Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 14 z 48 PrvníPrvní ... 410111213141516171824 ... PosledníPoslední
Výsledky 326 až 350 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #326

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    No asi mas plugin nCovers, ktery ti nedokaze posilat to ze ty pises, ale jinak je SUPER, a taky nedokaze reagovat na to ze nekdo pise, ale na to tu je plugin TypingNotify.
    BTW: mohl bych tu byt Miranda Moderator
    Ano, nConvers mam taky + TypingNotify. Takze vidim, kdyz protejsek zacne psat a skonci (nedela to jako icq, ze sviti porad, kdyz druhy pise), ale protejsek s ICQ nevidi, ze pisu. Jak s tim souvisi nConvers (k cemu to je), da se to nahradit/jinak resit?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  2. #327

    Standardní

    nCovers je neco jako "modifikace" Mirandy, vypni a uvidis ze bude psani uplne jine...

  3. #328

    Standardní

    Mozna kvuli tomu nConvers mi nefunguje videni invisible lidi, i kdyz nainstaloval sem ho, po spusteni se mi na neco zeptal, tak sem kliknul na nConvers, delalo to neco jinyho, nez sem chtel, tak sem ten plugin dal pryc, nacez mi neslo prijimat a posilat zpravy. Zapnul sem send receive msg a pak to slo, ale mozna mi to mirandu nak nabouralo.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #329

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Mozna kvuli tomu nConvers mi nefunguje videni invisible lidi, i kdyz nainstaloval sem ho, po spusteni se mi na neco zeptal, tak sem kliknul na nConvers, delalo to neco jinyho, nez sem chtel, tak sem ten plugin dal pryc, nacez mi neslo prijimat a posilat zpravy. Zapnul sem send receive msg a pak to slo, ale mozna mi to mirandu nak nabouralo.
    ja mam nCovers take a pohhoooda.

  5. #330

    Standardní

    Moment. nConvers x nCovers ? Kde udelali soudruzi z NDR chybu?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #331

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Moment. nConvers x nCovers ? Kde udelali soudruzi z NDR chybu?
    Jo sice ne z NDR ale moje chyba -> ma to byt nConvers

  7. #332

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Typing Notify 0.0.1.6
    Citace Původně odeslal Lolita
    da se teda nak udelat aby pouzivala jen kontaktlist na servru?
    To se ta nekde zatrhnout.
    no tak jako to uz by se i dalo, ale kde?!

    a este mam jeden problem, nemuzu najit plugin nato aby to nezobrazovalo nahore to menu
    edit: tak uz to mam chtelo to zapnout expert settings a je to nolmanle v menu ...

  8. #333

    Standardní

    Lze SecureIM i pro ICQ2003b ?

    Teda reknu vam, zjistil jsem, jak se nechavaji hrozne jednoduse odchytavat zpravy po icq na lokalni siti. To je hrozny. Ode dneska uz jedine s ochranou (secureIM).

    A mam informaci, ze ma brzy vyjit Trillian 3.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #334

    Standardní

    Lze ochranit mirandovsky profil heslem? A nemyslim tim heslo na icq.

    Jak lze dat do Mirandy nasledujici smajliky?
    http://www.miranda-im.org/download/d...ewfile&id=1380

    Kdyz dam SmileyAdd 0.1.4.3 tak miranda beznadejne neustale pada.

    PS: na me minule otazky neznate odpoved?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #335

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Lze ochranit mirandovsky profil heslem? A nemyslim tim heslo na icq.
    Ja pouzivam mSecure

    Citace Původně odeslal howard
    Kdyz dam SmileyAdd 0.1.4.3 tak miranda beznadejne neustale pada.
    Ne vzdycky ty posledni verze pluginu sou nejlepsi jak sem se presvedcil, ja mam SmileyAdd 0.1.3.2 a je to v pohode, kdyby neco klidne poslu
    | P67 + 2500K@silent |

  11. #336

    Standardní

    Ty smajliky uz chodi normalne s tou posledni verzi. Nacpal sem si tam smajliky z Trillianu.

    Dnes jsem opět zuřivě testoval Mirandu a toto je výsledný souhrn pluginů, které používám:

    1337convert
    away system
    autorun
    autoshutdown
    bosskey
    contactsp
    copyip
    disconnector
    changeinfov
    isee
    keyboardnotify
    kiddyconv
    langpackczech
    lastseenplugin
    lookin
    micqbirthday
    msgexport
    msecure
    mtooltip
    mvisibility
    netdetect
    neweventnotifyv
    newstatusnotify
    newtrilimport
    msgsound
    popupplus
    reconnect
    remote commander
    scroll lock nbin
    secureimc
    sendscreenshot.dll
    smileyadd
    startupsound
    startupstatus
    ttnotify
    tweakmiranda
    wassup
    who uses my files
    WhoIsReadingMyStatusMsgNotify
    winampnotify
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  12. #337

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Dnes jsem opět zuřivě testoval Mirandu a toto je výsledný souhrn pluginů, které používám:
    Tak pokud dobre pocitam 39 , ja jich tam mam polovinu. To mas tu Mirandu absolutne stabilni ??, nevypina se samovolne nebo tak neco ??
    | P67 + 2500K@silent |

  13. #338

    Standardní

    Prave me to taky prekvapuje. Je to stabilni. Tedy zatim to takhle pouzivam pul dne, ale pohoda.
    I kdyz jednou to beze slova zbuchlo, kdyz jsem kliknul na neco v Options, ale po novym spusteni uz ok.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  14. #339

    Standardní

    Jinak to padani Mirandy, ja bych to neresil pokud nepada hodne, proste pustim a je to (mam ikonu v Quick Launch).

    Jinak ScrollLockNotify je super ficurka

  15. #340

    Standardní

    No me to spadne tak jednou dvakrat do mesice, takze v pohode, spokojenost.
    jj, scrolllocknotify je brutalne dobra vychytavka, i kdyz neweventnotify me upozorni taky dostatecne
    | P67 + 2500K@silent |

  16. #341

    Standardní

    Citace Původně odeslal ctrl_j
    No me to spadne tak jednou dvakrat do mesice, takze v pohode, spokojenost.
    jj, scrolllocknotify je brutalne dobra vychytavka, i kdyz neweventnotify me upozorni taky dostatecne
    sak to jo, ale tohle je proste namakavka

  17. #342

    Standardní

    Tak uz jsem rozchodil Weather plugin , driv me to neslo protoze jsem mel nejakou starou verzi, takze to bylo nejaky divny ci co.

    Ale vsem doporucuji wassup!!! Tenhle plugin umi sam aktualizovat vsechny plugin a umi krasne prochazet vse co na www.miranda-im.org je, proste fakt namakavka!!

  18. #343

    Standardní

    Ano, na wassup jsem taky vcera narazil a vypada kvalitne.

    -----------------------------------------------------
    PREVIEW nove verze Trillian 3
    najdete na adrese:

    http://www.ceruleanstudios.com/sneakpreview/

    Trillian Pro 3.0 alpha 1 lze stahnout zde.

    Uz se tesim na plnou verzi a uvidime, jestli funkcnosti predstihle Mirandu se 40 pluginama. Kazdopadne to, co ukazujou v preview vypada velmi zajimave.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  19. #344

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    PREVIEW nove verze Trillian 3
    najdete na adrese:

    http://www.ceruleanstudios.com/sneakpreview/

    Trillian Pro 3.0 alpha 1 lze stahnout zde.

    Uz se tesim na plnou verzi a uvidime, jestli funkcnosti predstihle Mirandu se 40 pluginama. Kazdopadne to, co ukazujou v preview vypada velmi zajimave.
    nema sanci jinak ty tam tech plugin mas az moc imho

  20. #345

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Tak uz jsem rozchodil Weather plugin , driv me to neslo protoze jsem mel nejakou starou verzi, takze to bylo nejaky divny ci co.
    Kterej presne pouzivas plugin pro to pocasi? Ja na to mam zatim Sysmetrix, ale chci se toho zbavit.
    | P67 + 2500K@silent |

  21. #346

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    jinak ty tam tech plugin mas az moc imho
    A proc ne? Kdyz to vsecko funguje?
    Navic ja vsechny ty funkce pouzivam.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  22. #347

    Standardní

    Mam Weather 0.3.3.15 a ty configy serveru jsou na Miranda-im.org v sekci Weather conf..

  23. #348
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Ten novej Trillian vypada ale opravdu dobre. Zacinam zvazovat, ze prebehnu zase zpatky od Mirandy.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  24. #349

    Standardní

    No uvidime, ja ten T3alpha1 vyzkousim, ale T2 vymenim az za ostrou verzi T3. Ted tak nejak pouzivam nekdy M, nekdy T, prave ze kdyz zapnu M, tak si s tim furt hraju a neudelam pri tom zadnou praci , takze na programovani si zapinam T jinak bych furt neco nastavoval
    Slibujou v T3 taky hodne pluginu, tabbed chating, chatovani bez servru, audio a video spojeni, no bude tam hodne dobrejch vymakanejch veci, ale nebojim se, ze by ho M s pluginama nedohnala
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  25. #350
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Tabbed chating je fakt super, dokud nebude plugin do mirandy, tak nejdu zpet ani za nic, je to strasne navykovy.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •