Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 15 z 48 PrvníPrvní ... 511121314151617181925 ... PosledníPoslední
Výsledky 351 až 375 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #351

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    Co je to zac?

  2. #352

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    Nevíš náhodou jak ho donutit aby na mě při startu furt neřval že nemám nainstlovaný quicktime ?

  3. #353
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    Co je to zac?
    Kdyz si pises s vice lidma, tak mas otevrene jen jedno okno a mas nahore v liste taby. Vypada to nejak takhle


    susman : Netusim, quicktime mam nainstalovany
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  4. #354

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    mas namysli tohle ?
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #355
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    mas namysli tohle ?
    Az tak rychle to snad ne? Pracuje to stejne, ale prebiji mi to nconvers. Taky si se nemohl pochlubit driv? Bych z toho u toho Trillianu nebyl tak nadsenej a nevychvaloval ho za neco, co Miranda davno umi. Ted se citim trapne

    Jsem zpet na Mirande
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  6. #356

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Masster
    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    mas namysli tohle ?
    Az tak rychle to snad ne? Pracuje to stejne, ale prebiji mi to nconvers. Taky si se nemohl pochlubit driv? Bych z toho u toho Trillianu nebyl tak nadsenej a nevychvaloval ho za neco, co Miranda davno umi. Ted se citim trapne

    Jsem zpet na Mirande
    Masster, , zas nekdo objevil po druhe Ameriku Vzdyt to ma nCovers uz min. 3/4 roku (to je doba jakou uz pouzivam Mirandu). Staci pretahnout okno s hovoricim do druheho a je hotovo

    BTW: neber si to osobne, ale fakt narez, Trillian zkopiruje neco od Mirandy a nekdo kvuli tomu malem prestoupi k Trillianu

  7. #357

    Standardní

    Dejte uz pokoj s tim, vy si ty icq klienty berete tak osobne, to je strasny.

    Mimochodem, objevil sem, ze v T2 se ty taby taky nechaj zapnout. Tak co, kdo to mel driv, he? Ale, neodpovidejte mi na to, me to nezajima.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #358
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Dominator : Jenze Trillian to dela automaticky, ja pouzivam Mirandu delsi dobu nez ty, ale pluginy jsem nejak moc nesledoval, nemel jsem duvod. Ale musis uznat, ze proste neni mozne, aby Miranda vypadala tak dobre jako Trillian Uvidime co ukaze Miranda ve verzi 1.0.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  9. #359

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Dominator : Jenze Trillian to dela automaticky, ja pouzivam Mirandu delsi dobu nez ty, ale pluginy jsem nejak moc nesledoval, nemel jsem duvod. Ale musis uznat, ze proste neni mozne, aby Miranda vypadala tak dobre jako Trillian Uvidime co ukaze Miranda ve verzi 1.0.
    To ze to dela automaticky by mi docela vadilo, ale mozna se to da vypnout... nevim Trillian fatk neznam.. jina Miranda 1 bude urcite fajn! Jinak prave ty plugin je to nejnamakanejsi na cele mirande!!

  10. #360
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    276

    Standardní

    ja pouzivam od dneska trillian 3.0 a je dobrej ale par veci mi tam vadi napr.ze nemuzu menit zkuky ruznych opraci!!

    chtel bych se jeste zaptat jak udelat u mirandy aby kdyz ji zapnu tak se automaticky zacala prihlasovat??
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  11. #361

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fleak
    ja pouzivam od dneska trillian 3.0 a je dobrej ale par veci mi tam vadi napr.ze nemuzu menit zkuky ruznych opraci!!

    chtel bych se jeste zaptat jak udelat u mirandy aby kdyz ji zapnu tak se automaticky zacala prihlasovat??
    plugin AlwaysOnline

  12. #362

    Standardní

    Kdo používá IRC v Trillianu doporučuju počkat na final nebo nějakej plugin...nějak "hapruje" např. jsem na kanálu a lidi co už dávno odešli mi tam furt visí... a chybí několik tlačítek takže se určitý příkazy musej zadávat ručně..

  13. #363
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní re

    Chtel sem se optati,zda existuje nejakej plugin,kterej by mi zobrazoval prichozi zpravu na monitor primo,nemam na mysli okno,ale jen tu zpravu,jako to dela SIM? dikas
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  14. #364

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Fleak
    chtel bych se jeste zaptat jak udelat u mirandy aby kdyz ji zapnu tak se automaticky zacala prihlasovat??
    plugin AlwaysOnline
    Opravdu? Ja myslim, ze na tohle je StartupStatus plugin.
    Citace Původně odeslal mejla
    Chtel sem se optati,zda existuje nejakej plugin,kterej by mi zobrazoval prichozi zpravu na monitor primo,nemam na mysli okno,ale jen tu zpravu,jako to dela SIM? dikas
    PopUp plus - "obecny" plugin pro popup okynka, ktery pouzivaji dalsi pluginy
    NewEventNotify - reaguje na ruzne udalosti, napr. ze dorazi zprava a zobrazuje je pomoci predchoziho pluginu.

    Tech pluginu, co pouzivaji PopUp je mnohem vic.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #365
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní

    Citace Původně odeslal cLiVe
    ICQ Lite 4 mi uplne stači
    Taky tak. S ICQ jsem zacal teprve pred par dny na tomhle SW, procetl jsem celou tuhle diskusi, ale stejne jsem coby lama nenasel zadny duvod pro zmenu...

    Reklamy me neotravujou (krome prvniho okna po spusteni), sposti se rovnou s kompem, jede mi to ve worku i doma nad jednim adresarem na serveru, nepada to, atd...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  16. #366

    Standardní

    fuj, tak jsem to docetl do 8my stranky, vic uz jsem nemel naladu studovat ty vase flamy.

    pouzival jsem JAJC (Jabber+icq), Mirandu, SIMa (Lin+Win).
    JAJC mi padal.
    Miranda casto neodesilala zpravy.
    u SIMa zadne zavazne provozni nedostatky )

    Jinak nic z tech tri mi nepripada blizici se dokonalosti, ale zustal bych nejradeji u Mirandy...

    EDIT: jo a original icq mi nikdy nevkrocilo do pc...a nikdy nevkroci

  17. #367

    Standardní

    Citace Původně odeslal fr33k
    fuj, tak jsem to docetl do 8my stranky, vic uz jsem nemel naladu studovat ty vase flamy.
    prave po te 8 strane uz ty flamy nejsou, cti tak od 10, jestli chces

    btw. Chapu, ze nekomu vyhovuje orig. icq klient, napr. icq lite, proc ne, kdyz to funguje, jak ma. Ja jsem taky kdysi pouzival icq2001, ale byl jsem donucen zmenit klienta, tehdy na koleji proste tyhle klienti blbnuli, zbytecne se odpojovali, kazdou chvili byl problem s odesilanim zpravy, nekdy ji poslali i trikrat, nekdy se vubec nepripojili. Prestoze sem mel icq2001 nastaveno uplne stejne, jako trillian, tak icq proste nebezelo a trillian odesilal zpravy a bezel stabilne i tam, kde icq2001 se ani nepripojilo. Dokonce se stavalo i to, ze icq2001 se pripojovalo a odpojovalo furt dokola, az mi dali na icq serveru BAN na pul hodiny za caste pripojovani, pritom za to mohl jejich vlastni software. Takze to bylo znacne na pest. Tenhle bordel ten ofic. klientum nikdy nezapomenu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  18. #368
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal susman
    Kdo používá IRC v Trillianu doporučuju počkat na final nebo nějakej plugin...nějak "hapruje" např. jsem na kanálu a lidi co už dávno odešli mi tam furt visí... a chybí několik tlačítek takže se určitý příkazy musej zadávat ručně..
    hele jak se pracule v trillianu s IRC??me to vubec nejde!V mirande mi to slo ale tady na to nemuzu prijit!

    dam vytvorit novy pripojeni IRC a co mam zadat do toho radku kde je nakonci via IRCPak vyberu servr a nick a pak nevim jak dal
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  19. #369

    Standardní

    Zadny via irc sem nenasel.
    Postup jak rozjet irc:

    Connection manager -> Add IRC -> Vybrat server, napise se do kolonky vpravo -> Vyplnit personal info , nickname apod -> Perform Buffer, zaskrtnout kosticku a dopsat prikaz napr:

    /join #overclocking

    Tenhle prikaz vlastne muzes pak napsat i v konzoli.
    Das Save settings a jede to. Jeste pak muzes zaskrtnout v preferencich toho pripojeni, aby se to pripojovalo po startu trillianu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #370
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Citace Původně odeslal cLiVe
    ICQ Lite 4 mi uplne stači
    Taky tak. S ICQ jsem zacal teprve pred par dny na tomhle SW, procetl jsem celou tuhle diskusi, ale stejne jsem coby lama nenasel zadny duvod pro zmenu...

    Reklamy me neotravujou (krome prvniho okna po spusteni), sposti se rovnou s kompem, jede mi to ve worku i doma nad jednim adresarem na serveru, nepada to, atd...

    Vsak pockej do vikendu, ty nazor zmenis
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  21. #371
    Senior Member Avatar uživatele Fleak
    Založen
    02.11.2002
    Bydliště
    Smiřice - Hradec Králové
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 318
    Vliv
    276

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Zadny via irc sem nenasel.
    Postup jak rozjet irc:

    Connection manager -> Add IRC -> Vybrat server, napise se do kolonky vpravo -> Vyplnit personal info , nickname apod -> Perform Buffer, zaskrtnout kosticku a dopsat prikaz napr:

    /join #overclocking

    Tenhle prikaz vlastne muzes pak napsat i v konzoli.
    Das Save settings a jede to. Jeste pak muzes zaskrtnout v preferencich toho pripojeni, aby se to pripojovalo po startu trillianu.
    ja mam verzi 3.0 a tam je kolonka via IRC a kdyz ji nevyplnim tak to nejde
    AMD A64 3200+ Venice @ 2,7 GHz 1,575 V (TCaseMax 53°) + AC FREEZER 64 Pro | DFI nF4 ultra Infinity | PQI 2 x 512 MB RAM | Sapphire X1900 GT 256 MB no/OC | Seagate 7200.10 320 GB SATA II + Maxtor DiamondMax 10 250 GB PATA | Samsung SH-S182M | Fortron 400W - PNF | Logitech MX510 + Steelpad QcK | Sennheiser 212 PRO & Hercules XPS 2.100

  22. #372
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Citace Původně odeslal cLiVe
    ICQ Lite 4 mi uplne stači
    Taky tak. S ICQ jsem zacal teprve pred par dny na tomhle SW, procetl jsem celou tuhle diskusi, ale stejne jsem coby lama nenasel zadny duvod pro zmenu...

    Reklamy me neotravujou (krome prvniho okna po spusteni), sposti se rovnou s kompem, jede mi to ve worku i doma nad jednim adresarem na serveru, nepada to, atd...

    Vsak pockej do vikendu, ty nazor zmenis
    Ty ses rozhodl, ze me proste znicis, vid?
    Dost na tom, ze jsem se nikdy nechtel ucit IRC ani ICQ, jeste budu EXPERIMENTOVAT!!!
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  23. #373

    Standardní

    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Citace Původně odeslal cLiVe
    ICQ Lite 4 mi uplne stači
    Taky tak. S ICQ jsem zacal teprve pred par dny na tomhle SW, procetl jsem celou tuhle diskusi, ale stejne jsem coby lama nenasel zadny duvod pro zmenu...

    Reklamy me neotravujou (krome prvniho okna po spusteni), sposti se rovnou s kompem, jede mi to ve worku i doma nad jednim adresarem na serveru, nepada to, atd...

    Vsak pockej do vikendu, ty nazor zmenis
    Ty ses rozhodl, ze me proste znicis, vid?
    Dost na tom, ze jsem se nikdy nechtel ucit IRC ani ICQ, jeste budu EXPERIMENTOVAT!!!
    Dawe drzim ti palce Dej mu co se do nej vejde

  24. #374

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Fleak
    chtel bych se jeste zaptat jak udelat u mirandy aby kdyz ji zapnu tak se automaticky zacala prihlasovat??
    plugin AlwaysOnline
    Opravdu? Ja myslim, ze na tohle je StartupStatus plugin.
    To je blbost, pokud se jedna pouze o to, aby se Miranda zacala kontaktovat na icq server, pri jejim rucnim zapnuti, tak neni potreba vubec nic. Pamatuje si posledni status a pokud si byl naposled online, tak se sama po zapnuti prepne do modu online (aspon ta moje jo )

    Citace Původně odeslal howard
    Dokonce se stavalo i to, ze icq2001 se pripojovalo a odpojovalo furt dokola, az mi dali na icq serveru BAN na pul hodiny za caste pripojovani, pritom za to mohl jejich vlastni software.
    todle se mi stalo i s Mirandou - ovsem jen jednou za ty 2 roky co ju mam
    | P67 + 2500K@silent |

  25. #375

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Je nejaky zpusob, jak zjistit, jakyho icq klienta (a jakou verzi) pouziva nektery uzivatel (jehoz mam v kontakt listu) ? (pomineme zpusob, ze se toho dotycneho zeptam)
    mozna uz odpovezeno, ale SIM

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •