknout.
    Nevite jak to dat doporatku?

  24. #124

    Standardní

    Citace Původně odeslal Baffer
    Pouzivam icq2003b a neuklada se mi historie. V nastaveni asi musim zaskrtnout save message history, ale nemuzu na to kliknout.
    Nevite jak to dat doporatku?
    Ja si nemohu odpustit, ale fakt zkus Mirandu-IM. Ze zacatku se ti to bude zdát divný, ale potom se ti zalíbí

    Nejlepsi je Mirandapack, sice starsi, ale na zacatky dobry. http://www.pegasoft.cz/soft_down_fre...egasoft.cz.exe Klidne pres to muzete potom naistalovat novou mirandu a jedo to v pohode.

  25. #125

    Standardní

    nemyslim si ze by bola Miranda vhodna pre niekoho s ICQ, to skor Trillian ma kopu funkcii, jednoduche ovladanie a netreba ziadne plug-iny, navyse Miranda u mna a bola nestabilna (a zabugovana, napr. sa mi zobrazoval log v kuse v okne pre spravu a pod.) a celkovy dojem z ovladania bol - chaoticke

    Dnes som testoval GAIM, tomu sa radsej oblukom vyhnite, je to odpad:
    http://markoff.biz/pivot/entry.php?id=316

    EDIT: A dnes som otestoval aj SiM:
    http://markoff.biz/pivot/entry.php?id=317
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 20:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 19.10.2005, 00:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •