O ČB obrazu na TV se tu psalo hodně, ale nikde jsem nenašel řešení problému, který zde popíši....
Pokud se zde řešil problém s TV OUTem, pak většinou pro S-Video a propojení na SCART. Všude se píše, že pomůže v nejhorším případě propojení kompozit videa. Já jsem tuto možnost zkusil rovnou, ale obraz je ČB.

P R O B L É M :
---------------------------------
Mám ATI Radeon 9600 Pro, Win XP, na TV-Out (S-video) dám originál redukci na CINCH (kompozit video) a připojím originál koaxem (zkoušel jsem i jiný) na Video In vstup na přední straně televize (CINCH). Obraz je černobíle. Ale ne úplně černobíle, spíše barvy vůbec nesedí (místo modré je hnědá apod.) a jsou neznatelné.
---------------------------------

* Nikde v nastavení jsem nenašel možnost volit zda jde o S-Video nebo kompozitní video výstup na TV, jak se zde také někde psalo. Mohu ovlivnit pouze normu. Nastavoval jsem všechny - bez výsledku. Paradoxně nejvíce barevný výsledek (i když barvy také moc neodpovídaly) byl dosažen při použití US normy.
* Na televizi se nikde nevolí o jaký se jedná vstup.
* Ovladače jsem updatovat na verzi CATALYST 3.9, ale to také nepomohlo.
* Odpojil jsem od televize anténu, ale také nic.
* Na kartě jsem žádný pin na změnu S-VIDEO vs. Composit nenašel. Pouze pro Pal či US normu. Nastaveno jest na PAL.
* Nemám v nastavení zvoleno zobrazovat černobíle, ani nemám staženou sytost barev.


Prosím tedy o vyjádření, zda jsem úplné dřevo, nebo je chyba někde jinde.

-Ladis-