Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Otravné vyhledávače webcoolsearch, your-search.cc, apod.

  1. #1

    Standardní Otravné vyhledávače webcoolsearch, your-search.cc, apod.

    Zdravím všechny,

    nevíte, do čeho se to ukláda, že se mi to nastavuje jako domaci stránka?

    když jse mi to stalo porvé (webcoolsearch) - po každém logout a login byl zpět, tak jsem ztratil po nějáke době nervy a formatnul disk;
    podruhé mi to AVG našlo (taky webcoolsearch);
    a teď je to tu zas (your-search.cc) AVG, Ad-Aware nic; když si dam domovskou svoji, tak tam zustane po log out/in, rst, vyp/zap, ale po delší době vypnuti je to tam zas, kalp dpomovká stránka.

    Štve mě, že když dam google, a vyhledat cokoliv, tak min u 2 nalezených linku mi to odkazuje misto na adresu co je u linku uvedena na jakousi IP (ta co se mi nastavi jako domovská).

    z rgd jsem odstranil vše, co mělo něco spolešného s touto IP, smazal cookies a history, prohledal disky, jestli někde něco není a bylo to tu znova

    Nemá s tím něco spolešného google?
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  2. #2

    Standardní

    Googel jiste ne... Spis se ti bude hodit nejaky spyware remover...
    http://www.google.com/search?q=spywa...TF-8&hl=cs&lr= Co to ma ale spolecnyho se sitema
    amd64 x86_64 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GNU/Linux
    Největší zábavou bývají ty počítačové úlohy, které jsou v praxi naprosto k ničemu

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal CompCrasher
    Googel jiste ne... Spis se ti bude hodit nejaky spyware remover...
    http://www.google.com/search?q=spywa...TF-8&hl=cs&lr= Co to ma ale spolecnyho se sitema
    Přemýšlel jsem a vzhedem k tématum co tu jsou bych řek, že to je tomu nejblíž, snad ještě soft, ale myslím si, že tu jde o inet tak jsem to hodil tu, ale ma-li nějáky admin či mod jiný názor nechť to přesune a pošlemi PM, kam to přesunul.
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  4. #4
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no to uz se resilo. zkus dllka ktere se ukladaji vetsinou do tveho adresare\Data aplikaci anebo nainstaluj ciste wokna a udelej si zalohu do jinama pak dej porovnat ty dva adresare a uvidis co se zmenilo....
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #5

    Standardní

    mno ja bych rek ze nejjednodusi bude pouzivat nejakej browser kterej tyhle sragory nepovoli (samozrejme ze ti to nechci vnucovat a noflame - ani to neresi primo tvuj problem ale do budoucna bys to moh zvazit )
    ja pouzivam Mozillu Firefox 0.8 a s timhle jsem nemel nejmensi problemy ...
    a na to minimum debilnich stranek ktery firefox proste nezvladne (motorkari.cz, windowsupdate.microsoft.com..) jednou za cas ten explorer holt otevru ..
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #6

    Standardní

    Takže, stahl jsem spyhunter, a našl par rgd keys, které odkazovaly na jednu knihovnu ve winnt\system32\xplgin.dll (byla skrytá) jen jsem ji přesunul pryč a už jsou všechny linky v google OK.

    Problém je v tom, že domáci stránka se mi změnila za chodu, jsem připojen od včerejška (jak jsem se připojil, tak jsem si to spravil) a teď jsem otevřel explorer a domací stránka zasr.aný IP
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  7. #7

    Standardní

    doprucuju Spybot search and destroy, jak napovida nazev softu tak cini.... a umi imunizovat comp vuci znamemu spywareu
    In beta test ... AMD Athlon64 3200+@2700 (10x270) | Thermalright XP-90 + Thermaltake 92mm UFO Fan | Kingston HyperX 3200 ULL 1GB DualChannel Kit | Levicom Visible Power 500W | DFI NF4 SLI-DR | MSI NX6800GT -T2D256E | WD Raptor 74GB | 4x B´cudas (20-120GB) | DVD+/-RW GSA-LG4160B | DVD-ROM Pioneer 116 | Vipower SwapRack | Intelimouse Explorer 3.0 on Func Surfpad | Thermaltake Tsunami VA3000SWA + CZFree.Net on Asus WL-500g : )

  8. #8
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shair
    doprucuju Spybot search and destroy, jak napovida nazev softu tak cini.... a umi imunizovat comp vuci znamemu spywareu
    jj bohuzel ani SpyBoot ani AdAware me neochranilo pred tim spy DLLkem a ani honenaslo. a ta imunizace. mozna funguje, ale ne 100% v kazdem pripade stale necho noveho nachazim...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  9. #9

    Standardní

    no nic neni dokonaly, ale kombinace ad-aware+spybot+trasher je to nejlepsi co sem zatim vyzkousel
    In beta test ... AMD Athlon64 3200+@2700 (10x270) | Thermalright XP-90 + Thermaltake 92mm UFO Fan | Kingston HyperX 3200 ULL 1GB DualChannel Kit | Levicom Visible Power 500W | DFI NF4 SLI-DR | MSI NX6800GT -T2D256E | WD Raptor 74GB | 4x B´cudas (20-120GB) | DVD+/-RW GSA-LG4160B | DVD-ROM Pioneer 116 | Vipower SwapRack | Intelimouse Explorer 3.0 on Func Surfpad | Thermaltake Tsunami VA3000SWA + CZFree.Net on Asus WL-500g : )

  10. #10

    Standardní

    tohle je soft primo urceny k likvidaci tohoto svinstva: http://www.majorgeeks.com/download4086.html

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •