Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: ICQ sa pripoji ale neodosle text

  1. #1
    Member
    Založen
    29.11.2002
    Bydliště
    Žitný Ostrov
    Příspěvky
    162
    Vliv
    262

    Standardní ICQ sa pripoji ale neodosle text

    Posledne dva tyzdne mam mensi problem z ICQ. Zacalo to tak, ze som sa vobec nemohol pripojit k icq serveru. Neskor som zmenil nastavenie pripojenia, port atd. Teraz sa pripojim, ale nedokazem nic poslat. Kontakt list je v pohode, vidim online a offline ludi, len ta komunikacia. Skusal som aj mirandu ale ta sa nedokaze pripojit. Bud to bude v XP ckach alebo oni maju nieco s databazou. Moje ICQ cislo je 58577611.
    Na co mam dat pozor pri nastaveni ? (pokial viem, tak je to lama program, kde netreba nic nastavovat a musi to ist...)

    mimochodom nejako blbne server... uz 2x za hodinu asi 10 minut nejde je chyba u Vas?
    Athlon XP(palomino) 2000+@2200+,MSI KT4V,MSI Geforce 4 MX 440VTD,512MB RAM, Seagate 80GB, Slackware Linux

  2. #2

    Standardní

    Já bych řek, že všechny chyby cos vyjmenoval budou u tebe protože jinak tady všechno v pohodě de. Já bych zkusil asi jedině reinstall Winů.
    Life is easier when you are told what to do, but it isn't real life.

  3. #3
    Member
    Založen
    29.11.2002
    Bydliště
    Žitný Ostrov
    Příspěvky
    162
    Vliv
    262

    Standardní

    Citace Původně odeslal josefec
    Já bych řek, že všechny chyby cos vyjmenoval budou u tebe protože jinak tady všechno v pohodě de. Já bych zkusil asi jedině reinstall Winů.
    Sorry, ja som to sem zle napisal. Tie dve veci spolu nesuvisia, pretoze to ICQ mi nefunguje z domu, cez dial up a to, ze sa neda nacitat overclocking.cz to mi nejde v skole.

    Verim, ze preinstalovanie windowsov by pomohlo, ale z toho som uz vyrastol. Mozno sa mi to podari nejako rozbehat.
    Athlon XP(palomino) 2000+@2200+,MSI KT4V,MSI Geforce 4 MX 440VTD,512MB RAM, Seagate 80GB, Slackware Linux

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Pentium II 450Mhz, taktovat:) ale neda sa menit multipl. :((
    Založil andynko v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 25.01.2003, 18:28
  3. Kratka recenzia LCD: Hyundai L70A Silver
    Založil OndreJ v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 18.01.2003, 20:39

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •