Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 13 z 48 PrvníPrvní ... 39101112131415161723 ... PosledníPoslední
Výsledky 301 až 325 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #301
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Koutas
    ktery plugin teda musim pridat do mirandy abych videl i ty co sou invisible
    ISee.....nahradis icq.dll, ale me to bohuzel nefunguje, chybi mi v kontextovym menu polozka "user status"
    Options.../Network/ICQ Contacts/Other Features -> Enable Active Status Discovery.

    Potom rightclick myskou na daneho usera v contact liste -> User Status.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  2. #302

    Standardní

    Citace Původně odeslal PiT
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Koutas
    ktery plugin teda musim pridat do mirandy abych videl i ty co sou invisible
    ISee.....nahradis icq.dll, ale me to bohuzel nefunguje, chybi mi v kontextovym menu polozka "user status"
    Options.../Network/ICQ Contacts/Other Features -> Enable Active Status Discovery.

    Potom rightclick myskou na daneho usera v contact liste -> User Status.
    A uvidim i invisible lidi v listu s polovicni kytickou (nebo jakej tam je symbol vlastne) ? Jinak dik, vecer zkusim.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #303
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal PiT
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Koutas
    ktery plugin teda musim pridat do mirandy abych videl i ty co sou invisible
    ISee.....nahradis icq.dll, ale me to bohuzel nefunguje, chybi mi v kontextovym menu polozka "user status"
    Options.../Network/ICQ Contacts/Other Features -> Enable Active Status Discovery.

    Potom rightclick myskou na daneho usera v contact liste -> User Status.
    A uvidim i invisible lidi v listu s polovicni kytickou (nebo jakej tam je symbol vlastne) ? Jinak dik, vecer zkusim.
    Jestli mas kyticky tak budou polopruhledny
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  4. #304

    Standardní trillian - jabber

    nemate nekdo plugin do trilliana pro Jabber?

  5. #305

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal PiT
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Koutas
    ktery plugin teda musim pridat do mirandy abych videl i ty co sou invisible
    ISee.....nahradis icq.dll, ale me to bohuzel nefunguje, chybi mi v kontextovym menu polozka "user status"
    Options.../Network/ICQ Contacts/Other Features -> Enable Active Status Discovery.

    Potom rightclick myskou na daneho usera v contact liste -> User Status.
    A uvidim i invisible lidi v listu s polovicni kytickou (nebo jakej tam je symbol vlastne) ? Jinak dik, vecer zkusim.
    Jestli mas kyticky tak budou polopruhledny
    OK, nastavil jsem to. Pod pravym tlacitkem se mi objevilo User Status, ale ty polopruhledny kyticky nevidim. Invisible useri jsou offline, az kdyz sem na jednoho kliknul detaily, tak mi u neho rekl, ze byl nalezen a je Hidden. Takze pokrok, ale porad to neni ono.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #306

    Standardní

    No máš v tom nejakej boredel, ja jsem jen zkopiroval ICQ.dll a bylo. Proste mi vse funguje na 100procent.

  7. #307

    Standardní

    Tento tyden mi bohuzel poprve zacal chodit SPIM.
    Zpravy typu:

    [13:37] 270913949: Hi wie geht es dir?
    [13:38] 270913949: Meine Bilder siehst du jetzt unter www.*******.com. Vote doch bitte mal für mich.

    mi chodi 2x denne. Zkousel sem odpovidat, nikdy neodpovedeli. Trpelive je davam do ignorace.
    Chodi vam taky nekomu neco?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #308
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Chodi vam taky nekomu neco?
    Chodievalo mi toho dost...

    Nejako zazracne to prestalo samo...

    Davat ich do ignorelistu nepomoze, nakolko sa preregistrovavaju (= ine UIN) podobne ako je to so spamom (iny e-mail). Takze doporucujem spamfilter plugin a zvolit nejaku vhodnu kombinaciu slov, ktore pouzivaju tieto ku.wy (a pravdepodobnost, ze takuto kombinaciu pouzije tvoj znamy resp. ten, s ktorym si chces pisat, bude nizka).
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  9. #309
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Tento tyden mi bohuzel poprve zacal chodit SPIM.
    Zpravy typu:

    [13:37] 270913949: Hi wie geht es dir?
    [13:38] 270913949: Meine Bilder siehst du jetzt unter www.*******.com. Vote doch bitte mal für mich.

    mi chodi 2x denne. Zkousel sem odpovidat, nikdy neodpovedeli. Trpelive je davam do ignorace.
    Chodi vam taky nekomu neco?
    To bude tim, ze sis zapnul, ze ostatni muzou videt tvuj status
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  10. #310

    Standardní

    Aha, diq. Ano, zapnul jsem "Allow users to see my status on the web", aby zde u prispevku byla zelena kyticka .
    Uvidim, kolik toho bude chodit, kdyztak to zase zapnu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  11. #311

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Aha, diq. Ano, zapnul jsem "Allow users to see my status on the web", aby zde u prispevku byla zelena kyticka .
    Uvidim, kolik toho bude chodit, kdyztak to zase zapnu.
    No ja mel "Allow users to see my status on the web" povolene 2 roky a neprisel mi jedinej spam (nechci navadet)

    Ted to mam, vyple, ale spis jen tak aby bylo bezpecno...

  12. #312
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Aha, diq. Ano, zapnul jsem "Allow users to see my status on the web", aby zde u prispevku byla zelena kyticka .
    Uvidim, kolik toho bude chodit, kdyztak to zase zapnu.
    No ja mel "Allow users to see my status on the web" povolene 2 roky a neprisel mi jedinej spam (nechci navadet)

    Ted to mam, vyple, ale spis jen tak aby bylo bezpecno...
    To bude mozna taky tim, ze pred dvema roky tenhle problem skoro neexistoval.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  13. #313

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Aha, diq. Ano, zapnul jsem "Allow users to see my status on the web", aby zde u prispevku byla zelena kyticka .
    Uvidim, kolik toho bude chodit, kdyztak to zase zapnu.
    No ja mel "Allow users to see my status on the web" povolene 2 roky a neprisel mi jedinej spam (nechci navadet)

    Ted to mam, vyple, ale spis jen tak aby bylo bezpecno...
    To bude mozna taky tim, ze pred dvema roky tenhle problem skoro neexistoval.
    No to je fakt Ale ted si rikam, ze placam nesmysly ICQ uz mam aspon 4 roky

  14. #314

    Standardní

    Lze ukazovat ruznym lidem jine stavy? Tzn. napr. pro nekoho N/A, pro nekoho Away, pro dalsi Available, atp..
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #315

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Lze ukazovat ruznym lidem jine stavy? Tzn. napr. pro nekoho N/A, pro nekoho Away, pro dalsi Available, atp..
    ni vim, ze to nejak slo, ale ted uz to nemohu najit. Jedine co vidim, je urcovani "Viditelnosti" pro urcite usery, zkus napsat HollyG, ten to imho delal. Kdybych si vzpomnel napisu

  16. #316

    Standardní

    juu miranda umi i to kdyz me nekdo prida do kontaktlistu (no ale nevim jestli i kdyz ja si pridam nekoho ...), ale zda se mi ze neumi kontakt list jen na servru a taky nemu skupiny na servru takze zas dela jen bordel :x

  17. #317
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lolita
    juu miranda umi i to kdyz me nekdo prida do kontaktlistu (no ale nevim jestli i kdyz ja si pridam nekoho ...), ale zda se mi ze neumi kontakt list jen na servru a taky nemu skupiny na servru takze zas dela jen bordel :x
    Umi synchronizovat se serverem obousmerne, takze jakej bordel
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  18. #318

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Lolita
    juu miranda umi i to kdyz me nekdo prida do kontaktlistu (no ale nevim jestli i kdyz ja si pridam nekoho ...), ale zda se mi ze neumi kontakt list jen na servru a taky nemu skupiny na servru takze zas dela jen bordel :x
    Umi synchronizovat se serverem obousmerne, takze jakej bordel
    no dokud je furt bude mit i na disku tak tomu neverim, pacto ty skupiny ma jinak atd. ...

  19. #319

    Standardní

    Me pridavani do kontakt listu (i do serveroveho) bez autorizace funguje. Ale kdyz jsem pouzil plugin na import kontaktu z trillianu, tak se na server nepridali, musel bych kazdeho pridat rucne znova.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #320

    Standardní

    no tak teda zkousim tu mirandu a mam par dotazu

    jak zaridim aby i ten skim si pisu videl ze pisu?
    jak zaridim aby aby ten koho si pridam do kontaktlistu dostal zpravu ze sem si ho pridal?
    a jak vubec ja muzu videt ze on pise (ok lame dotaz ale nak to tam nevidim)
    da se teda nak udelat aby pouzivala jen kontaktlist na servru?
    je nakej plugin na poradnou sychronizaci toho listu se servrem (skupiny a tak)?

    umi primat kdyz me nekdo posle kontakty pres to icq>sendcontacts? (tohle asi nikdo nepouziva takze je to jentakova hodne okrajova otazka :x)

    vono se to celkem blbe zkousi na lidech, takze jestli je nekdo ochotnej to semnou zkouset? ... (:

    jo a taky nevidim levej okraj O.o

  21. #321

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lolita
    no tak teda zkousim tu mirandu a mam par dotazu

    jak zaridim aby i ten skim si pisu videl ze pisu?
    jak zaridim aby aby ten koho si pridam do kontaktlistu dostal zpravu ze sem si ho pridal?
    a jak vubec ja muzu videt ze on pise (ok lame dotaz ale nak to tam nevidim)
    da se teda nak udelat aby pouzivala jen kontaktlist na servru?
    je nakej plugin na poradnou sychronizaci toho listu se servrem (skupiny a tak)?

    umi primat kdyz me nekdo posle kontakty pres to icq>sendcontacts? (tohle asi nikdo nepouziva takze je to jentakova hodne okrajova otazka :x)

    vono se to celkem blbe zkousi na lidech, takze jestli je nekdo ochotnej to semnou zkouset? ... (:

    jo a taky nevidim levej okraj O.o
    No asi mas plugin nCovers, ktery ti nedokaze posilat to ze ty pises, ale jinak je SUPER, a taky nedokaze reagovat na to ze nekdo pise, ale na to tu je plugin TypingNotify.

    To jestli dostane zpravu, si zaskrtavas pri pridavani.

    No synchronizace se serverem funguje oboustrane (aspon s novym ICQ protokolem - ISEE), ale neumi pracovat ze skupinama na serveru.

    to posledni by melo fungovat take, pomoci plugin "end a receive contacts ui"

    BTW: mohl bych tu byt Miranda Moderator

  22. #322

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lolita
    no tak teda zkousim tu mirandu a mam par dotazu

    jak zaridim aby i ten skim si pisu videl ze pisu?
    Typing Notify 0.0.1.6
    Citace Původně odeslal Lolita
    jak zaridim aby aby ten koho si pridam do kontaktlistu dostal zpravu ze sem si ho pridal?
    Kdyz mu posles zadost o autorizaci, tak to uvidi.
    Citace Původně odeslal Lolita
    a jak vubec ja muzu videt ze on pise (ok lame dotaz ale nak to tam nevidim)
    Typing Notify 0.0.1.6
    Citace Původně odeslal Lolita
    da se teda nak udelat aby pouzivala jen kontaktlist na servru?
    To se ta nekde zatrhnout.
    Citace Původně odeslal Lolita
    je nakej plugin na poradnou sychronizaci toho listu se servrem (skupiny a tak)?
    To dela automaticky, kdyz je to zatrzene.

    Citace Původně odeslal Lolita
    umi primat kdyz me nekdo posle kontakty pres to icq>sendcontacts? (tohle asi nikdo nepouziva takze je to jentakova hodne okrajova otazka :x)
    nevim.


    vono se to celkem blbe zkousi na lidech, takze jestli je nekdo ochotnej to semnou zkouset? ... (:

    jo a taky nevidim levej okraj O.o[/quote]
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  23. #323

    Standardní

    tak sem zkusil ICQ Lite, Mirandu a skoncil u triliana... proste mi nejvic sedl

  24. #324

    Standardní

    Citace Původně odeslal ICE
    tak sem zkusil ICQ Lite, Mirandu a skoncil u triliana... proste mi nejvic sedl
    jo jen tak mimochedem je to spis ta trillian ne?

  25. #325

    Standardní

    Citace Původně odeslal ICE
    tak sem zkusil ICQ Lite, Mirandu a skoncil u triliana... proste mi nejvic sedl :)
    skus radsej SiM, Trillian je fajn ale nema xtra moc nastaveni, SiM ich ma v zakladnom baleni az az, porovnatelne bez problemov s Miranda (ta mi pripadala znacne chaoticka a bugova) a nemusis nic doinstalovavat, akurat treba prehryznut konfiguraciu pri ktorej casto spadne, kedze ma nejaky problem s managerom plug-inov cez ktory su riesene prakticky vsetky funkcie, ale ked ho uz mas raz nastaveny tak fachci OK
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •