Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Jakej TV tuner?...poradte

  1. #1

    Standardní Jakej TV tuner?...poradte

    Kamos chce tv tuner do kompu. Chtel jsem mu koupit Leadtek Winfast TV2000 XP Deluxe. Je docela za dobry prachy, ale nedela se neco novejsiho za podobny prachy?....poradte nejakej tip?
    Q6600_G0@3800MHz , P35-DS4, 4GB Corsair twinX XMS2 , HD3850 1GB, 4TB disk space wc by RadekB, wc K&P CPU, + REKORD výměník, Fortron 650W

  2. #2

  3. #3

    Standardní

    Nevenujem sa velmi tunerom, pravdupovediac som ich dlhu dobu ignoroval, ale zaujal ma MSI TV@nywhere Master, fakt je super. A navyse (aspon v SR), velmi lacny.

    http://www.msi.com.tw/program/produc...il.php?UID=460

  4. #4

    Standardní

    Skoda, ze ten Pinnacle PCTV pro je moc drahej... ...no az zas tak ne, kdybych ho chtel pro sebe.

    S tim microstarem ma dost lidi problemy...
    Q6600_G0@3800MHz , P35-DS4, 4GB Corsair twinX XMS2 , HD3850 1GB, 4TB disk space wc by RadekB, wc K&P CPU, + REKORD výměník, Fortron 650W

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fik
    S tim microstarem ma dost lidi problemy...
    Neviem ci myslis relativne novu verziu Master... ale az na nutnu zmenu tv normy (pre nas region bol prednastaveny SECAM!) a pod. drobnosti v podstate nic zavazne, prave naopak... ale ako som uz spominal, nie som expert

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele ICE29
    Založen
    25.12.2003
    Bydliště
    TO,BA
    Věk
    37
    Příspěvky
    583
    Vliv
    258

    Standardní

    Aj ja možem odporučiť Pinnacle PCTV Pro
    Oproti iným TV kartam to je fest rozdiel (ten Leadtek som nemal možnosť vyskúšať). Len ten soft od Pinnaclu sa mi nejak nepáči
    C2D E6550 & Athlon X2@4200+ + FSC Loox N560 + Nokia E51 + Dell Latitude D630
    Sony a700+bordel okolo

  7. #7

    Standardní

    Tak jsem koupil keadteka experta. V celku to ujde, akorat mam problem s kvalitou signalu. Neni to moc cisty, ale je to asi signalem kabelovky, protoze ani normalni tv na ted nejde moc dobre. Nevite nekdo, jak mi pomoct?...asi by bylo nejlepsi koupit nejakej zesilovac. Navic tam mam casto 2 rozbocovace, tak tomu asi taky moc neprida...
    Q6600_G0@3800MHz , P35-DS4, 4GB Corsair twinX XMS2 , HD3850 1GB, 4TB disk space wc by RadekB, wc K&P CPU, + REKORD výměník, Fortron 650W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •