Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: kde zohnat modre plexisklo

  1. #1

    Standardní kde zohnat modre plexisklo

    Kde mam zohnat modre plexisklo Som Z KOSIC alebo aspon objednat celu stranu s plexisklom a ako mam plexi uchitit skrutky sa mi moc nepacia a lepidlo...??
    CPU: P4 2.4HT@3.36 GHz, 1,575V, CoolerMaster, ASUS P4P800, Graf.: MSI GF FX5900 SP 128 MB DDR 400/700@470/780
    HDD: IBM 120 GXP 40GB 7200, RAM: 2x256 MB 450MHz A-DATA, CD RW: Teac 32-8-8

  2. #2

    Standardní Re: kde zohnat modre plexisklo

    Citace Původně odeslal Alfi
    Kde mam zohnat modre plexisklo Som Z KOSIC alebo aspon objednat celu stranu s plexisklom a ako mam plexi uchitit skrutky sa mi moc nepacia a lepidlo...??
    ad1
    na to modre plexo sa skus napr cez SZ spytat GABA

    ad2
    cela strana s pleXisklom sa da kupit len k vybranym znackam /napr. Chieftec, TT/

    ad3
    na prilepenie pleXa sa da pouzit napr. silikon alebo obojstranna lepiaca paska
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  3. #3

    Standardní

    no v obycejnym slenarstvi asi ne na mne koukali jak na blazna a tak sem si nechal uriznout ciri at uz je patek a mam ho doma, uz se nebudu snazit do nej rezat zadny otvory
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •