Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: swap ve win XP

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní swap ve win XP

    Mám win Xp +sp1 a 256Mb ramky. Jak velkej doporučujete swap file a jestli na jednom disku nebo ho rozdělit na dva?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  2. #2

    Standardní

    zalezi co na tom budes delat, klidne to muzes nechat jak to XP nastavi samy
    jediny co je IMHO k necemu dobry, je umistit swap na jinej fizickej disk nez program pri jehoz behu by se swap vyuzival (a nejlip na vnejsek plotny)
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

  3. #3

    Standardní

    ja bych ho bud nastavil na pevnou velikost nebo dal na zvlastni partition aby se nefregmentoval
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní

    Citace Původně odeslal ra
    zalezi co na tom budes delat, klidne to muzes nechat jak to XP nastavi samy
    jediny co je IMHO k necemu dobry, je umistit swap na jinej fizickej disk nez program pri jehoz behu by se swap vyuzival (a nejlip na vnejsek plotny)
    Jde mi hlavně o hry - Hedal of honor, GTA3, atd. protože při tom si win dělá obří swap a pak to strašně dlouho likviduje. Mám dost starej disk(jen 5400rpm) a někdy je to na zešílení.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    08.01.2004
    Bydliště
    Brňov, častěji Brno
    Příspěvky
    90
    Vliv
    248

    Standardní

    Citace Původně odeslal Peca-on-line
    Citace Původně odeslal ra
    zalezi co na tom budes delat, klidne to muzes nechat jak to XP nastavi samy
    jediny co je IMHO k necemu dobry, je umistit swap na jinej fizickej disk nez program pri jehoz behu by se swap vyuzival (a nejlip na vnejsek plotny)
    Jde mi hlavně o hry - Hedal of honor, GTA3, atd. protože při tom si win dělá obří swap a pak to strašně dlouho likviduje. Mám dost starej disk(jen 5400rpm) a někdy je to na zešílení.
    Jestli ti nevadi ze obetujes celkem dost mista na disku tak si zjisti max. velikost swapu (spustit gamesu, vletet do oken a najit pagefile.sys - vsechny). Pote pomoci Partition Magic v8 udelat na zacatku disku FAT32 partitoin 32KB cluster (provadi se po restartu jako batch pred nactenim OS) podle velikosti toho swapu + 100MB. na tu partition pak nastavit pevnou velikost swapu, a zakazat veskere obnovy dat na prislusne partition. A stary soubor Pagefile.sys smazat (pokud to jde tak je to OK)
    Pred jakoukoliv cinnosti v PQ Magic durazne doporucuju provest defragmentaci!
    A doporucuju ti: Kup si jeste jednu 256MB ramku, v tech hrach to poznas, procak mas dost silny.

    2 ra: souhlas
    1. Abit BE6, i440BX, Celeron566@850 256MB PC133SDRAM, KyroII4500 TV out, Seagate Medailist 13GB
    2. Asus PC-DL Deluxe dual socket603, i875P, 2x Xeon 2.4@2,65GHz, Arctic Cooling SP5-8ID2E-OL, 1GB ram, Seagate BAR V 80GB, SB Live 5.1

  6. #6

    Standardní

    jo ta ramka by ti bodla..nebo aspon 128mb,i to pomuze(vlastni zkusenost,viz druhy pc v podpise)...nebo prejdi na win98se to taky pomuze(taky vlastni zkusenost)
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •