Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 4 z 48 PrvníPrvní 1234567814 ... PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #76

    Standardní

    mam vsude Triliany... sem spokojenej... akorat nekdy pri komunikaci s nekym s klasickym icq lite mi to haze nakou aouto response...

    jinak po zkousce litu, mirandy sem zakotvil prave u nej

  2. #77

    Standardní

    Citace Původně odeslal ICE
    mam vsude Triliany... sem spokojenej... akorat nekdy pri komunikaci s nekym s klasickym icq lite mi to haze nakou aouto response...

    jinak po zkousce litu, mirandy sem zakotvil prave u nej
    jo to auto response jsem taky nevyresil ale je mi to fu(c)k. Jinak doporučuju na něj skin QuickSilver.

  3. #78

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    tak aspon nepis svoje domnenky jako dogmata.
    Vis, co ty mi taky uz muzes?

    Citace Původně odeslal Dawe
    ICQ klienti maji mnoho na prvnio pohled nemoznych funkci....
    hmm
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #79

    Standardní

    já používám nějaký prastarý ICQ bez reklam ale už jsem testil i SIM a padal , ale to bylo na druhym poči tak uvidim na tomhle. Vzhledem k tomu že mi padá IE(MyIE2) tak se nebudu divit když mi to nepude


    hm padá
    5D;550D; 17-40/4;50/1,8 II;100/2;Tamron 28-75/2,8; Biometar 85/2,8; Flektogon 50/4; Speedligt 430EX; Metz 30BCT4; Olympus OM4T,50/1.4,28/2.8; Minolta Himatic-F; Praktica MTL 5; Smena 8M Lubitel2; Belfoca 6x9 :) (to v avataru je bajkovej poezing matrix, jen kdyby nekdo nepoznal;))
    http://vincblack.deviantart.com/

  5. #80
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    Ja davam bod za trilliana. Tiez som vyskusal vsetky vyssie zmienene (okrem SIM) a skoncil som u Trilliana. Akurat by mi niekto mohol povedat ako nastavit autorizaciu, lebo mne tu na to kasle

    Inac pouzivam skin Aikon3 a plugin na pocasie a mam vsetko pekne pokope. A tie bubliny s textom sa mi lubia najviac
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  6. #81

    Standardní

    Jakou mas verzi Trilliana?

    Jak to myslis, ze na tebe to kasle?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #82

    Standardní

    Citace Původně odeslal Haldo
    Inac pouzivam skin Aikon3 a plugin na pocasie a mam vsetko pekne pokope. A tie bubliny s textom sa mi lubia najviac
    Plugin na počasí joj to mě zajímá nemáš nějakej link?

  8. #83
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    SZ

    To Howard: kasle myslim ze sa ma nepyta, vzdy idem na go.icq.com a tam autorizujem

    EDIT: mam PRO 2.0.12
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  9. #84
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    Tak uz som na to dosiel. Chyba je v Jabberi co mame v praci. Ked niekto komunikuje cez Jabber, tak sa pytanie o autorizacii kasle (na oboch stranach), ale akonahle je na oboch stranach normalny client, tak sa pyta tak ako ma.

    PS: inac uz vysla verzia 2.013 Asi ju idem otestovat.
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  10. #85

    Standardní

    DD,
    mam par otazecek:

    1) Jak udelat aby se mi kontakty zobrazovali ve skupinach? /to tlacitko, co tam na to je mi nic neudela/
    2) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    3) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

    UPRAVENO.

  11. #86
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    268

    Standardní

    Ktory program mas teraz na mysli
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  12. #87

    Standardní

    Citace Původně odeslal Haldo
    Ktory program mas teraz na mysli
    No jo ja jsem magor , myslim Mirandu IM.

  13. #88
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    277

    Standardní

    A co si takhle skupiny nejdrive definovat v nastaveni ?
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  14. #89

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    A co si takhle skupiny nejdrive definovat v nastaveni ?
    1) aha už to chápu, naivně jsem si myslel, že to ukládá kontakty na server ICQ. /přešel jsem k Mirandě z ICQ/

    Ale tohle by se mi takdy hodilo:
    1) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/

    2) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

  15. #90

    Standardní

    ja pouzivam ICQ 2003b Cra.cked a je to ok... muzu aji odesilat soubory kdyz neamam verejne IP.. jeste by to chtelo vyfarat z prijmem a nic by mi tam nechybelo
    CPU X2 4200+@2.92Ghz 1.375V Toledo + AC Freezer64 PRO MB ASUS A8N-E RAM 4x512 500 3-4-4-7-2T@450 VGA HIS X1800GTO@XT iceQ3@720/1480ZDROJ Seasonic SS-600HT 600W STORAGE Hitachi T7k250 250GB + 7K250 160GB@AAM SOUND CREATIVE X-Fi X-Treme Music + P580 5.1 DVD-RW LG GSA-H42L MONITOR Samsung 22" 2232BW MOUSE Mx310 500Hz MOD NET Hlucin.net WiFi 5Ghz 10MB/2MB/10ms/NO FUP

  16. #91

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    DD,
    mam par otazecek:

    1) Jak udelat aby se mi kontakty zobrazovali ve skupinach? /to tlacitko, co tam na to je mi nic neudela/
    2) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    3) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

    UPRAVENO.
    ad 1> miranda nezere server side groups co je aj dovod preco ju nemozem pouzivat, s tym nic neurobis leda si to rucne nadefinvoat a to zase nebudes mat nikde inde len v tvojom profile .... takze k h@vnu
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  17. #92

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    Citace Původně odeslal Dominator
    DD,
    mam par otazecek:

    1) Jak udelat aby se mi kontakty zobrazovali ve skupinach? /to tlacitko, co tam na to je mi nic neudela/
    2) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    3) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

    UPRAVENO.
    ad 1> miranda nezere server side groups co je aj dovod preco ju nemozem pouzivat, s tym nic neurobis leda si to rucne nadefinvoat a to zase nebudes mat nikde inde len v tvojom profile .... takze k h@vnu
    Ja fakt nevim. Vyjadrete se k tomu nekdo protoze me proste nenacita skupiny z serveru ICQ...

  18. #93

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal MadCap
    Citace Původně odeslal Dominator
    DD,
    mam par otazecek:

    1) Jak udelat aby se mi kontakty zobrazovali ve skupinach? /to tlacitko, co tam na to je mi nic neudela/
    2) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    3) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

    UPRAVENO.
    ad 1> miranda nezere server side groups co je aj dovod preco ju nemozem pouzivat, s tym nic neurobis leda si to rucne nadefinvoat a to zase nebudes mat nikde inde len v tvojom profile .... takze k h@vnu
    Ja fakt nevim. Vyjadrete se k tomu nekdo protoze me proste nenacita skupiny z serveru ICQ...
    Vzdyt ti to MC pise. Miranda neumi importovat skupiny ze serveru.

  19. #94

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal MadCap
    Citace Původně odeslal Dominator
    DD,
    mam par otazecek:

    1) Jak udelat aby se mi kontakty zobrazovali ve skupinach? /to tlacitko, co tam na to je mi nic neudela/
    2) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    3) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

    UPRAVENO.
    ad 1> miranda nezere server side groups co je aj dovod preco ju nemozem pouzivat, s tym nic neurobis leda si to rucne nadefinvoat a to zase nebudes mat nikde inde len v tvojom profile .... takze k h@vnu
    Ja fakt nevim. Vyjadrete se k tomu nekdo protoze me proste nenacita skupiny z serveru ICQ...
    Vzdyt ti to MC pise. Miranda neumi importovat skupiny ze serveru.
    No jo uz to vidim, ja myslel ze to jen konstatoval, ale nevedel o tom..

    Ještě please poraďte jak dořešit tohle:
    1) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/

    2) Jeste by se mi hodil nejakej plugin, kterej ukazuje zpravy /jako ze treba odstoupil Špidla..., ale i dění ve světě/

  20. #95

  21. #96
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní

    Kdyz uz se tu resi ty pluginy k mirande, pouziva nekdo plugin na zobrazeni noveho mailu? (YAMN).
    Nejak mi blbne zobrazovani pomoci popup okynka. To ze se nemoh spojit nebo tak zobrazuje spravne, ale kdyz by mel zahlasit, ze je novej mail, tak to okynko jenom problikne
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  22. #97

    Standardní

    2jedik: tohle nakopnutí jsem přesně potřeboval, ne že bych neznal www.miranda-im.org, ale nevedel jsem ze se to jmenuje RRS. Nasel jsem super server s mnoooha RRS adresama /http://www.topindex.cz// A tak troch jsem vyresil i tu otazku:
    1) Rozchodil jste nekdo Weather plug-in? Je to na zobrazovani predpovedi pocasi. /potreboval bych na nel konfugurak/
    Nasel jsem totis server /http://www.ceskenoviny.cz/sluzby/rss/pocasi.php/, ktery mi to info zasila pomoci RSS, ale neni to ono, potreboval bych neco lepsiho.

  23. #98

    Standardní

    Ja nechapu, na co vam tyhle pluginy sou. Na co pocasi? Novinky? To nemate webovy prohlizec? Na co oznamovani mejlu v icq-klientu? Je to samozrejme vase vec. Ja uz sem par pluginu zkousel, zadny mi neprisel nejak uzitecny.

    Chtel sem se tedy zeptat, poradite mi nekdo nejaky opravdu uzitecny plugin (myslim tim neco, co se vice tyka icq,... a co nenajdu na netu) do trilianu (2.013) ?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #99

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ja nechapu, na co vam tyhle pluginy sou. Na co pocasi? Novinky? To nemate webovy prohlizec? Na co oznamovani mejlu v icq-klientu? Je to samozrejme vase vec. Ja uz sem par pluginu zkousel, zadny mi neprisel nejak uzitecny.

    Chtel sem se tedy zeptat, poradite mi nekdo nejaky opravdu uzitecny plugin (myslim tim neco, co se vice tyka icq,... a co nenajdu na netu) do trilianu (2.013) ?
    Podle me jsou takovy ptakoviny dobry. Nemusim se koukat na zpravy a presto okamzite vim co se deje po celem svete...
    Ale stejnak se mi ta Miranda nejak nezda je dobra, ale nasel jsem dalsi vec: NEFUNGUJE mi historie zprav. Co s tím?

    BTW: ma SIM ci Trilian podporu IRC a RSS?

  25. #100
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Ja nechapu, na co vam tyhle pluginy sou. Na co pocasi? Novinky? To nemate webovy prohlizec? Na co oznamovani mejlu v icq-klientu? Je to samozrejme vase vec. Ja uz sem par pluginu zkousel, zadny mi neprisel nejak uzitecny.

    Chtel sem se tedy zeptat, poradite mi nekdo nejaky opravdu uzitecny plugin (myslim tim neco, co se vice tyka icq,... a co nenajdu na netu) do trilianu (2.013) ?
    Podle me jsou takovy ptakoviny dobry. Nemusim se koukat na zpravy a presto okamzite vim co se deje po celem svete...
    Ale stejnak se mi ta Miranda nejak nezda je dobra, ale nasel jsem dalsi vec: NEFUNGUJE mi historie zprav. Co s tím?

    BTW: ma SIM ci Trilian podporu IRC a RSS?
    Co takhle dalsi plug-in?
    Ne vazne, ja mam skin(plug-in) nCovers, k nemu nHistory a vsechno v pohode
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 20:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 19.10.2005, 00:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •