Stránka 3 z 14 PrvníPrvní 123456713 ... PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 334

Téma: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

  1. #51

    Standardní

    Ta redukce S-Video to Scart je externa, spolu s pripojenim na audio. Stala me 60,- Sk... Ale s kabelem z prodejny S-video to SCART (na jednym kable, pozlatene konektory, dobre tineni) to jelo taky na hovno... Asi to bude fakt televizi...

  2. #52
    Junior Member
    Založen
    31.10.2003
    Bydliště
    Kusek od Ostravy
    Příspěvky
    26
    Vliv
    0

    Standardní R8500 -> S-VHS -> CINCH(VIDEO) -> TV

    Mám R8500 s S-VIDEO konektorem. Chtěl sem to propojit na TV a dívat se na filmy, jenže to nefunguje. TV nemá žádný použitelný vstup a proto se pokouším o spojení přes VIDEO. Mám redukci [S-VHS / 1x CINCH](15m) a vše je propojené. VIDEO s TV spolupracuje bez jediného problému. Na VIDEU jsou 4x CINCH (AUDIO IN/OUT a VIDEO IN/OUT). Spojil sem S-VHS (výstup z grafiky) a VIDEO IN (pomocí uvedené redukce) a zapl PC. TV sem přepnul tak, že lze přehrávat videokazety. Video je zaplé, na TV běží videem naladěný program. Jdu na: PLOCHA(vlastnosti) - NASTAVENÍ - UPŘESNIT - OBRAZOVKY. TV však nelze zapnout. Je tam přeškrtlý kabel. Dám: HLEDÁNÍ ZÁVAD(Vynucené zjíšťování TV) a zapnu záložku TV. Oběví se: (800x600) a pod tím: (PAL - D). Nic jiného se ale neděje, na TV furt běží předladěný program.

    Vůbec netuším, co stym. RADEONa mám uš víc jak rok, ale o propojení na TV se pokouším poprvé. Budu vděčný za jakoukoliv info. Nevím, kde je chyba, myslím, že by to mělo fungovat tak, jak sem to popsal.

    Mám CATALYST v 3.7 , WirXP
    ATHLON XP 2500+(BARTON 1,8 podtakt. na 1,4)
    RADEON 8500 SERIES (úplná verze)
    MB ASUS A7V600
    DVD ASUS
    HADR SEAGATE S-ATA 120GB

  3. #53
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    264

    Standardní Re: R8500 -> S-VHS -> CINCH(VIDEO) -> TV

    Citace Původně odeslal Kirk
    Vůbec netuším, co stym. RADEONa mám uš víc jak rok, ale o propojení na TV se pokouším poprvé. Budu vděčný za jakoukoliv info. Nevím, kde je chyba, myslím, že by to mělo fungovat tak, jak sem to popsal.
    Jen máš špatný kabel, ATInky mají detekci zapnutého TVOUTu. Zkus dodaný kabel co máš ke kartě, mělo by to fungovat. Případně si najdi na googlu parametry kabelu k TVOUTu a kup si ho.
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  4. #54
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    264

    Standardní Macrovision

    Chlapi, nevíte někdo jak se řeší vypnutí macrovision (blikání) při přehrávání DVD z ATInky na TV? U NVIDIE je to oblíběný TVTOOL, ale netuším co by pomohlo rychle a jednoduše u Radeonu...
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  5. #55
    Junior Member
    Založen
    31.10.2003
    Bydliště
    Kusek od Ostravy
    Příspěvky
    26
    Vliv
    0

    Standardní S-VHS -> CINCH

    Tantalos: díky za informaci.

    Tem kabel je koupen v obchodě, takže by to v kabelu být nemělo. Teť sem ho proměřil... funguje jen levá strana.
    Levý horní (S-VHS) je spojen s kruhovým (CINCH)
    Levý dolní (S-VHS) na tyčku (CINCH)
    Pravý horní ani dolní není s ničím spojen.

    Je to na reklamaci?
    Kde bych sehnal zapojení S-VHS a propojení s CINCHem?

  6. #56
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    264

    Standardní Re: S-VHS -> CINCH

    Citace Původně odeslal Kirk
    Tantalos: díky za informaci.

    Tem kabel je koupen v obchodě, takže by to v kabelu být nemělo. Teť sem ho proměřil... funguje jen levá strana.
    Levý horní (S-VHS) je spojen s kruhovým (CINCH)
    Levý dolní (S-VHS) na tyčku (CINCH)
    Pravý horní ani dolní není s ničím spojen.

    Je to na reklamaci?
    Kde bych sehnal zapojení S-VHS a propojení s CINCHem?
    Zapojení zkus najít na googlu. Jinak není to jen o zapojení, ale i o správné impedanci, podrobnosti z hlavy nevím, ale určitě nebude problém to najít
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  7. #57

    Standardní Re: S-VHS -> CINCH

    Citace Původně odeslal Tantalos
    Citace Původně odeslal Kirk
    Tantalos: díky za informaci.

    Tem kabel je koupen v obchodě, takže by to v kabelu být nemělo. Teť sem ho proměřil... funguje jen levá strana.
    Levý horní (S-VHS) je spojen s kruhovým (CINCH)
    Levý dolní (S-VHS) na tyčku (CINCH)
    Pravý horní ani dolní není s ničím spojen.

    Je to na reklamaci?
    Kde bych sehnal zapojení S-VHS a propojení s CINCHem?
    Zapojení zkus najít na googlu. Jinak není to jen o zapojení, ale i o správné impedanci, podrobnosti z hlavy nevím, ale určitě nebude problém to najít
    Řešení je jednoduché,
    tedy S-Video na kompozit,
    stačí spojit signálové vodiče
    přes mrňavé hodnoty kondenzátor,
    další dva vodiče v S-Videu jsou země,
    a pak, světe div se, barevný kompozitní signál je na světě .
    Na požádání pošlu přesný návod, je jednoduchý,
    kondenzátor stojí tak 1Kč.
    Varobeno pro NB a testěno inaR9500
    EPoX 8RDA3+, AMD1800+ OC2.2GHz, 512MB DDR400CL2 Kingstone HyperX, HDD120+160GB,
    SAPPHIRE ATI R9500/128MB/256-bit @ R9700Pro, ASUS TV/FM card, W2k SP4, atd.

  8. #58
    Junior Member
    Založen
    31.10.2003
    Bydliště
    Kusek od Ostravy
    Příspěvky
    26
    Vliv
    0

    Standardní S-VHS -> CINCH

    Problém částečně vyřešen:

    Od známého jsem si půjčil spešl redukci z RADEONU 9800 a ta mi fungovala. Byla však řešená úplně jinak, než S-VHS. Mě to připadalo tak, že ATI nedodržela standard S-VHS a pro vedení signálu používá úplně jiný výstup. Zarazilo mě, že zmíněnou (půjčenou) redukci sem ke kartě nedostal (R8500) a místo toho tam byl kabel S-VHS / S-VHS. Že by se sekl výrobce a místo požadované redukce { TV-OUT / CINCH } tam šoupnul nesmyslnou šňůru {S-VHS}?
    Potřebnou redukci sem nesehnal v žádném obchodě (prý že nejsem první). A strkat do grafiky dráty se mi zrovna nechce.

    O ten návod S-Video na kompozit bych zájem měl, ale není mi jasné, jak by to mohlo fungovat, protože ATI využívá jiný výstup signálu.

    Ono by stačilo sehnat konektor TV-OUT (asi 8 nebo 9 pinů), ze kterého bych si potředné vývody napájel. Toto se mi také nepodařilo sehnat. K dispozici byl pouze konektor se 4. piny... tedy S-VHS.

  9. #59

    Standardní 9200 a různé rozlišení pro monitor a tv-out

    Mám kartu GigaByte MAYA Radeon 9200-VH 128MB TV IN/OUT. Měly by jít nastavit různé rozlišení a frekvence pro každý výstup - ale nevím, jestli to platí i pro TV-out. Chtěl jsem to nastavit tak, aby na TV běželo video a na monitoru byla normální plocha a dalo se dělat něco jiného. Prohledával jsem zde fóra, vím, že se tu řešily podobné věci, zkoušel jsem snad všechny možné nastavení, ale bez úspěchu
    Momentálně mám pro monitor rozlišení 1280x960 a když chci přepnout obraz jen na TV, tak ho musím snížit na 1024x768, protože jinak se na TV ta plocha nevleze, prostě se mi nepodařilo nastavit ani jiné rozlišení jen pro TV.
    Prolezl jsem kupu webů a fór, ale nejsem o nic moudřejší, máte tu někdo zkušenosti s touto kartou a podařilo se vám to rozchodit tak jak jsem psal?

  10. #60
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní Re: S-VHS -> CINCH

    Citace Původně odeslal Kirk
    Tantalos: díky za informaci.

    Tem kabel je koupen v obchodě, takže by to v kabelu být nemělo. Teť sem ho proměřil... funguje jen levá strana.
    Levý horní (S-VHS) je spojen s kruhovým (CINCH)
    Levý dolní (S-VHS) na tyčku (CINCH)
    Pravý horní ani dolní není s ničím spojen.

    Je to na reklamaci?
    Kde bych sehnal zapojení S-VHS a propojení s CINCHem?
    Tak tohle je připojeno špatně.
    U redukce S-VHS -> CINCH musíš vést chrominanci i luminanci po jednom drátu.
    Takže: Oba signály připojíš na CINCH (na tu tyčku) a obě uzemnění na ten kruh. - a redukce je hotova.
    Žádné kondenzátory se tam nedávají!
    Ještě nedávno jsem to tak měl (stará TV nepodporovala S-VHS) a dělal jsem to i pár známým.

    Jinak více na http://www.tydyt.cz/ nebo http://www.technick.net/public/code/index.php
    Under rekonstruction....

  11. #61
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní Re: 9200 a různé rozlišení pro monitor a tv-out

    Citace Původně odeslal Peca
    Mám kartu GigaByte MAYA Radeon 9200-VH 128MB TV IN/OUT. Měly by jít nastavit různé rozlišení a frekvence pro každý výstup - ale nevím, jestli to platí i pro TV-out. Chtěl jsem to nastavit tak, aby na TV běželo video a na monitoru byla normální plocha a dalo se dělat něco jiného. Prohledával jsem zde fóra, vím, že se tu řešily podobné věci, zkoušel jsem snad všechny možné nastavení, ale bez úspěchu
    Momentálně mám pro monitor rozlišení 1280x960 a když chci přepnout obraz jen na TV, tak ho musím snížit na 1024x768, protože jinak se na TV ta plocha nevleze, prostě se mi nepodařilo nastavit ani jiné rozlišení jen pro TV.
    Prolezl jsem kupu webů a fór, ale nejsem o nic moudřejší, máte tu někdo zkušenosti s touto kartou a podařilo se vám to rozchodit tak jak jsem psal?
    Musíš nastavit monitor jako primární a TV jako sekundární a zaškrtni si dále v ovladačích v překrývání Theatre mode (Kino nebo tak nějak).
    Když potom klepneš na symbol TV nebo monitoru, dostaneš se do jejich vlastností a tam si nastavíš co chceš.
    Taky záleží na přehrávačí, který používáš. Třeba u WinDVD mi to funguje tak, že na TV běží obraz celobrazově a na monitoru je přehrávač minimalizovaný na liště u jiných to myslím musí jet na monitoru v okně, ale to neřeším, protože když na monitoru něco dělám tak mi to třeba Excel nebo Explorer stejně překryje. Takže je to jedno.
    Under rekonstruction....

  12. #62

    Standardní Re: 9200 a různé rozlišení pro monitor a tv-out

    Citace Původně odeslal kubajzz
    Musíš nastavit monitor jako primární a TV jako sekundární
    To znamená jak? U těch obrazovek jsou dvě tlačítka, tečka v kroužku - to je myslím nastavení na primár a ten druhý na clonování. Tohle máš na mysli? Nebo něco jiného?

    Citace Původně odeslal kubajzz
    a zaškrtni si dále v ovladačích v překrývání Theatre mode (Kino nebo tak nějak). Když potom klepneš na symbol TV nebo monitoru, dostaneš se do jejich vlastností a tam si nastavíš co chceš.
    Tohle se mi nějak povedlo (nastavení do Theatre módu) ale musel jsem myslím mít nastavený monitor i TV jako primární () - mám na mysli to tlačítko tečka v krouužku - jinak to bylo disablovaný. Ale možná se pletu, po těch experimentech už v tom mám chaos.

  13. #63
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    2Peca:
    Jo jo, přesně tohle mám na mysli.
    vlastnosti>nastavení>upřesnit>obrazovky
    Teď se nemůžu přesně podívat, jak to tlačítko vypadá, ale pro primár je to vlevo a pro sekundár vpravo.
    Do vlastností TV a monitoru se dostaneš i když jsou sekundární.
    Tak si je správně zaškrtni a pojede ti to v pohodě. - to je řešení přesně tvého problému.
    Under rekonstruction....

  14. #64

    Standardní

    Citace Původně odeslal kubajzz
    vlastnosti>nastavení>upřesnit>obrazovky
    Teď se nemůžu přesně podívat, jak to tlačítko vypadá, ale pro primár je to vlevo a pro sekundár vpravo.
    Do vlastností TV a monitoru se dostaneš i když jsou sekundární.
    Tak si je správně zaškrtni a pojede ti to v pohodě. - to je řešení přesně tvého problému.
    Jo, kouknu na to, později, mám to doma Ale stejně mám dojem, že takhle nějak jsem to měl taky, ale problém byl v tom, že na monitoru se mi snížilo rozlišení na 1024x768 přičemž plocha zůstala v původní velikosti, takže se to muselo rolovat a to samé bylo na TV - 1024x768 a obraz roloval a nešlo to nastavit na ty různá rozlišení. Ale ještě to zkusím jednou prozkoumat...

  15. #65

    Standardní

    Takže jsem to doma zkusil a výsledek je tento:

    - monitor je primární (levá ikona v Obrazovkách)
    - TV je sekundár (pravá ikona) - klonovaná obrazovka

    Po potvrzení se mi to přepne pouze na TV, na monitoru obraz zmizí a na TV je rozlišení 1024x768, ale plocha má 1280x960 - takže tak jak jsem popisoval výše. Přitom mám v Překrývání nastavený ten theatre mód.
    A jak jsem taky psal, abych dostal obraz na monitor i TV, musím nastavit oba jako primární, ale to se pak zase zmrší rozlišení.
    A jsem tam, kde jsem byl

  16. #66
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Hmm, to je divné až je to prapodivné
    Ale pokud ti jde obraz jakýmkoliv způsobem na TV tak to musí být v nastavení.
    A máš hned na začátku nastaveno "Rozšířit plochu i na tento monitor" ? EDIT: tohle nemá být zapnuté
    Nebo by to mohlo být ještě někde v režimu klonu. Teď z hlavy si to nemůžu přesně vybavit.
    Under rekonstruction....

  17. #67

    Standardní

    Citace Původně odeslal kubajzz
    A máš hned na začátku nastaveno "Rozšířit plochu i na tento monitor" ?
    Ha, tak tohle nemám, zkusím, uvidím To rozšíření plochy jsem nezaškrtával, protože když jsem to zkoušel poprvé, tak se mi nějak podařilo to, že na monitoru nebylo nic, na TV byl nějaký zmatek a už to nešlo vrátit zpátky Tak to risknu ještě jednou...

  18. #68

    Standardní

    No, tak jsem to zkusil Ale jakmile zatrhnu u druheho monitoru (TV) v nastavení "rozšířit plochu i na tento monitor" (či jak to tam je), tak se mi na TV sice zobrazí přidružená plocha, po které můžu normálně jezdit myší atd., ALE obraz na monitoru zmizí!!! Takže jsem v pr...., protože okna se otvírají na ploše 1. monitoru, takže pak vždycky naslepo musím otevřít dialog a pokusit se změnit nastavení zobrazení obrazovek (na kusu papíru mám napsanou sekvenci kláves ) - zatím se mi to většinou tak na podruhý podařilo.
    Ale pořád nemůžu docílit toho, co jsem chtěl

  19. #69
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní

    Uf, sory. Když to píšu v práci z hlavy a nevidím to, tak jsem to napsal blbě. To rozšíření pracovní plochy být zaškrtnuté nemá.

    A když použiješ na monitoru rozlišení 1024x768 tak to dělá taky?

    Používáš Rage3DTweaker? Tam by to v nastaveních možná šlo nastavit jinak. - ale ber to s rezervou, na to jsem se včera nepodíval, zase píšu z hlavy. TV výstup si vždycky nastavím hned na začátku nového PC, nebo instalace Winů, což není moc často.
    Nikdy jsem s tím problém neměl (Ati Rage, R8500, R9200), kromě ze začátku problému s kabelem, ale to není tvůj případ.
    Under rekonstruction....

  20. #70

    Standardní

    Nazdárek mam takovej jeden problém s TV-outem.Mam televizi Thomson Scenium 72" 100Hz propojenou s kartou Radeon AIW 9800SE přes S-Video kabel a zvuk jack na 2 cinche do TV.Obraz funguje super,ale zlobí zvuk.Jakmile mam v TV zapojenou anténu nebo Scart z videa hrozně to bručí!Jakmile to v zadu vytánu je po problému.Nevíte někdo jak na to Díky všem
    ATX450W,CPU-AMD ATHLON 64bit (Winchester 3200@4000 ,MSI K8N platinium ,A DATA VIESTA 550 1024 MB,HD-IMB 120GB-7200rpm,VGA -NVIDIE 6800GT 265MB,DVDRW-NEC 3520,DVD-TOSHIBA ,19\"LCD BenQ 937s+

  21. #71

    Standardní

    2Lukas

    Většinou je problém v zemní smyčce přes společnou anténu (kabelovku). Stačí přestřihnout přívodní koaxiální kabel který máš připojený do zásuvky společné antény (kabelovky). Střední vodič spojíš přes kondík (kapacita kolem 150pF). Stejně tak spojíš stínění přes kondík (kolem 150pF). Pak to celé nějak mechanicky zafixuješ (osvědčilo se mi celé to "zasnoplit" termolepidlem a zatáhnout do smršťovací bužírky).
    !!! Ještě upozornění: kondíky musí být keramické a na vyšší napětí (zhruba na 250V, v GM mají i na 500V). A to proto, že rozdíl potenciálů zemí bývá někdy hodně velký (i když se to chová jako měkký zdroj, dokáže to někdy házet i slabou jiskru).

  22. #72

    Standardní HELP:Problem s modem Theatre ...

    SEARCH nepomohl. Ale k veci. Mam Radeon 9200 128b a problem s pouzivanim divadelniho modu na TVoutu. Kdyz mam monitor jako priamarni zobrazovac a TV jako sekundarni tak sice na monitoru jede video v okne a s PC se da dal pracovat, ale na TV (respektive TVoutu) se opakuje video asi v pul vterinove smycce. A deje se to i s opacnym nastavenim primarniho a sekundarniho zobrazovace. Na monitoru sice v okne, ale zaseknuty a na TV normalne bezi. Vyzkouseno na dodanych Catalist ovladacich ke karte i s novymi 3.9 od ATI, Omega i Neutralu. Nejde o nejake spatne nastaveni (predpokladam mou vinou, nemam zkusenosti s TVoutem) softwaru? Snad jsem se do toho moc nezamotal Diky za pripadnou radu. Tak zatim ...


    EDIT#1:Vyzkousene prehravace MV2player a WMP ... stejny vysledek.

  23. #73
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    302
    Vliv
    266

    Standardní Re: HELP:Problem s modem Theatre ...

    Citace Původně odeslal Milda
    SEARCH nepomohl. Ale k veci. Mam Radeon 9200 128b a problem s pouzivanim divadelniho modu na TVoutu. Kdyz mam monitor jako priamarni zobrazovac a TV jako sekundarni tak sice na monitoru jede video v okne a s PC se da dal pracovat, ale na TV (respektive TVoutu) se opakuje video asi v pul vterinove smycce. A deje se to i s opacnym nastavenim primarniho a sekundarniho zobrazovace. Na monitoru sice v okne, ale zaseknuty a na TV normalne bezi. Vyzkouseno na dodanych Catalist ovladacich ke karte i s novymi 3.9 od ATI, Omega i Neutralu. Nejde o nejake spatne nastaveni (predpokladam mou vinou, nemam zkusenosti s TVoutem) softwaru? Snad jsem se do toho moc nezamotal Diky za pripadnou radu. Tak zatim ...


    EDIT#1:Vyzkousene prehravace MV2player a WMP ... stejny vysledek.
    Jestli si dobře vzpomínám, tak mi to kdysi dělalo něco podobného (seklo se to) a myslím, že se mi to stalo, když jsem plácal ovladače jeden přes druhý. Špatným nastavením to asi nebude - ono tam pomalu ani není co zkazit. Přehrávačem taky ne, ikdyž zkusit jiný můžeš. MV2Player neznám, ale WMP musí jet.
    Zkus čistou instalaci, řek bych, že jestli jsi tam pomíchal víc ovladačů, tak to může být zabordelené. (heh dobré slovo)
    Under rekonstruction....

  24. #74

    Standardní

    Dej si rozšířenou plochu na 2 monitory, TV jako sekundární monitor a v MV2PLAYERovi dej nastavení, klikni na PC/TV a tam někde je položka, na kterém monitoru se bude přehrávat film. Pouští to bez overlaye, zatěžuje to víc procesor, ale podle mně lepší než použít Rage Theater.

  25. #75

    Standardní

    Mam dost velkej problem koupil jsem novou televizi Philips jeden s posledních typů 100 Hz flat atd... tech. parametry nejsou asi dulezite nicmene TV out na grafarne funguje ale s jednou vadou obraz neni cisty resp. pres nej prejizdi pruhy, ktere vypadaji jako vlny nevite jak to vyresit jinak tenhle problem ma i kamos na Thomsonu s GeForcem

    PS: moje grafarna ATI 8500 PRO Club3D
    PS: zkousel jsem tyto kombinace cinch-cinch, Svideo-Svideo, cinch-SCART, Svideo-Scart
    diky vsem za pomoc
    ALBERT 8 mod, Athlon64 3000@3200, Abit AV8mGURU, 1GB Ram Apacer CL2, MS NX6600GT-VTD128 128MB, WD 160 GB SATA, Seagate 40GB PATA-bylo mi ho líto ak jsem ho tam nechal, CD-RW NEC 7700A, LG SuperMulti GSA-4163B, AudigyPlayer, GeniusHomeTheatreWood, move servis by Samsung SMS5100+Optical mouse+knipl

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 21:56
  2. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 06:25
  3. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 10:04

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •