Stránka 2 z 14 PrvníPrvní 12345612 ... PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 334

Téma: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

  1. #26
    Junior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Slovensko, BA
    Příspěvky
    22
    Vliv
    0

    Standardní

    ahojte, tak mam podobny problem s cb obrazom, ale...

    ked zapojim original kabel co som dostal s kartou do redukcie s-video scart tak to mam cb

    ked zapojim moj vlastny S-video kabel zapojeny presne podla originalu tak to mam farebne ...
    AMD Barton 2500+@2300MHz(11x200), AC Copper Silent 2.2 rev, EPOX 8RDA3+, Enermax 350W, Chieftec Dragon, 1024 Dual Twinmos DDR400, ATI 9800Pro, HitachiSATA120,HitachiSATAII250, WD 250 GB, DVD Toshiba 1712, DDCDRW Sony, IIYAMA VMP 454, SB Audigy, Genius 5.1

  2. #27

    Standardní

    Já vůbec nevím, co tady stále řešíte No tak vemu do ruky pájku, obstarám si S-VHS štekr, kus koaxiálu a cinch a spájim si to sám... u toho SVHS konektoru jsou ty 2 vrchní kolíky jas a kontrast, ty spojim a připájim na žílu koaxiálu. Spodní 2 jsou zemnění k jasu a kontrasu, ta taky spojim a napájim je ke stínění koaxiálu...je hotovo a můžu pařit....Kdyby ste nebyli líný, tak se dá takle spájet i redukce na scart, ale holt páni si musí kupovat originály od Hamy....to je ale blbost...
    RenderMachine Prescott 4 HT 3000<>2 x 512 MB DDR 400 SDRAM dual channel
    MultiMediaMachine Northwood 4 2700 <> 256 MB DDR SDRAM 333MHz<> sapphire ATi Radeon 9000 VIVO 64 MB DDR <> MSI Neo V i848<> WD200 Caviar 20GB 7200rpm WD400 Caviar 40GB 7200rpm<> DVD TOSHIBA SD-M1712 16x<>CD-RW LiteON 52x32x52x<>CREATIVE SB Live! 5.1 <> Panasonic S-VHS TV <> S-VHS videocam SONY TRE-840E <> 600W A/V receiver SONY STR DE-875 <> 5.1 Magnat HiFi speakers

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal magnum
    Já vůbec nevím, co tady stále řešíte No tak vemu do ruky pájku, obstarám si S-VHS štekr, kus koaxiálu a cinch a spájim si to sám... u toho SVHS konektoru jsou ty 2 vrchní kolíky jas a kontrast, ty spojim a připájim na žílu koaxiálu.
    Uf... Ono to tak jednoduchý není, víš? Jeden horní je opravdu jas, ten druhý je na chrominanční signál (což má ke kontrastu sakra daleko) a natvrdo je spojit jde jenom někdy, tedy pouze pokud to obvod na TV výstup podporuje (pozná, chrominanční signál odpojí a místo jasového začne posílat CVBS). Pokud to nepodporuje, tak dost riskuješ zničení toho obvodu - nemůžeš mu přece dva výstupy natvrdo zkratovat! Jediné bezpečné je spojit tyhle signály kondenzátorem (neznám přesnou kapacitu, ale 1uF by fungovat mohl). Tohle zkratování umí bezpečně Bt869, to ale na ATi kartách na 99% není!

    Mnohem jednoduší je použít dodávanou redukci a v ovladačích zapnout kompozitný výstup, ne?
    Manchester 2400MHz, NF4 Ultra, Gf 6600, 1GB RAMěti, hodně disků, videokarta, joypad, Nintendo DS + M3 Perfect MiniSD.

  4. #29
    Junior Member
    Založen
    25.09.2003
    Bydliště
    Jizni Morava
    Příspěvky
    2
    Vliv
    0

    Standardní

    kde zapnu v ovladacich ten kompozit video vystup?
    S-video -> S-video/SCART me to na televizi Thomson jelo cernobile, tak sem si udelal redukci S-video -> Kompozit (cinch) barvy me na televizi sice naskocili, ale sou nejake obracene, v nastaveni barev je ta paleta otocena o 90 stupnu, kdyz posunuju primku v ctverecku vedle, tak se barvy chovaji presne naopak jak na monitoru, obraz v TV vypada jako by jel cernobile s trochou modre
    ve vlastnostech TV mam furt S-video a nijak sem nedosel na to jak to prenastavit, to same me dela i na radeonu 7000
    Win XP1, catalyst 3.7
    Epox 8K9A2+, 1700+@2200+, 512MB RAM, Hercules 8500LE@9100, Maxtor SATA 120GB + Maxtor 40GB, Plextor 4824, Case Bigtower Chieftec, Hercules Fortissimo III + Genius 5.1 Home Theatre

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal Azazel
    kde zapnu v ovladacich ten kompozit video vystup?
    Dobrá otázka, ono to tam fakt není Omlouvám se, nemám ATi tak dlouho a u všech ostatních karet se to přepínat dalo.

    Nezbývá než použít originální redukci, která to "nějak" řeší. Moje má na straně karty mnohem víc pinů než čtyři, takže klidně může brát kompozitní výstup z nějakého u S-video kabelu nezapojeného pinu.
    Manchester 2400MHz, NF4 Ultra, Gf 6600, 1GB RAMěti, hodně disků, videokarta, joypad, Nintendo DS + M3 Perfect MiniSD.

  6. #31

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mican
    Nezbývá než použít originální redukci, která to "nějak" řeší. Moje má na straně karty mnohem víc pinů než čtyři, takže klidně může brát kompozitní výstup z nějakého u S-video kabelu nezapojeného pinu.
    Presne tak sa to robi - na jednom z tych vnutornych pinov je kompozitny signal. Ak je na karte len standardny s-video konektor, treba pouzit ten kondenzator (je to podstatne menej ako 1uF - uz to tu viackrat bolo, staci pohladat).
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  7. #32

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mican
    Citace Původně odeslal magnum
    Já vůbec nevím, co tady stále řešíte No tak vemu do ruky pájku, obstarám si S-VHS štekr, kus koaxiálu a cinch a spájim si to sám... u toho SVHS konektoru jsou ty 2 vrchní kolíky jas a kontrast, ty spojim a připájim na žílu koaxiálu.
    Uf... Ono to tak jednoduchý není, víš? Jeden horní je opravdu jas, ten druhý je na chrominanční signál (což má ke kontrastu sakra daleko) a natvrdo je spojit jde jenom někdy, tedy pouze pokud to obvod na TV výstup podporuje (pozná, chrominanční signál odpojí a místo jasového začne posílat CVBS). Pokud to nepodporuje, tak dost riskuješ zničení toho obvodu - nemůžeš mu přece dva výstupy natvrdo zkratovat! Jediné bezpečné je spojit tyhle signály kondenzátorem (neznám přesnou kapacitu, ale 1uF by fungovat mohl). Tohle zkratování umí bezpečně Bt869, to ale na ATi kartách na 99% není!

    Mnohem jednoduší je použít dodávanou redukci a v ovladačích zapnout kompozitný výstup, ne?
    To mi teda vysvětli, jak to, že mi to fungovalo s rivou TNT2 a teď to jede na Radeonu
    RenderMachine Prescott 4 HT 3000<>2 x 512 MB DDR 400 SDRAM dual channel
    MultiMediaMachine Northwood 4 2700 <> 256 MB DDR SDRAM 333MHz<> sapphire ATi Radeon 9000 VIVO 64 MB DDR <> MSI Neo V i848<> WD200 Caviar 20GB 7200rpm WD400 Caviar 40GB 7200rpm<> DVD TOSHIBA SD-M1712 16x<>CD-RW LiteON 52x32x52x<>CREATIVE SB Live! 5.1 <> Panasonic S-VHS TV <> S-VHS videocam SONY TRE-840E <> 600W A/V receiver SONY STR DE-875 <> 5.1 Magnat HiFi speakers

  8. #33
    Junior Member
    Založen
    25.09.2003
    Bydliště
    Jizni Morava
    Příspěvky
    2
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Rainbow
    Citace Původně odeslal Mican
    Nezbývá než použít originální redukci, která to "nějak" řeší. Moje má na straně karty mnohem víc pinů než čtyři, takže klidně může brát kompozitní výstup z nějakého u S-video kabelu nezapojeného pinu.
    Presne tak sa to robi - na jednom z tych vnutornych pinov je kompozitny signal. Ak je na karte len standardny s-video konektor, treba pouzit ten kondenzator (je to podstatne menej ako 1uF - uz to tu viackrat bolo, staci pohladat).
    ja to zkousel jak s originalni redukci tak s tou delanou, a u obou ty barvy blbnou stejne
    pouzivam original kabel co byl u karty cinch-cinch, pak sem zkousel este jakysik cinch-cinch kabel, ale ten byl tenci, je mozne ze by to bylo kabelem nebo televizi?? bohuzel momentalne nemam moznost prubnout to na jine TV
    Epox 8K9A2+, 1700+@2200+, 512MB RAM, Hercules 8500LE@9100, Maxtor SATA 120GB + Maxtor 40GB, Plextor 4824, Case Bigtower Chieftec, Hercules Fortissimo III + Genius 5.1 Home Theatre

  9. #34

    Standardní

    Citace Původně odeslal magnum
    To mi teda vysvětli, jak to, že mi to fungovalo s rivou TNT2 a teď to jede na Radeonu
    Fungovat může lecos, ale je to prasárna (stejně jako všude omílaná výroba +7V z pulzního zdroje z +5 a +12V)! TNTčka měly většinou Bt869, tam se funkčnost předpokládá (byť tím jenom aktivuješ OCHRANNÝ mechanizmus toho čipu), ATi řešení to tam má možná taky. Každopádně je záhodno brát CVBS z místa na kterém opravdu je, než si ho nějakým bastlem vyrábět. A to mi nikdo nevymluví.
    Manchester 2400MHz, NF4 Ultra, Gf 6600, 1GB RAMěti, hodně disků, videokarta, joypad, Nintendo DS + M3 Perfect MiniSD.

  10. #35

    Standardní

    Tak jo, tak mi moderator zamknul muj dotaz ohledne Overlay na TvOutu, ze tady se o tom povida.
    Tak jsem ti to cely procetl a vypada to ze se tady zacne o tom povidat...

    :-S

    Tak k veci:

    Mam v notasu ATI Radeon Mobility a mam k nemu nainstalovany vsechny utility a drivery co maj bejt, ale mam problem s filmy.

    Kdyz pustim film tak:
    1) Kdyz mam na zalozce "Overlay" (nastaveni) zvolenou volbu "Theater Mode" - tak se mi TvOut jakoby vypne a v zalozce "Displays" musim jako ze vypnout a opetovne zapnout TV vystup.
    2) Kdyz tam nemam zvolenou polozku "Theater Mode" tak se mi sice TV vystup nevypne, ale zas se mi misto filmu zobrazi jen sedonecohnusna plocha (zrejme ma bejt cerna ale je to asi rozhaseny kontrastem telky)
    -ale titulky jdou...

    Minule (asi pred pul rokem) kdyz jsem se to pokousel taky rozebehnout, tak mi fungovali bud titulky a nebo obraz, podle toho jak jsem to zrovna prepnul (volbu "Theater Mode")

    Ale ja bych potreboval aby bezelo oboji na telce a to bez problemu...

    Umi te to nekdo z Vas tady nastavit? (U nVidia karet je treba programek TvTool ale jestli by bylo i neco pro ATI karty...)

    ? ? ? ? ? ?


    Po asi pul hodine jsem zacal zoufale klikat na volbu "Theater Mode" a televize se chytla a film bezel prez celou obrazovku. kdyz pominu ze mel sileny barvy (moooc kontrast a pod.), tak to slo... ale nesly mi tam titulky. Presne jako minule...
    A u MV2 Playeru neslo ani ods menu ani nastavovani jasu a barev pro Overlay, ani v nastaveni karty nefugovalo tohle nastaveni. To hejbalo jen s obrazem na displayi notebooku (coz je mi vite k cemu)

    Proste potrebuju aby mi to zobrazovalo overly i na televizi...
    abych mohl koukat i na titulky...

    Dik moc za rady

  11. #36

    Standardní Hercules Prophet 9800 nonPro

    Tak ja mam s TV vystupom trosku iny problem. Mam nastavene Overlay na Full screen, a vsetko funguje, ale obraz je trochu stiahnuty. Ked som skusal nastavovanie, tak sirku obrazu na telke ide nastavit uplne super, ale vyska obrazu (nie posun ale natiahnutie na vysku) ide iba do urcitej hranice, potom to uz viacej nejde, no a prave ked to mam na maxime, tak mi na telke este zostavaju tak 1.5 cm zhora aj zdola cierne pasy ??
    da sa s tym vobec nieco robit, je problem vobec v karte, alebo v televizore. Ale problem v Televizore nepredpokladam, lebo na predchodzej Grafike mi isiel TVout v pohode, a aj ked si pozriem napr monoskop, tak vidim cely obraz ako by mal byt.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  12. #37

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    [quote="krajicekp"]Mam nastavene Overlay na Full screen[quote]

    Jak a kde jsi to tam nastavil? Bud jsem slepej nebo to tam neni....

    Dik

  13. #38

    Standardní

    Tak ten samý problém mam taky.

    Nevíte jestli se dá nějak nastavit,aby mi TV naběhla ikdyž mam zaplej refreshfix?Bez něho TVout jakžtakž běží.
    AMD Athlon XP 2.2 Ghz | Nexus AXP-3200 | Epox 8VTAI KT880 | 2x512mb A-Data Vitesta, dual-ch | Hercules 9100 64mb 265/265, pasiv | Seagate 7200.8+ 120gb | Lite-On 832S | LG-8163B | SB Live! 5.1, kx.drivers | Logitech MX 310 | Chill Innovation 400W | Samsung SyncMaster 795DF

  14. #39

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    [quote="Kuzilek"]
    Citace Původně odeslal krajicekp
    Mam nastavene Overlay na Full screenquote]

    Jak a kde jsi to tam nastavil? Bud jsem slepej nebo to tam neni....

    Dik
    V display properties kde sa nastavuje rozlisenie tlacitko Advanced, zalozka "Overlay", tlacitko "Clone mode options ..", Theater mode, full screen.
    No a samozrejme, ze najskor musi byt zapnuta telka na TVvystup a tento musi byt aktivovany.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  15. #40

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    [quote="krajicekp"][quote="Kuzilek"]
    Citace Původně odeslal krajicekp
    Mam nastavene Overlay na Full screen

    Jak a kde jsi to tam nastavil? Bud jsem slepej nebo to tam neni....

    Dik
    V display properties kde sa nastavuje rozlisenie tlacitko Advanced, zalozka "Overlay", tlacitko "Clone mode options ..", Theater mode, full screen.
    No a samozrejme, ze najskor musi byt zapnuta telka na TVvystup a tento musi byt aktivovany.
    Kdyz ja tam prave nemam to tlacitko (Clone mode options)

    viz
    #tenhle obrazek bude fachat az asi zejtra k veceru (8.10.2003)#

  16. #41

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    [quote="Kuzilek"][quote="krajicekp"]
    Citace Původně odeslal Kuzilek
    Citace Původně odeslal krajicekp
    Mam nastavene Overlay na Full screen

    Jak a kde jsi to tam nastavil? Bud jsem slepej nebo to tam neni....

    Dik
    V display properties kde sa nastavuje rozlisenie tlacitko Advanced, zalozka "Overlay", tlacitko "Clone mode options ..", Theater mode, full screen.
    No a samozrejme, ze najskor musi byt zapnuta telka na TVvystup a tento musi byt aktivovany.
    Kdyz ja tam prave nemam to tlacitko (Clone mode options)

    viz [img]www.kuzilek.tessera.cz/obr/ati.jpg[/img]
    #tenhle obrazek bude fachat az asi zejtra k veceru (8.10.2003)#
    a aku mas kartu, mozno ze ked nemas kartu co ma dualny RMADACtak tam ta moznost neni, alebo mas stare ovldace co tam tu moznost nemaji, neviem, ja mam Catalysty 3.7
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  17. #42

    Standardní Cierne pasy hore a dole

    Pekny den prajem!

    Ako ste sa vysporiadali s ciernymi pasmi, teda ze obraz sa neda vertikalne uplne natiahnut?

    Dakujem.
    A64 3000+|homemade watercooling|A8V-deluxe|2x kingston 512Mb |Sapphire RADEON 9600xt|2x Barracuda 7200.7 80GB 1x 120gb|DVD Toshiba 16x48x| CD-RW TEAC 52x24x52x|DVD-R panasonic| Pinnacle PCTV-pro|Westech 400W |17\" Belinea|sound system Genius 5.1-drevo

  18. #43

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    Citace Původně odeslal krajicekp
    Citace Původně odeslal Kuzilek
    Citace Původně odeslal krajicekp
    Mam nastavene Overlay na Full screen

    Jak a kde jsi to tam nastavil? Bud jsem slepej nebo to tam neni....

    Dik
    V display properties kde sa nastavuje rozlisenie tlacitko Advanced, zalozka "Overlay", tlacitko "Clone mode options ..", Theater mode, full screen.
    No a samozrejme, ze najskor musi byt zapnuta telka na TVvystup a tento musi byt aktivovany.
    Kdyz ja tam prave nemam to tlacitko (Clone mode options)

    viz [img]www.kuzilek.tessera.cz/obr/ati.jpg[/img]
    #tenhle obrazek bude fachat az asi zejtra k veceru (8.10.2003)#
    a aku mas kartu, mozno ze ked nemas kartu co ma dualny RMADACtak tam ta moznost neni, alebo mas stare ovldace co tam tu moznost nemaji, neviem, ja mam Catalysty 3.7
    Drivery mam verzi: 7.70.6-020429m-3678C k tomu mam doinstalovany control-panel-6-13-10-3027-efg

    a kartu se rict uplne neda... Je to notebook a ma v sobe ATI Mobility Radeon (LY) 350MHz - 16MB

  19. #44

    Standardní Re: Cierne pasy hore a dole

    Citace Původně odeslal Vlastimil Klein
    Pekny den prajem!

    Ako ste sa vysporiadali s ciernymi pasmi, teda ze obraz sa neda vertikalne uplne natiahnut?

    Dakujem.
    No uz som sa s tym vysporiadal tak, ze som nainstaloval nove catalysty 3.8 a zapol overscan (roztahuje cely obraz vzdy na full screen - sice su kusky obrazu za hranami telky ale to nevadi), este som musel prepnut theater mode z full screen na original aspect ratio alebo jak to tam bolo, lebo to potom roztahovalo obraz z 16:9 na 4:3, teraz to uz facha vsecko v pohode.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  20. #45

    Standardní Re: Hercules Prophet 9800 nonPro

    [quote="Kuzilek"][quote="krajicekp"][quote="Kuzilek"][quote="krajicekp"]Mam nastavene Overlay na Full screen
    ....

    a kartu se rict uplne neda... Je to notebook a ma v sobe ATI Mobility Radeon (LY) 350MHz - 16MB
    Tak ta krta pravdepodobne nema dualny RAMDAC, preto tam pravdepodobne ani nemaz moznost overlay.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  21. #46

    Standardní

    Bohuzel tvoji kartu presne neznam, ale co jsem zkousel se svoji 8500LE tak vim, ze vetsina prehravacu neumi zobrazovat titulky na overlay. Sice to pisou, ale moc jim to nefunguje. Osobne ti doporucuju zkusit bud BSPlayer (tam je na to jedna polozka) nebo pouzit jakejkoliv prehravac a zobrazovat titulky pres VobSub ci DivxG400. Jinak bejva jeste dost problemu s XVIDem kde nektery verze nejsou schopny na televizi fungovat. Nezjistil jsem proc, ale staci nainstalovat novejsi nebo starsi a uz to funguje.

    Pokud si ale jiz nekdy mel obraz na monitoru a na tv byl film co ti bezel na kompu tak to uchodit musis ... jedinej problem je v nastaveni a sw.

    Mne to vzdycky fungovalo tak, ze sem pripojil TV ke karte, zapnul TV v ovladacich. Zaskrtnul jsem moznost theater a doladil jsem si kontrast a jas (v nasteveni tv, tam kde ji zapinas). Pak stacily ty okna potvrdit no a pustil jsem si film, monitor blikne a na tv se objevi film. Jo monitor musi bejt nastavenej jako primarni a tv jako ze vsechno bude kopirovat. Zkus to takhle a jestli ti to nebude fungovat tak pak snad jenom novejsi ovladace

  22. #47

    Standardní

    Jde o to ze film pustim v pohode a plochu na TV taky v pohode pustim ale problem je se zobrazenim titulku. Bud to nastavim tak ze jdou jen titulky a misto videa mam cernou plochu nebo mi jde film ale nezobrazej se titulky...

  23. #48

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kuzilek
    Jde o to ze film pustim v pohode a plochu na TV taky v pohode pustim ale problem je se zobrazenim titulku. Bud to nastavim tak ze jdou jen titulky a misto videa mam cernou plochu nebo mi jde film ale nezobrazej se titulky...
    Pouzivaj BS Player a nastav si to nasledovne ..
    V Zalozke Video zaskrtni "use overlay", a potom v zalozke subtitles "Draw subtitles to overlay surface". S tymto ti to musi fungovat na 100%.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

  24. #49

    Standardní

    Zdrawim.. Ten problem s titulky sem mel taky, tak to skusim diky. Ale mam taky jeste jeden problem:

    Kdyz mi jede tv-out, tak mam strasny obraz... Vsechny vertikalni plochy se chovaji, jako meli efekt motion-blur a obraz je celkove zasednutej. Mam to pripojeny pres original s-vido kabel s redukci na scart. Telka ORAVA. Na jine televizi (SONY) sel obraz krasne cisto... ale s jinim kabelem (s-video to scart)... Novy kabel je drahy jak hovado, proto se ptam:
    Je to televizi ?

    A kdyz jo, tak ktere televize maji nejlepsi kvalitu spracovaneho signalu? Chci totiz koupit novou televizi, ale chci hlavne dobry obraz za dobrou cenu

    Predem dik za odpovedi...

  25. #50

    Standardní re>jackar

    tak to bude asi najkor blby ten prevodnik z S-video na kompoitny v tom scarte.
    AMD Athlon XP Barton 2500+@2200MHz (11x200/1.70V) • Epox 8RDA3+ (rev 1.1) • Samsung 2x256MB PC400 • 2xMaxtor 80GB/7200/8MB • Hercules 3D Prophet 9800 128MB • Teac DV-W50D + Plextor PX-W4824TA + Sony DVD 1621DU • SB Audigy 2 + Genius SW5.1 HiFi Wood • Enermax EG365AX-VE FMA • LF 19\" FT915+ • CPU cooler Thermaltake Extreme Volcano 12
    nejake tie vysledky http://www.webpark.sk/petkokr/pc/bench.htm

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 21:56
  2. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 06:25
  3. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 10:04

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •