Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Oddíl zmizel ve Win, ale je v Lin?

  1. #1

    Standardní Oddíl zmizel ve Win, ale je v Lin?

    Mám takovou sakra špatnou situaci, Instaloval jsem si Linux Mandrake 8.1, všechno proběhlo v poho, ale když jsem si chtěl pustit moje Win Xp na NTFS tak jsem v nich nenašel svůj druhý oddíl na disku s FAT32 v Linuxu ho mám ale ve Win není. Tak jsem hledal čo by to mohlo být až jsem zjistil, že oddíl nemá jednotku, což Win potřebuje, ale linux zase ne a asi mu jí taky linux vzal a taky jsem ještě jzistil že oddíl je "hidden" takhle to teda napsal PationMagic 7, když jsem zkusil oddíl takzvaně "unhide" nebo mu přiřadit jednotku tak mi PM napsal chybu, možná to blokovaly Win a tak jsem to chtěl zkusit s PationMagic 7 pro DOS ale ten mě napsal že mám velkej cilidr (to asi znamená velkej disk?). A když jsem si při vyběru při zavádění OS vybral zavést disk s FAT32 na kterym nebyl OS tak to napsalo "System invalid disk" tak jsem vložil "Spouštěcí disketu Win" a ejhle ono to diks našlo a dočasně pro DOS přiřadilo jednotku, ale tohle až po výběrovém menu linux. Tak nevím jak tu FAT32 dostat zpět do Win.

    Ještě upřesnění Mám 1x NTFS s WIN Xp a 1x FAT32, který funguje pouze v lin, oba disky jsou primární. Dále 1x Linux Ext2 a 1X linux svap, oba disky jsou logické.

    P.S.:moc prosím o rychlou pomoc nebo alespoň typ na program kterej umí nastavit jednotku nebo něco podobnýho, jinak mě napadá pouze vypálit všechny data z Linuxu na CD potom zformátovat ten oddíl a přes Win nahrát = HRůZA

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    No dobre, ale proc to davas do dvou sekci zaroven? (A fakt nerikej, ze to patri tak trochu do obou) Hadam, ze v kratky dobe jeden z tehle dredu zmizi..
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  3. #3

    Standardní

    Prosím pomozte někdo, vono bejt bez disku na kterym je všechno je dost blbý.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Prosím pomozte někdo, vono bejt bez disku na kterym je všechno je dost blbý.
    Ked si otvoris Disk management, vidis to tam ? Nebude stacit len priradit tomu disku nejake pismeno ?
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  5. #5

    Standardní

    No ale to disk manager u WIN XP neumí. A když jsem to dělal PationPagic 7 tak to hodilo chybu asi si to win nebo lin blokuje. Teda pokud myslíš ten co standartně ve win a ne nějakej jinej program. Jo ještě se zeptám to aby jsme oba myslely ten samej jak ho spuštíš? Třeba je to něco jinýho

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    No ale to disk manager u WIN XP neumí. A když jsem to dělal PationPagic 7 tak to hodilo chybu asi si to win nebo lin blokuje. Teda pokud myslíš ten co standartně ve win a ne nějakej jinej program. Jo ještě se zeptám to aby jsme oba myslely ten samej jak ho spuštíš? Třeba je to něco jinýho
    Myslel som Computer Management > Disk Management a tam Change device letters and paths..
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  7. #7

    Standardní

    Takže v CZ Start-Správa počítače-Správa disku, no tak to nevím jestli to tu teda mám nemohl by jsi mi kdyžtak napsat cestu k tomu souboru.

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Takže v CZ Start-Správa počítače-Správa disku, no tak to nevím jestli to tu teda mám nemohl by jsi mi kdyžtak napsat cestu k tomu souboru.
    Prave tlacitko na My Computer a potom Manage.. (nie vlastnosti)
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  9. #9

    Standardní

    Už je vše v pořádku viz. Operační systémy na bázi UNIXU- Zmizel mi oddíl disku. Děkuji všem

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 09:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •