Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 3 z 48 PrvníPrvní 123456713 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #51

    Standardní

    Nepochopim, jak nekdo, kdo treba jenom chvili pouzival TRILLIAN, muze jeste potom pouzivat jineho ICQ klienta. A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani. A uz vubec ne ICQ200x...fujtajbl.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  2. #52

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani..
    A co dokaze trillian take co nedokaze miranda to som zvedavy

    Miranda rullez

  3. #53
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Nepochopim, jak nekdo, kdo treba jenom chvili pouzival TRILLIAN, muze jeste potom pouzivat jineho ICQ klienta. A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani. A uz vubec ne ICQ200x...fujtajbl.
    No to si delas srandu

    Trilian je moc dobre znamej jako klient pro lamy a pro lidi liny nastavovat.....

    Miranda ma nejvic pluginu/settings/skinu/apod. a je rozhodne nejkomplexnejsi i pres svych par nedostatku....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  4. #54

    Standardní

    looooooooooool tvrdit tu o pomyselnej dokonalosti cohokolvek je irelevantne .. proste kazdemu sedi cosi ien kazde ma nejake tie svoje muchy ci inu haved na ICQ je najvecsi megachrobak reklama .. nechapem jak to moze ktosi dobrovolne pouzivat
    MC
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  5. #55

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal howard
    Nepochopim, jak nekdo, kdo treba jenom chvili pouzival TRILLIAN, muze jeste potom pouzivat jineho ICQ klienta. A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani. A uz vubec ne ICQ200x...fujtajbl.
    No to si delas srandu
    ?

    Citace Původně odeslal Dawe
    Trilian je moc dobre znamej jako klient pro lamy a pro lidi liny nastavovat.....
    Trilian je klient pro lamy? A pro lidi liny nastavovat? Tohle tvrdit je prinejmensim ignorantstvi. Kdes prisel na tyhle nazory proboha? To snad neni mozny.

    Citace Původně odeslal Dawe
    Miranda ma nejvic pluginu/settings/skinu/apod. a je rozhodne nejkomplexnejsi i pres svych par nedostatku....
    To si myslis ty, protoze Mirandu zrejme dlouho pouzivas. Ja jsem ji pouzival rok a tohoto nazoru nejsem. Na muj vkus mi dost casto padala (1x za 2 dny), obcas neodeslala zpravu, nebo me furt stvala s kravinama, ze nedorazilo potvrzeni, behem teto doby bylo okno zasekle, obcas mi zahadne mizeli lidi z kontakt listu, dokonce i po restartu a i kdyz sem je pridaval, tak tam nebyli. A este ty podivne problemy s pripojovanim nekdy. Na takovyhle bugy ja opravdu nemam cas. Hlavne at mi tu nikdo netvrdi, ze to je moje vina, ze sem neco spatne mel nastaveny.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #56

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    looooooooooool tvrdit tu o pomyselnej dokonalosti cohokolvek je irelevantne .. proste kazdemu sedi cosi ien kazde ma nejake tie svoje muchy ci inu haved na ICQ je najvecsi megachrobak reklama .. nechapem jak to moze ktosi dobrovolne pouzivat
    MC
    Ja s tim souhlasim, nechtel a nechci zde rozpoutavat zadne nenavistne diskuze trilian vs. miranda. At si kazdej pouziva co chce.

    Ale nezlobte se na me, prohlasovat, ze Trillian je pro lamy, to mi skutecne prijde prinejmensim jako ignorantstvi, to mohl rict opravdu jenom nekdo, kdo trilian bud moc nepouzival, nebo neumel vyuzit vsech jeho moznosti, nebo si proste vyznava svyho klienta a nic jinyho ho nezajima.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #57

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arius
    Citace Původně odeslal howard
    A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani..
    A co dokaze trillian take co nedokaze miranda to som zvedavy

    Miranda rullez
    No....
    co....treba...
    nepadat, nemizet lidi z kontakt listu, ....

    No ne vazne, myslim si, ze umi to samy.
    Jenom sem mel s Mirandou nejake negativni zkusenosti.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #58

    Standardní

    Já používal ICQ, teď Gaim. Má víc funkcí než ICQ, ale akorát jsem zatim nepřišel na to, jak ho nastavit, abyc se uživatelé museli autorizovat, když si mě chtějí přidat do kontaktů
    Work station 1
    AMD Athlon X2 2100@3048 MHz, A-DATA 2 GB DDR2 800 Extreme Edition, Gigabyte GA-MA790X-DS4, ATI HD 3850 512 MB, Hitachi A7K1000 500 GB 32 MB SATAII 7200 ot. + WD 5000AAKS 500 GB 16 MB 7200 ot. + Seagate Barracuda 160 GB 8 MB PATA 7200 ot., LITE-ON LDH-20A1S, Creative FPS 1600, LG W2600HP-BF black, Microsoft IntelliMouse Optical Black, Windows Vista SP2 32 bit.

    Work station 2
    AMD Athlon 1533 MHz, Kingston 512 MB DDR 333 CAS 2, MSI K7T 266 Pro, Inno3D GeForce 3 Ti200 64 MB, Maxtor DiamondMax D740X 40 GB 2MB 7200 ot., Teac W524E + Sony DDU1612, MediaForte PCP-256R, Samsung 15", PCLinuxOS

    Print & Backup server
    AMD K5 100 MHz, Noname 96 MB EDO, Tomato 5DVX, Noname SVGA 2 MB, WD 1 GB + WD 64AA 6,4 GB 2MB 5400 ot., Sony 52x, HP 610c, Hyundai ImageQuest Q790, DeLi Linux

  9. #59

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Nepochopim, jak nekdo, kdo treba jenom chvili pouzival TRILLIAN, muze jeste potom pouzivat jineho ICQ klienta. A jeste ke vsemu Mirandu, ne ze by byla spatna, ale je to spis takovej jednoduchej klient pro deticky na hrani. A uz vubec ne ICQ200x...fujtajbl.
    ja zas nepochopim tvoje postoje. to neni poprve co vidim, jak jeden post mas (alespon dle meho) flame, nekdo na to zareaguje a hned na to zareagujes 3 postama tesne za sebou ty a jeste si pomalu odporujes tomu cos rekl puvodne

    kdyz uz sme u toho nazoru na jednoduchost mirandy, napriklad zminovany
    Citace Původně odeslal Pegasoft
    Miranda je freeware multi komunikační program podobný ICQ, designován především pro malou velikost, nízké nároky na ovládání a nenáročnosti výkonu PC.
    coz je takrka doslovny preklad toho co pisou autori na oficialni strance mirandy:
    Citace Původně odeslal www.miranda-im.org
    Miranda IM is a multi protocol instant messenger client.
    Miranda IM is designed to be resource efficient and easy to use.
    to ze je nekdo neschopnej nastavit si tak jednoduchyho klienta po roce pouzivani svedci trochu o necem jinym
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  10. #60
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Hlavne at mi tu nikdo netvrdi, ze to je moje vina, ze sem neco spatne mel nastaveny.
    No vidis a to ja klidne budu, protoze Miranda se da stabilne rozbehat na kazdym OS a na kazdym compu.... Problem neni v Mirande...

    Ale co, me je uplne jedno jakej si pouzivas komunikacni program, hlavne ze ses spokojenej, me je to uplne jedno. Kdyz hodlas vytahovat veci jako mizeni lidi z contactu tak to radsi nic....

    Jo a zkus najit tady na strance takovy tlacitko EDIT popripade tusim UPRAV - ne neni to chyba phbb je to tvoje chyba
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  11. #61

    Standardní

    Kdyz uz jsme u tech ICQ apod.

    Existuje nejaky prg. ktery by dokazal zjistit, jestli je user (ktery je v Invisbile modu) online?

  12. #62
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    290

    Standardní

    miranda
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  13. #63

  14. #64

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    Kdyz uz jsme u tech ICQ apod.

    Existuje nejaky prg. ktery by dokazal zjistit, jestli je user (ktery je v Invisbile modu) online?
    Citace Původně odeslal daso
    miranda
    Velmi by me zajimalo jak, muzes mi to, prosim, sdelit?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #65
    Senior Member mince Avatar uživatele Katoo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Návsí
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 717
    Vliv
    280

    Standardní

    Jsem připojený přes bezdrát a Miranda mi bohužel nefunguje (jsem pořád off),takže jedu s ICQ.
    Nevíte,jak rozjet tu Mirandu?
    1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
    MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
    Water cooling (Aquacool)

  16. #66

    Standardní

    Jakykoli icq klient musi fungovat, kdyz ho spravne nastavis.

    Podle me program ICQ sam detekuje nastaveni proxy, portu, atd... a pouziva ho. Je potreba toto nastaveni vyhledat a nastavit ho v Mirande uplne stejne. Take mi v minulosti pomohlo zaskrtnout "keep connection alive".
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  17. #67
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    269

    Standardní

    mno miranda podlme mne pozna ze nekdo kdo ma ICQ je invisible ale ten kdo je invisible "pres mirandu" uz v mirande ani icq videt neni ... tot zkusenosti ...

  18. #68

    Standardní

    Citace Původně odeslal basik
    mno miranda podlme mne pozna ze nekdo kdo ma ICQ je invisible ale ten kdo je invisible "pres mirandu" uz v mirande ani icq videt neni ... tot zkusenosti ...
    No ale jak to v te mirande zobrazim?

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  19. #69

    Standardní

    Bod pro Trilliana už asi 1,5 roku co jsem přešel z ICQ. Mirandu jsem nezkoušel ani k tomu nemám důvod BTW umí Miranda i IRC ?

  20. #70

    Standardní

    Citace Původně odeslal susman
    Bod pro Trilliana už asi 1,5 roku co jsem přešel z ICQ. Mirandu jsem nezkoušel ani k tomu nemám důvod BTW umí Miranda i IRC ?
    Umi

  21. #71

    Standardní

    Hele, to je nesmysl.
    Kdyz je nekdo invisible, tak ty ho proste nevidis, dokud:

    1) tobe sam nenapise, pak ho vidis, ze je na icq a ma stav invisible. Kdyz mu napises ty a on ti neodpovi, tak ho vidis porad offline, dokud ti nenapise.

    2) te neda u sebe do "visible listu", v Trillianu kliknes na neci jmeno, das pravy, Visibility -> a zapnes Visible to user, Miranda ma neco podobnyho

    Takhle to proste funguje a sebelepsi icq klient na tom nic nezmeni.
    To, zes videl nekoho v Mirande, i kdyz byl offline, tak to bylo proto, ze ti to on umoznil. :P
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  22. #72
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Takhle to proste funguje a sebelepsi icq klient na tom nic nezmeni
    ale ale. Ani plugin ? Bejt tebou bych si nebyl tak jistej

    Na to existoval uz nonorigo plugin i do Mirandy 0.2.1

    Ale stejne nevim k cemu Vam to je dobry... Kdyz se s Vama nekdo nechce bavit tak ho nechte bejt ne ?
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  23. #73

    Standardní

    Me je to jedno. Ja jsem jenom napsal, jak to s tim invisible funguje.

    Kdyz je nekdo invisible, tak k tomu ma zrejme nejaky duvod, a to, ze ho vidite, je proto, ze vam veri, ze ho nebudete otravovat s kravinama a nechava se vam videt, kdybyste potrebovali neco duleziteho. Kdyz se nekdo nechce bavit, tak se bavit nebude.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #74
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    277

    Standardní

    tak aspon nepis svoje domnenky jako dogmata.

    ICQ klienti maji mnoho na prvnio pohled nemoznych funkci....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  25. #75

    Standardní

    ked si invisible tak server vie ze si online len vie aj ze si invisible a nevykeca to .. ale niektorym asi hej inak je na to softik DFM ktory odhali aj ked je niekto invisible v com kolvek ..
    MC
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 20:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 19.10.2005, 00:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •