Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Jabber - konfigurace na ICQ

  1. #1

    Standardní Jabber - konfigurace na ICQ

    Nainstaloval jsem dva PC klienty pro Jabbera (Jabber Messenger a PSI). Pokousim se nakonfigurovat tyto klienty tak, aby fungovali jako klienti meho uctu na ICQ. Dva jsou proto, protoze se mi JM nepovedlo nastavit tak, jak jsem chtel, tak jsem se pokousel o totez u PSI.

    Protoze jsem se s tim nepopral, zkousel jsem WebMessengera, kde ICQ svitilo jako on-line, ale kdyz jsem chtel nastavit vlastnosti propojeni, tak se hned pokousel logovat do ICQ, coz se mu samozrejme nepovedlo a ja tak prihlasovaci udaje nemohl nastavit.

    Nevite nekdo, jak z toho ven?

    thx

    Zdenek

    BTW: Cele to potrebuji nastavit proto, abych mohl pouzivat QMS pres Jabbera na ICQ (z mobilu - c55)
    ------------------------------------
    By Zdebor 2002.
    ICQ 169898929

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní

    no, moc jsem tvuj post necetl, ale zbezne:

    pouzivam site jabber-lokalni sit a icq-internet. na vsechno staci a umi nova Miranda IM, verze tusim 0.31 - nejnovejsi. Umi vic siti nez jen jabber a icq, mrkni na ofic. web - hledej googlem, nebo www.jabber.cz, tam taky neco je.

  3. #3

    Standardní

    Jenze Miranda nema zadneho mobilniho klienta. Byl bych ji pouzil, jenze muj klient v mobilu (c55) umi jen jabber (viz uvod threadu). Proto musim nakonfigurovat jabber. Na jabber.cz ani jabber.com jsem zadny navod nenasel..
    ------------------------------------
    By Zdebor 2002.
    ICQ 169898929

  4. #4

    Standardní

    Pochopil jsem zpravne ucel jaberu kdyz si mylsim ze se jejich servery daji pouzit misto tech serveru primo u napr. ICQ... Prez ne je to pak dale presmerovane?

    Jde mi o to ze matinka ma v praci blokle ICQ tak bych potreboval vedet jak nejlip to vyresit...
    Pouziva tam mirandu. Help pls

  5. #5

    Standardní

    Poradte prosim...

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Blackdot
    Poradte prosim...
    kdybych vedel, poradim.. ale nevim.

    my jabber pouzivame na lokalni siti. na internetu se pouziva jako alternativa k icq, protoze icq je tezce komercni uz pekne dlouho.

    ale nevim zda jde pres jabberove servery pristupovat na icq.

    jako klienta doporucuju mirandu, umi vic siti najednou.. takze treba icq a jabber, messenger a hromada dalsich.

    jinak super vycet klientu s tim co umeji a neumeji je na:

    http://www.jabber.org/user/clientlist.php

    jinak

    www.jabber.cz
    www.jabber.org

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •