Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Prosím poraďte kde najdu objektivní recenze na domácí kina?

  1. #1

    Standardní Prosím poraďte kde najdu objektivní recenze na domácí kina?

    Zdravim všechy chtěl bych si koupit system domácího kina a potřebuju se v tom nějak zorientovat! Prosím kde na netu najdu objektivní recenze a hlavně testy?Vše co jsem našel je brak Za radu díky všem
    ATX450W,CPU-AMD ATHLON 64bit (Winchester 3200@4000 ,MSI K8N platinium ,A DATA VIESTA 550 1024 MB,HD-IMB 120GB-7200rpm,VGA -NVIDIE 6800GT 265MB,DVDRW-NEC 3520,DVD-TOSHIBA ,19\"LCD BenQ 937s+

  2. #2

    Standardní Re: Prosím poraďte kde najdu objektivní recenze na domácí ki

    Citace Původně odeslal Lukas Volek
    Zdravim všechy chtěl bych si koupit system domácího kina a potřebuju se v tom nějak zorientovat! Prosím kde na netu najdu objektivní recenze a hlavně testy?Vše co jsem našel je brak Za radu díky všem
    trochu to specifikuj. Chces komplet, nebo jednotlive segmenty?? Jakou cenu do toho chces vrazit??
    Pokud shanis sety (vse v jednom), tak v novem Stereu&Videu je hodne obsahlej test. Nebo se muzes dotazovat na www.stereomag.cz/poradna.php. Nezapomen, ze hodne zalezi na osobnim vkusu a na tom co se ti libi

  3. #3

    Standardní Re: Prosím poraďte kde najdu objektivní recenze na domácí ki

    Citace Původně odeslal masigrs
    Citace Původně odeslal Lukas Volek
    Zdravim všechy chtěl bych si koupit system domácího kina a potřebuju se v tom nějak zorientovat! Prosím kde na netu najdu objektivní recenze a hlavně testy?Vše co jsem našel je brak Za radu díky všem
    trochu to specifikuj. Chces komplet, nebo jednotlive segmenty?? Jakou cenu do toho chces vrazit??
    Pokud shanis sety (vse v jednom), tak v novem Stereu&Videu je hodne obsahlej test. Nebo se muzes dotazovat na www.stereomag.cz/poradna.php. Nezapomen, ze hodne zalezi na osobnim vkusu a na tom co se ti libi
    Díky ,alespoň někdo se ozval!Chci celej set řekněme do 10000Kč nebo nějáký hodně slušný DVD přehravač , kterej umí DD,DTS,DP II a má FM tuner.Hlavní podmínka je aby měl ANALOGOVEJ výstup na audio,aby k němu všli připojit repráky 5.1 nejlépe Genius ,ketrý vlastnim!Sháněl jsem něco podobnýho ,ale žádného výrobce z FM tunerem jsem nenašel.Poraďte pls
    ATX450W,CPU-AMD ATHLON 64bit (Winchester 3200@4000 ,MSI K8N platinium ,A DATA VIESTA 550 1024 MB,HD-IMB 120GB-7200rpm,VGA -NVIDIE 6800GT 265MB,DVDRW-NEC 3520,DVD-TOSHIBA ,19\"LCD BenQ 937s+

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele herma
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno / Jesenicko
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 365
    Vliv
    276

    Standardní

    v posledním stereu je docela obsáhlej test kin
    Basic PC: AMD Athlon64 X2 3600+ @ 4600+ | GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G | 2*1GB DDR2 667 Adata | Leadtek 7600GT 256MB | 2* Seagate 7200.7+ 120GB SATA | 20" Samsung 205BW | DVDRW NEC ND-4551A | Chello 5000/512

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Cabaj-Čápor, SR
    Příspěvky
    850
    Vliv
    271

    Standardní

    "OBJEKTIVNY" test neexistuje - vzdy to bude len ciste subjektivny nazor recenzenta, ktory moze mat uplne zvukove preferencie nez ty, takze sa spoliehaj len na svoje usi

    to co chces je vpodstate "DVD 5+1 AV receiver" v jednej skatulke - tie sa ale predavaju iba ako komplet s repracikmi - aspon co com si vsimol...
    bez reprakov samostatne kupis akorat "5+1 AV receiver" a k tomu samostatny DVD prehravac
    Abit NF7-S, XP1700+@2400+(10x200) 1,78V, pasiv Tt SilentTower, Sparkle 6600 +pasiv Tt Schooner, 2x512MB DDR400CL2,5 , 80GB Seagate Barracuda PATA, CDRW Teac552, DVD Teac, DVDRW NEC3520A, mod. Eurocase, mod.zdroj 400W+120cmFan, Eizo L568

  6. #6

    Standardní Re: Prosím poraďte kde najdu objektivní recenze na domácí ki

    Citace Původně odeslal Lukas Volek
    Citace Původně odeslal masigrs
    Citace Původně odeslal Lukas Volek
    Zdravim všechy chtěl bych si koupit system domácího kina a potřebuju se v tom nějak zorientovat! Prosím kde na netu najdu objektivní recenze a hlavně testy?Vše co jsem našel je brak Za radu díky všem
    trochu to specifikuj. Chces komplet, nebo jednotlive segmenty?? Jakou cenu do toho chces vrazit??
    Pokud shanis sety (vse v jednom), tak v novem Stereu&Videu je hodne obsahlej test. Nebo se muzes dotazovat na www.stereomag.cz/poradna.php. Nezapomen, ze hodne zalezi na osobnim vkusu a na tom co se ti libi
    Díky ,alespoň někdo se ozval!Chci celej set řekněme do 10000Kč nebo nějáký hodně slušný DVD přehravač , kterej umí DD,DTS,DP II a má FM tuner.Hlavní podmínka je aby měl ANALOGOVEJ výstup na audio,aby k němu všli připojit repráky 5.1 nejlépe Genius ,ketrý vlastnim!Sháněl jsem něco podobnýho ,ale žádného výrobce z FM tunerem jsem nenašel.Poraďte pls
    Pri teto cene? Az na ten FM tuner by se mozna dal sehnat DVD prehravac s dekoderem DD. Velmi pochybuju, ze by mel i DTS, ale mozna bys mel stesti. DVD prehravac s DPL II?? Fakt o zadnem nevim ze by existoval. Pokud vim, tak DVD player s FM tenerem neexistuje z jednoho prosteho duvodu: Vetsinou se pripoji k nejake AV centrale, ktera ho ma v sobe a tak by to bylo zbytecny. V novem stereu je test setu LG LH-D6430 za 9 990 Kc, ktery ma DD, DTS a DPL II. Hodnoceni: dobry (74 %). Ma i kompletni RDS. Je dodavan s kompletni sadou repraku. Bohuzel nema ty linkace. To ale nema skoro nikdo.
    AMD Duron 1800, netakt; ECS K7S5A; Genius SoundMaker 5.1; Genius Home Teather 5,1, 512 MB SDRAM 100 á 2*256/100, combo CD-RW/DVD LG, CD LG:); ATI Radeon 7500 LT 64 SDR

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •