Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: K7 Turbo a samovolné resetování - Poraďtte prosím -

  1. #1

    Standardní K7 Turbo a samovolné resetování - Poraďtte prosím -

    Zdravim,
    mam již zmíněnou desku, když se mi zahřeje komp tak po pár minutách vytuhne, ze speakru se ozve bzučení a komp se resetuje. Už sem byl třikrát reklamovat desku a pokaždý mi řekly že to je v pohodě, že jim to tam pořád běhalo, ale ono mi to dělá furt to samý. Měnil sem Ramky, procák, zkoušel sem jiný drivery, pořád to tuhne. Akorát zdroj sem neměnil, ale ukazuje mi nějakou divnou voltáž. Napětí které má bejt +5V mi kolísá mezi 4.50 a 4.88 aspoň to ukazuje PCAlert. Nemáte někdo nápad co by to mohlo bejt? Jestli ten zdroj


    Dikes
    AMD XP1600+ -*- 20GB MAXTOR *-* K7Turbo Limited Edition -*- 256 MB Ram KingMax (Cas 2) *-* Gainward GeForce 4 *- DVD Hitachi *-* CD-RW TEAC 40x -*- Hyundai Q955\" *-* Windows XP Professional -*-

  2. #2
    Member
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    173
    Vliv
    261

    Standardní

    Nevím, jak to je v tvým případě, ale zkusil bych vyměnit zdroj (třeba si jenom půjčit od kamaráda). Měl jsem podobný problém - počítač se náhodně resetoval, při zátěži i při běžné práci, tak jednou až několikrát za den. Myslel jsem, že je to přetatkováním, koupil jinem procesor, desku ale nic nepomohlo. A hádej - bylo to zdrojem, 2 měsíce starým Fortronem ATX-300GT!!! Prostě čas od času mu prudce poklesla 3,3V napětí a počítač se zresetoval. Přišel jsem na to úplně náhodou, fakt záhada. Už je na reklamaci

  3. #3

    Standardní

    Ten zdroj urcite zkus vymenit
    Jinak jsem se setkal se samovolnymi restarty kvuli nedostatecnemu chlazeni...
    Chipset od nvidie = same trable.

  4. #4
    Member
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    173
    Vliv
    261

    Standardní

    Vždyť říkám, že jsem zkoušel všechno možný, ale v mým případě to bylo zdrojem. Šoupnul jsem tam můj starej EC300W a i když napětí taky nemá excelentní, tak najednou všechno funguje perfektně, Primestable, od tý doby žádnej reset

  5. #5

    Standardní a co takhle si nalit cisteho vina

    asi te nepotesim ale je vice nez pravdepodobne ze mas desku v pr...mam podobnou zkusenost s K7T Pro....a bylo to kondikama...v podstate na to zdechly vsechny co jsem mel. stejne priznaky i se zvukem a stavalo se to vetsinou pri zatezi.
    AMD 2500+@3200+ (Barton) - WATERCOOLING, MB EPOX 8KRA2l, 2x512 MB 400, HERCULES AIW RADEON 9800 SE 4*1 - WATERCOOLING, AUDIGY, GENIUS 5.1 home theatre, BARRACUDA 120 GB 7200.7 8 MB, CD RW ASUS 1610, DVD TOSHIBA SD-M1712, monitor 19\" NOKIA 446X PRO, WI FI Z-COMAX 626, webcam MediaForte, Fortron 300W ATX FSP300-60PN(PF)

  6. #6

    Standardní

    Diky za pomoc, po dvoumesicnim jezdeni do servisu se ukázalo že to dělal kabel z HDD do MB. Teda aspoň teďka to testuju a zatim v poho...
    AMD XP1600+ -*- 20GB MAXTOR *-* K7Turbo Limited Edition -*- 256 MB Ram KingMax (Cas 2) *-* Gainward GeForce 4 *- DVD Hitachi *-* CD-RW TEAC 40x -*- Hyundai Q955\" *-* Windows XP Professional -*-

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •