Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Teac DV-W50D se zastavi pri vypalovani a comp nereaguje.

  1. #1

    Standardní Teac DV-W50D se zastavi pri vypalovani a comp nereaguje.

    Ahoj mam Teac DV-W50D OEM a pouzivam Nero 6.3.0.0 a pri vypalovani DVD-R Gigamaster 4,7GB mi nahodne zamrzne pocitac. Zadna chybova hlaska, nic.
    Uz jsem zkousel i jine vypalovaci programy a taky obcas zamrzne. Pokazde v jinem miste vypalovani i pri ruznych rychlostech 1X,2X,4X. Jinak mrzne i pri vypalovani CDROM, z cehoz usuzuji, ze problem nebudou vadna media DVD nebo CDROM.
    Mam desku WinXP SP1, Shuttle A35N-Ultra s chipsetem nforce2, AthlonXP 2400+, 512DDR400, Seagate IV 60GB.
    Uz jsem zkazil vice medii a proto ted pouzivam neustale simulaci a az pak vypalovani, ale docela me to stve. Nevite, kde by mohl byt problem?
    Jinak media jsou dobre citelna, jen me stvou ty nahodne zamrznuti pri vypalovani. Mechanika stale sviti, ale pocitac je zamrzlej, pomuze jen restart.

    Dik za Vase napady. Scavenger

  2. #2

    Standardní

    Ahoj bodobný problém mněl můj kámoš s tou samou čipovou sadou a z vypalovačkou NEC 1300 pomohlo přeinstalování nových driverů na chipset tak to zkus a uvidíš ale určitě to bude v systému

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal Radekhod
    Ahoj bodobný problém mněl můj kámoš s tou samou čipovou sadou a z vypalovačkou NEC 1300 pomohlo přeinstalování nových driverů na chipset tak to zkus a uvidíš ale určitě to bude v systému
    Mam nainstalovane posledni drivery WHQL nforce 3.13. Zkusim je preinstalovat. Nemate nekdo zkusenosti se starsimi drivery? Posledni ovladace nemusi byt vzdycky to nejlepsi.

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Zlín
    Příspěvky
    674
    Vliv
    271

    Standardní

    Citace Původně odeslal Scavenger
    Citace Původně odeslal Radekhod
    Ahoj bodobný problém mněl můj kámoš s tou samou čipovou sadou a z vypalovačkou NEC 1300 pomohlo přeinstalování nových driverů na chipset tak to zkus a uvidíš ale určitě to bude v systému
    Mam nainstalovane posledni drivery WHQL nforce 3.13. Zkusim je preinstalovat. Nemate nekdo zkusenosti se starsimi drivery? Posledni ovladace nemusi byt vzdycky to nejlepsi.
    jestli jsi instaloval nvidia Ide driveri, tak problém může být tady, buď zkus standartní microsoft, nebo rozbal nvidia 3.13 balík ovladačů a ručně naistaluj ovladače z adresáře IDE/ITB, problémy s Ide ovladači se řešily v sekci ovladače

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    28.12.2002
    Bydliště
    Zdiby-Praha vychod
    Věk
    52
    Příspěvky
    1 184
    Vliv
    279

    Standardní

    Tuhle mechaniku mam.Bez problemu,pohoda jazz.Nero 6.0.0.9.Palim na tyhle Gigamastery 4x za 35Kc fpoho.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •