Výsledky 1 až 23 z 23

Téma: wz.cz - reklama

  1. #1

    Standardní wz.cz - reklama

    konečne mám stránku na wz.cz a chcel by som tú reklamu dať niekam inde ako hore, ale keď ten tag dám do skinu čo je v PHP Nuke, tak to nezobrazí... čo s tým mám robiť?
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Tohle uz nema se sitema nic spolecnyho. Tejka se to prgani webu = MOVE2prgani.

  3. #3

    Standardní

    udelej si vstupni stranku (neco na styl >>ENTER HERE<<), tam nahod ten banner a na jinych strankach to prece uz mit nemusis

  4. #4

    Standardní

    tak to nechem, radšej nech to mám hoci aj na každej stránke, ale nech to nie je hore nad celým prostredím PHPnuke, ale priamo vnútri, namiesto toho banneru z PHP Nuke. vieš ako to myslím?
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  5. #5

    Standardní

    nahod adresu te stranky. nedokazu si to predstavit

  6. #6

    Standardní

    http://gimps.wz.cz

    chcem, aby tá reklama bola tam vedľa toho loga PHP NUKE, na pravej strane.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  7. #7

    Standardní

    jak to mas nastavene v nastaveni v admin sekci na wz.cz? dole nebo nahore?

    jaky je default soubor v php-nuke?

    https://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html sis cetl/zkousel?

  8. #8

    Standardní

    nastavoval som to raz hore, raz dole, teraz to mám nastavené na hore, a už mi tam tá reklama vôbec nejde, a nechcem aby mi kvôli tomu vymazali účet.

    čítal som podmienky, aj som tam presne hodil ten tag, ale nejde to.

    ten default súbor, čo sa používa v NUKE, je nejaký PHP súbor, teraz si presne nespomeniem na jeho názov.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  9. #9

    Standardní

    ale nejaky index.php ci nejakou jeho skomoleninu bys tam mel mit a tam on by to mel vlozit.

    ono nejjednodussi bude kdyz se zkusis zeptat primo na kontaktu wz.cz popr. v jejich foru

  10. #10

    Standardní

    je tam nejaký template.php alebo také niečo také, tak som to vkladal, asi im napíšem mail, už vidím čo mi odpíšu, u nás chyba nie je, skontrolujte si skripty
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  11. #11

    Standardní

    no ale jeden ze souboru index.html, index.htm, index.php nebo index.php3 tam mit proste MUSIS!

    podivej se ktery to je, tam to musi 100% byt.

  12. #12

    Standardní

    ja tomu rozumiem, v koreňovom adresári mám index.php, ale NUKE je robené tak, že tie logá a bannery sú vkladané do skinov, a tie sú v iných adresároch, napr. v adresári DeepBlue, a tam je jeden PHP súbor, v ktorom sú linky na obrázky a tam som sa snažil dať ten reklamný tag...
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  13. #13

    Standardní

    no ono se to da obejit celkem snadno tak ze reklama nebude vubec nikde jelikoz ale podle reklamy pocitaji pristupy na stranku tak ti ji asi zrusi...takze to chce ji hodit treba na index2.htm a obcas tam skocit podivat se na reklamu
    Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
    30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
    Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2

  14. #14

    Standardní

    to ja viem že sa to dá urobiť bez reklamy, ani teraz tam nemám žiadnu reklamu, lebo najprv som to mal také, že som mal na každej stránke nie 1 ale asi 10 bannerov pod sebou a to hore aj dole a ešte niekde v strede stránky. tak som to všetko vyhodil a teraz keď tam chcem dať jeden banner na presne určené miesto, tak mi to nejde. a práve preto to tam chcem dať, aby som nemal problémy a aby ma nezrušili...
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  15. #15

    Standardní

    ja jsem to na strankach tridy udelal tak, ze se otevre stranka s reklamou a po nacteni celeho tela se to automaticky presmeruje na stranky... adresa http://1m-spse.unas.cz
    1st machine: GA-EP45-DS4, E5200 + Ninja 2, 4x2GB Kingston, ATI HD4670 + Accelero S1, 2xWD6400AAKS, NEC 7203S, Antec Solo + Corsair TX650, Logitech Cordless Internet Pro, Creative Inspire 5300, HP L1955, Win7 x64, Xubuntu x64
    2nd machine: MSI H61MA-E35, Celeron G530 + box, 4GB Kingston, CM Elite 341 + Fortron 350W, M$ mouse, noname keyboard, LG1952S, Win7 x64
    Mobile machine: Dell E6420, i3, 8GB RAM, 500GB HDD, Deuter Giga II
    Server: HP MicroServer N40L, 500GB system, 2xWD7500AAKS data RAID1, CentOS x64
    Zbytek: Samsung CLX-3160N, 2x APC Back-UPS ES 700VA, APC Smart-UPS SC 620VA, AverTV Volar HD Pro, Asus WL-520gC + Linksys WRT54g s DD-WRT

  16. #16

    Standardní

    to je síce pekné, ale ja chcem mať ten banner radšej na stránke, lebo sa mi tam celkom hodí a spojil by som príjemné s užitočným
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  17. #17
    Junior Member
    Založen
    28.02.2003
    Bydliště
    Třebeach <-> PHA
    Příspěvky
    56
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal malda
    ja jsem to na strankach tridy udelal tak, ze se otevre stranka s reklamou a po nacteni celeho tela se to automaticky presmeruje na stranky... adresa http://1m-spse.unas.cz
    Jaks to udelal?
    Ja to mam udelany tak, ze se to presmeruje po 5 sec. samo nebo po kliknuti na odkaz.
    Tys dal ten skript s presmerovanim na konec zdrojaku tech stranek? Nebo jaks vyresil aby se to presmerovalo az to nacte.
    Primary machine: Athlon XP 2000+
    Portable machine: MacBook 13''

  18. #18

    Standardní

    mám taký dojem, že presmerovanie nie je povolené
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  19. #19
    Junior Member
    Založen
    28.02.2003
    Bydliště
    Třebeach <-> PHA
    Příspěvky
    56
    Vliv
    258

    Standardní

    A jak na to asi prijdou?
    Kdyz tam das jeden script.
    Primary machine: Athlon XP 2000+
    Portable machine: MacBook 13''

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    udelej si vstupni stranku (neco na styl >>ENTER HERE<<), tam nahod ten banner a na jinych strankach to prece uz mit nemusis
    alebo daj na vstupnu stranku automaticke presmerovanie....ja to riesim tak na KGB

  21. #21
    Junior Member
    Založen
    28.02.2003
    Bydliště
    Třebeach <-> PHA
    Příspěvky
    56
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Odar
    Citace Původně odeslal jedik
    udelej si vstupni stranku (neco na styl >>ENTER HERE<<), tam nahod ten banner a na jinych strankach to prece uz mit nemusis
    alebo daj na vstupnu stranku automaticke presmerovanie....ja to riesim tak na KGB
    Viz nekolik prispevku výše!!!
    Primary machine: Athlon XP 2000+
    Portable machine: MacBook 13''

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal kidd.tonda
    A jak na to asi prijdou?
    Kdyz tam das jeden script.
    ide o to, že oni počítajú prístupy podľa počtu načítaní bannera, ak ak si niekto dá do bookmarkov už tú stránku bez bannera, tak sa bannery už nebudú načítavať...
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  23. #23
    Junior Member
    Založen
    28.02.2003
    Bydliště
    Třebeach <-> PHA
    Příspěvky
    56
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wizzard
    Citace Původně odeslal kidd.tonda
    A jak na to asi prijdou?
    Kdyz tam das jeden script.
    ide o to, že oni počítajú prístupy podľa počtu načítaní bannera, ak ak si niekto dá do bookmarkov už tú stránku bez bannera, tak sa bannery už nebudú načítavať...
    jj to je pravda
    ale s tim asi nic neudelas ne?
    Primary machine: Athlon XP 2000+
    Portable machine: MacBook 13''

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •