Stránka 4 z 14 PrvníPrvní 12345678 ... PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 334

Téma: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

  1. #76

    Standardní

    macek007 skusil si uz odpojit antenu od kabelove televize? ci jak se to rekne
    tady je problem se zemi, ruzny potencial kabelovky a PC
    resit se to da i takhle:
    http://mujobchod.atlas.cz/shop/item....673&id_cat=362
    ku prikladu
    proto sou tam ty pruhy a to brumeni....
    1. AMD Athlon XP 2000+|EPOX 8rda+|Artic Cooling Super Silent PRO TC|256 RAM 400Mhz|ManLi Radeon 9100 ViVo|Seagate 80GB 7200ot|CDRW HP 8200|Hansol 720D 17\" flat|Logitech MX300|Logitech webcam|HP 640C
    2. AMD K6-2 500 MHz|ManLi VIA|Cooler K7|96 RAM 100 MHz|CDROM 24x|ManLi TNT2 16 MB|Samtron 15\"|SoundBlaster 128|A4TECH opticall mouse|Scanner AVEC II E3|Home network + internet network :)

  2. #77

    Standardní Problém s TV out

    Grafika: Power Color ATI Radeon 9000 Pro. Spolu s kartou som dostal redukcie S.video(7 kolikov) - cinch(zdierka)a chinc - chinc (kolil-kolik) na TV mam chinc(zdierka), ked sa takto pripojim a dam v ovl. pan. rozpoznat vzdy rozpozna len monitor, TV nie je aktivovane a nijako sa mi ho nedari spojazdnit. Urcite robim nieco blbo, nenapada Vas nahodou co? Proste mi to vobec nevie rozpoznat TV. Robi to na vsetkych ovladacoch, teraz pouzivam 3.8. Vdaka
    MB Gigabyte 8PE667
    CPU P4 2,4@2,7GB; 512 MB DDR 333@375.;
    HDD Seagate 40GB 7200 ot.;
    RADEON 9000PRO 128 MB, výrobca Power color, ovladace Catalyst 3.1
    Windiws XP profesional CZ (5.1, Build 2600)

  3. #78

    Standardní

    Ja to mam tak:
    PC[ATI RADEON ViVo]---[redukcia S-video/cinch]-------[koaxial 10m]-------[cinch]---[redukcia cinch/scart(prepinatelny In-Out)]--video

    PC[zvuk 5.1]---[3,5 jack]-------[stereo kabel]----------[cinch]--[redukcia cinch/scart]---video

    video[2xscart,antena-In,antena-Out]------TV
    |---DVD
    |---TV


    Rozpoznanie TV, no vo vlastostiach obazovky kliknes na TV pravym tlacitkom na myske a vyberies ZAPNUT
    Ak je vsetko zapojene, musi naskocit.
    1. AMD Athlon XP 2000+|EPOX 8rda+|Artic Cooling Super Silent PRO TC|256 RAM 400Mhz|ManLi Radeon 9100 ViVo|Seagate 80GB 7200ot|CDRW HP 8200|Hansol 720D 17\" flat|Logitech MX300|Logitech webcam|HP 640C
    2. AMD K6-2 500 MHz|ManLi VIA|Cooler K7|96 RAM 100 MHz|CDROM 24x|ManLi TNT2 16 MB|Samtron 15\"|SoundBlaster 128|A4TECH opticall mouse|Scanner AVEC II E3|Home network + internet network :)

  4. #79

    Standardní

    Citace Původně odeslal neoxo
    macek007 skusil si uz odpojit antenu od kabelove televize? ci jak se to rekne
    tady je problem se zemi, ruzny potencial kabelovky a PC
    resit se to da i takhle:
    http://mujobchod.atlas.cz/shop/item....673&id_cat=362
    ku prikladu
    proto sou tam ty pruhy a to brumeni....
    Díky pomohlo samozrejme objednal jsem si ten clen doufam ze to pomuze protoze uz jsem vyhodil dost penez za TV....nevis jenom jestli se ten clen dava k televizi nebo k antennimu vystupu ze zdi....

    jeste jednou diky
    ALBERT 8 mod, Athlon64 3000@3200, Abit AV8mGURU, 1GB Ram Apacer CL2, MS NX6600GT-VTD128 128MB, WD 160 GB SATA, Seagate 40GB PATA-bylo mi ho líto ak jsem ho tam nechal, CD-RW NEC 7700A, LG SuperMulti GSA-4163B, AudigyPlayer, GeniusHomeTheatreWood, move servis by Samsung SMS5100+Optical mouse+knipl

  5. #80

    Standardní composite cinch nebo S-video

    mám 9000Pro (Hercules) a řeším jestli ji zapojit přes:
    1. S-video kabel
    2. kompozitní cinch (redukce přiložena u karty)

    na TV je scart s funkcionalitou S-video, takže nějaká redukce (S-video -> scart nebo composite cinch -> scart) tam bude tak jako tak. Jde mi o to, co funguje; estli oboje, tak co má lepší obraz.

    TV Mascom, 72cm, 100hz - ten nejlevnější model asi za 15.000Kč

    předem dík
    MSG

    ----------
    Didaktik M
    Commodore C64

  6. #81

    Standardní

    doporucujem,
    [grafika]-s-video--redukcia cinch ----[ koaxialny kabel ]--- cinch---[redukcia cinch/scart]---scart[video resp. TV]

    koaxialny je tieneny a moze byt dost dlhy a kvalita ostava nezmenena,
    ja mam viac ako 15m a obraz je cistucky krasny
    1. AMD Athlon XP 2000+|EPOX 8rda+|Artic Cooling Super Silent PRO TC|256 RAM 400Mhz|ManLi Radeon 9100 ViVo|Seagate 80GB 7200ot|CDRW HP 8200|Hansol 720D 17\" flat|Logitech MX300|Logitech webcam|HP 640C
    2. AMD K6-2 500 MHz|ManLi VIA|Cooler K7|96 RAM 100 MHz|CDROM 24x|ManLi TNT2 16 MB|Samtron 15\"|SoundBlaster 128|A4TECH opticall mouse|Scanner AVEC II E3|Home network + internet network :)

  7. #82
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal neoxo
    doporucujem,
    [grafika]-s-video--redukcia cinch ----[ koaxialny kabel ]--- cinch---[redukcia cinch/scart]---scart[video resp. TV]

    koaxialny je tieneny a moze byt dost dlhy a kvalita ostava nezmenena,
    ja mam viac ako 15m a obraz je cistucky krasny
    Tak tomuhle se pokud možno vyhni.
    Takhle se to dělá jen pokud TV nepodporuje S-video (pak stejně nic jiného nezbývá).
    Jestli má TV S-video vstup tak ho použijte. Vedení cinchem (kompozitní signál - chrominance i luminance jde po jednom drátě) má už z principu horší kvalitu a náchylnost k rušivým vlivům). I když pokud se to udělá kvalitně, tak to docela ujde, taky jsem to tak kdysi měl.
    Můj subjektivní odhad je, že Cinchem je to 30% horší než přes S-video.
    Nejlepší je to:
    grafika->SVHS--->Scart(s podporou SVHS, vzadu TV)

    nebo pokud ti nevadí kabel vpředu TV (většinou), tak rovnou
    grafika->SVHS--->SVHS->TV

    Kabely i s redukcema se dají koupit třeba tady http://www.alfacomp.cz/censes/cenidx.htm
    - nejdražší je S-VHS+2xCINCH/SCART 15 metrů za 235,-Kč i s DPH.
    Under rekonstruction....

  8. #83

    Standardní

    právě to jsem si myslel: S-Video je kvalitnější, ale méně univerzální. Na normální video to už ale chodit nebude, co? A co macrovision, je nějakej rozdíl když to dám přes S-Video nebo cinch (myslím tím jako jak to vosrat...)?
    MSG

    ----------
    Didaktik M
    Commodore C64

  9. #84
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal msg
    právě to jsem si myslel: S-Video je kvalitnější, ale méně univerzální. Na normální video to už ale chodit nebude, co? A co macrovision, je nějakej rozdíl když to dám přes S-Video nebo cinch (myslím tím jako jak to ***...)?
    JJ, přesně tak Cinch strčíš do všeho, ale S-video je lepší, takže pokud ho můžeš využít tak to udělej.
    Pokud má to video SVHS vstup tak není problém.

    Otázce o macrovision nějak nerozumím, upřesni to.
    Under rekonstruction....

  10. #85

    Standardní

    video je právě jen VHS (6hlav, stereo) a myslím, že s S-videem si asi neporadí.

    Ohledně Macrovision... někdo to zcenzuroval , takže to zformuluju jinak: jestli je nějaký rozdíl při použití S-video nebo kompozitu pro připojení videa - typicky jestli, když se tam dá ten cinch, jestli to odblokuje tu Mac. ochranu; ev. jak se jí zbavit jinak? (Jinej DVD SW (ne powerDVD, další program, propojení videa přes TV...).

    Podotýkám, že jsem tohle zatím řešil jen při kopírování kazet, kde to lze udělat přes anténí vstupy nebo použitím starého videa, kde Macrovision ještě neexistovalo.
    MSG

    ----------
    Didaktik M
    Commodore C64

  11. #86

    Standardní cena kabelu

    no ta cena je super, ale Ostrava...
    tady jsem viděl 5m Svideo - scart, trochu lepší, pozlacenej... asi za 700Kč a to ten shop patří k těm levnějším.
    Jasně, že cena za kabely může jít do tisíců (konec konců já mám kabel CD -> zesík za litr a byl v tom krámě skoro nejlevnější ), ale tohle ne. Neví někdo solidní shop v Praze na kabely (ale frontu v Alzasoftu předem odmítám)

    děkan
    MSG

    ----------
    Didaktik M
    Commodore C64

  12. #87
    Member
    Založen
    22.08.2003
    Bydliště
    Orlová (Ostrava)
    Věk
    41
    Příspěvky
    304
    Vliv
    254

    Standardní

    Citace Původně odeslal kubajzz
    Citace Původně odeslal smile4me
    No, já mám ten kabel z Alfy taky a je to udělaný z obyčejné stíněné dvojlinky.
    No však o tom taky na předešlé straně píšu

    Proto je to tak levné.
    A hraje ti to dobře nebo ne?
    No, nevím. Když jsem to kupoval, tak jsem měl MSI (8890) GeForce4 a obraz se mi na krajích nějak divně vlnil, ale to asi bylo tím TVoutem. Teď mám Radeona a mám sice obraz čistý, ale ČB. . Mám to zapojené přes tu redukci Scart --> S-Vhs. Tak stejně jsem to měl zapojené i s tou G4 a obraz byl aspoň barevný, tak teď nevím co s tím. A to jsem si koupil Atinu, protože jsem slyšel, že má lepší TVout než GeForce.
    Case:Chieftec DX-01B-D-U, Zdroj:LC Power 550W gold, MB:MSI KT6 Delta-LSR, CPU:AMD Athlon XP 2200+, Paměti:2xApacer 512/400, VGA:ASUS A9550GE/TD 128MB, HDD:Seagate Baracuda IV - 80GB, DVD-RW:LG GSA-4163B, DVD-Rom:Toshiba SDM2012C, Monitor:19´IBM P97, Repro:2.1 Creative Inspire P380

  13. #88
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal smile4me
    No, nevím. Když jsem to kupoval, tak jsem měl MSI (8890) GeForce4 a obraz se mi na krajích nějak divně vlnil, ale to asi bylo tím TVoutem. Teď mám Radeona a mám sice obraz čistý, ale ČB. . Mám to zapojené přes tu redukci Scart --> S-Vhs. Tak stejně jsem to měl zapojené i s tou G4 a obraz byl aspoň barevný, tak teď nevím co s tím. A to jsem si koupil Atinu, protože jsem slyšel, že má lepší TVout než GeForce.
    No tak to máš asi ten nejklasičtější problém.
    Tvoje televize nepodporuje SVHS.
    Ta GF4 měla výstup cinch, že?

    Když máš čistý ČB obraz, tak ti tam nejde barevná složka. Pokud to máš dobře zapojené (což asi máš s orig. kabelem) a TV to nepodporuje, tak musíš vést obě složky po jednom drátě (jako cinch).

    Teď mě napadlo, že by to šlo zadrátovat ve stylu AMD.
    Spoj v konektoru ty dva horní kolíky (ne ty spodní se stíněním) a pojede to.
    Under rekonstruction....

  14. #89
    Member
    Založen
    22.08.2003
    Bydliště
    Orlová (Ostrava)
    Věk
    41
    Příspěvky
    304
    Vliv
    254

    Standardní

    Citace Původně odeslal kubajzz
    Citace Původně odeslal smile4me
    No, nevím. Když jsem to kupoval, tak jsem měl MSI (8890) GeForce4 a obraz se mi na krajích nějak divně vlnil, ale to asi bylo tím TVoutem. Teď mám Radeona a mám sice obraz čistý, ale ČB. . Mám to zapojené přes tu redukci Scart --> S-Vhs. Tak stejně jsem to měl zapojené i s tou G4 a obraz byl aspoň barevný, tak teď nevím co s tím. A to jsem si koupil Atinu, protože jsem slyšel, že má lepší TVout než GeForce.
    No tak to máš asi ten nejklasičtější problém.
    Tvoje televize nepodporuje SVHS.
    Ta GF4 měla výstup cinch, že?

    Když máš čistý ČB obraz, tak ti tam nejde barevná složka. Pokud to máš dobře zapojené (což asi máš s orig. kabelem) a TV to nepodporuje, tak musíš vést obě složky po jednom drátě (jako cinch).

    Teď mě napadlo, že by to šlo zadrátovat ve stylu AMD.
    Spoj v konektoru ty dva horní kolíky (ne ty spodní se stíněním) a pojede to.
    No právě, že na té G4 jsem měl taky S-VHS a jelo to barevně. Tak to právě moc nechápu.
    Case:Chieftec DX-01B-D-U, Zdroj:LC Power 550W gold, MB:MSI KT6 Delta-LSR, CPU:AMD Athlon XP 2200+, Paměti:2xApacer 512/400, VGA:ASUS A9550GE/TD 128MB, HDD:Seagate Baracuda IV - 80GB, DVD-RW:LG GSA-4163B, DVD-Rom:Toshiba SDM2012C, Monitor:19´IBM P97, Repro:2.1 Creative Inspire P380

  15. #90

    Standardní Zapojenie PC TV

    Prosim o radu v zapojeni , na obraz som pouzil koaxial tieneny , zapajem z PC z S video -Hosidenu cez redukcia na cinch a koaxial - obraz mam celkom dobry. Ale neviem si dat rady so zvukom, pouzil som kvalitnu dvojlinku - tienenu ,ale zvuk mi pri prehravani na TV hrozne brumi- take rusenie asi viete, ako to prediist, do akeho vystupu ju treba zapojit??
    Pentium D 930 3Ghz@3.6Ghz, ASUS P5WD2 Premium, 2X 512 DDR2 Corsair Dualchannel 800MHz at at 5-5-5-12,
    2x512 800MHz DDR2 PQI, ATI Radeon x1600XT Sapphire 256MB, 500W, Hitachi 250GB SATAII +Hitachi 160GB PATA, SAMSUNG 970P

  16. #91
    Member
    Založen
    22.08.2003
    Bydliště
    Orlová (Ostrava)
    Věk
    41
    Příspěvky
    304
    Vliv
    254

    Standardní Re: Zapojenie PC TV

    Citace Původně odeslal WORMBOY
    Prosim o radu v zapojeni , na obraz som pouzil koaxial tieneny , zapajem z PC z S video -Hosidenu cez redukcia na cinch a koaxial - obraz mam celkom dobry. Ale neviem si dat rady so zvukom, pouzil som kvalitnu dvojlinku - tienenu ,ale zvuk mi pri prehravani na TV hrozne brumi- take rusenie asi viete, ako to prediist, do akeho vystupu ju treba zapojit??
    Zkoušel jsi vytáhnout anténu z TV?
    Case:Chieftec DX-01B-D-U, Zdroj:LC Power 550W gold, MB:MSI KT6 Delta-LSR, CPU:AMD Athlon XP 2200+, Paměti:2xApacer 512/400, VGA:ASUS A9550GE/TD 128MB, HDD:Seagate Baracuda IV - 80GB, DVD-RW:LG GSA-4163B, DVD-Rom:Toshiba SDM2012C, Monitor:19´IBM P97, Repro:2.1 Creative Inspire P380

  17. #92

    Standardní DIKY DIKY DIKY

    Dakujem , bolo to tou antenou , hnusoba jedna, ale ako by sa to teraz dalo uzemnit, nechce sa mi ju zakazdim ,jak budem kukat divx furt vytahuvat Help
    Pentium D 930 3Ghz@3.6Ghz, ASUS P5WD2 Premium, 2X 512 DDR2 Corsair Dualchannel 800MHz at at 5-5-5-12,
    2x512 800MHz DDR2 PQI, ATI Radeon x1600XT Sapphire 256MB, 500W, Hitachi 250GB SATAII +Hitachi 160GB PATA, SAMSUNG 970P

  18. #93

    Standardní Problem s TV OUTem na notebooku HP nx 9005

    Zdravim vsechny a prikladam svuj problem

    Mam vyse uvedeny notebook s int. grafikou IGP 320 a za boha na tom nemuzu rozchodit TV OUT...kabely a TV ktere k tomu pouzivam jsem vyzkousel na normalnim PC a behaji, ale s NB to nebeha. Kdyz to pripojim k TV OUTu a restartuju, tak pak se mi v ovladacich panelech ATI zobrazi ze TV neni pripojena....a tim padem ji ani nemohu zapnout. Diky fsem za nazor a za pomoc.

    jo a na NB mam S-Video OUT a pak to pripojuji pres cinch do VIDEO IN na TV...

    DIKY

  19. #94

    Standardní TV Out - ČB obraz u kompozit video

    O ČB obrazu na TV se tu psalo hodně, ale nikde jsem nenašel řešení problému, který zde popíši....
    Pokud se zde řešil problém s TV OUTem, pak většinou pro S-Video a propojení na SCART. Všude se píše, že pomůže v nejhorším případě propojení kompozit videa. Já jsem tuto možnost zkusil rovnou, ale obraz je ČB.

    P R O B L É M :
    ---------------------------------
    Mám ATI Radeon 9600 Pro, Win XP, na TV-Out (S-video) dám originál redukci na CINCH (kompozit video) a připojím originál koaxem (zkoušel jsem i jiný) na Video In vstup na přední straně televize (CINCH). Obraz je černobíle. Ale ne úplně černobíle, spíše barvy vůbec nesedí (místo modré je hnědá apod.) a jsou neznatelné.
    ---------------------------------

    * Nikde v nastavení jsem nenašel možnost volit zda jde o S-Video nebo kompozitní video výstup na TV, jak se zde také někde psalo. Mohu ovlivnit pouze normu. Nastavoval jsem všechny - bez výsledku. Paradoxně nejvíce barevný výsledek (i když barvy také moc neodpovídaly) byl dosažen při použití US normy.
    * Na televizi se nikde nevolí o jaký se jedná vstup.
    * Ovladače jsem updatovat na verzi CATALYST 3.9, ale to také nepomohlo.
    * Odpojil jsem od televize anténu, ale také nic.
    * Na kartě jsem žádný pin na změnu S-VIDEO vs. Composit nenašel. Pouze pro Pal či US normu. Nastaveno jest na PAL.
    * Nemám v nastavení zvoleno zobrazovat černobíle, ani nemám staženou sytost barev.


    Prosím tedy o vyjádření, zda jsem úplné dřevo, nebo je chyba někde jinde.

    -Ladis-

  20. #95

    Standardní RESENI TV OUTO PRO VSECHNY NOTEBOOKY HP (COMPAQ)

    Citace Původně odeslal ko@l@
    Zdravim vsechny a prikladam svuj problem

    Mam vyse uvedeny notebook s int. grafikou IGP 320 a za boha na tom nemuzu rozchodit TV OUT...kabely a TV ktere k tomu pouzivam jsem vyzkousel na normalnim PC a behaji, ale s NB to nebeha. Kdyz to pripojim k TV OUTu a restartuju, tak pak se mi v ovladacich panelech ATI zobrazi ze TV neni pripojena....a tim padem ji ani nemohu zapnout. Diky fsem za nazor a za pomoc.

    jo a na NB mam S-Video OUT a pak to pripojuji pres cinch do VIDEO IN na TV...

    DIKY
    Tak vyreseno:
    HP totiu s**e na nejaky S VIDEO standardy a ma tam svoje special zapojeni pinu a tak bezne S VIDEO kabely na tom nebehaji...je potreba specialni kabel (490 kc), pro HP to treba dela firma HSH Computers. Jsou to fakt magori Mozna by to slo i zbastlit, ale do toho ja nevidim

  21. #96

    Standardní

    problem je telka skus najst na inych kanaloch, na mojej su 3
    popisem

    prva je VCR - to ide z videa vstup
    tretia je DVD - co ide z DVD
    a tretia je YC2 - to neviem presne co je, ale tento vstup ide CB

    priblizim, ked pripojim do telky cinch, priamo na boku ma cinche 3, 2x audio 1x s-video

    a dam na DVD tak ide obraz farebne ak dam YC2 ide ciernobielo
    takze asi treba vybrat spravny vstup do telky

    inde sa to mozno oznacuje AV1 ...
    1. AMD Athlon XP 2000+|EPOX 8rda+|Artic Cooling Super Silent PRO TC|256 RAM 400Mhz|ManLi Radeon 9100 ViVo|Seagate 80GB 7200ot|CDRW HP 8200|Hansol 720D 17\" flat|Logitech MX300|Logitech webcam|HP 640C
    2. AMD K6-2 500 MHz|ManLi VIA|Cooler K7|96 RAM 100 MHz|CDROM 24x|ManLi TNT2 16 MB|Samtron 15\"|SoundBlaster 128|A4TECH opticall mouse|Scanner AVEC II E3|Home network + internet network :)

  22. #97

    Standardní ATI 9000PRoATLANTIS 64MB/128bit-probl. s TV outem-pruhy

    Zdravím,

    mám ATI 9000 PRo ATlantis 64MB/128bit VIVO na mašině EPOX 8RDA+, procesor Thorton 2200+ poprvé připojuji TVout, je zde S-Video out/in a cinch(kompozitní out/in)...

    vlastně jsem si chtěl nahrát jedno DVD na VHSku nebo se aspon na to podívat na TV...

    ALE chová se to stejně i když je zapnutá jen třeba plocha nebo cokoliv jiného...

    No zkoušel jsem to na různých TV, SONY (r.v. 2001), TESLA (2002), videa Panasonic, vsude stejný problém, jak přes cinch tak přes S-video out je na obraze takových pár průchledných průhů (asi 2), které trochu deformují obraz, vypadá to něco jako tzv "duchové" (ale horizontálně rovnoběžní), nevíte tak čím by to mohlo být ? Mam Catalyst 3.6
    ty pruchy se pohybují a jsou velmi patrné hlavně při tmavém pozadí..

    Zkoušel jsem to různě nastavit 50 Hz různá rozlišení apod...

    divné je, že teď mi nechce karta přepnout na TV režim 50 Hz/640x480, tvrdí mi, že nejnižší režim je 60HZ a 800x600, každopádně duchové tam byli i při těch 50Hz (televize je 50 hercovka)

    stejnou hruzu to dela i pres S-video IN na videu...

    tak nevím co dělám špatně... přece to nemůže být tak vadné ? nebo jo ?

    Mám to spojeno obyčejným S-video drátem popř cinch drátem - normální z obchodu -nic speciálního...

    zkoušel jsem přepínat PAL D/K a ostatni moznosti, - beze změn, akorat u NTSC to bliká ještě víc (televize i video by NTSC mely umet bezproblémů)

    Též mám problém se bzučením, jakmile připojím S-Video do S-video INu na TV tak i když přepni na libovolný kanál tak to trochu bzučí...

    Ještě hůře bzučí, když připojím AUDIO z integrované zvukovky na Epoxu (SPK OUT)...


    diky moc za klaždý tip nebo radu - jsem TV-OUT začátečník

    ZB

  23. #98
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    276

    Standardní

    No myslím na dvě věci: buď je nekvalitní RAMDAC - zkus jinou kartu ve Tvém PC, nebo je systém nějak rušený (viz ony brumy při připojení na TV) ..... zdroj rušení se však těžko hledá. Může to být nekvalitní zdroj tvého PC, nebo to jde rovnou ze sítě - nekvalitní odrušení vašich rozvodů nn, nebo někde nějaké špatné uzemnění - ukostření, nebo skrat v audio-video kabelu a pod ....
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  24. #99
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Pokud ti to dělá pruhy a ještě ti to i bzučí, tak to znamená, že ti něco ruší i GK i zvukovku, takže bych si taky tipnul, že je to zdrojem.
    Ale jak říká Aliencz - zdroj rušení se hledá špatně - může to být i kabelem.
    Zkus vytáhnout anténu, ale hlavně zkus jiný zdroj v pecku. Potom uvidíš.
    Under rekonstruction....

  25. #100
    Member Avatar uživatele mic-hal
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Červené Pečky
    Věk
    36
    Příspěvky
    139
    Vliv
    263

    Standardní

    Ja mam taky zajimavej problem na tv běži obraz cb ale jakmile pustim nejakou dosovou hru tak jede vse naprosto ostre barevne. ale normal. jede vse cb. takze redukci to asi nebude fakt je to divny.
    Vsechno bude i podpis bude

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 21:56
  2. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 06:25
  3. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 10:04

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •