Musim cekat 30 dni pri pozadavku o odstoupieni od smlovy (dobropis)? Je to kvuli monitoru AOC, uz nekolikrat se to tady resilo, mel krivej obraz. Celkem jsem mel na stole 4 ruzny kusy tohohle modelu a fsecky byly strasny! Tak jsem si myslel, ze kdyz mam 3 papiry o reklamaci (pokazdy byl verdikt: Monitor byl vymenen za novy kus), takze mam hnedka narok na vraceni penez. Ale jakmile jsem ten monitor odnesl do prodejny , kde jsem ten monitor koupil (ne do servisu, kde jsem ho reklamoval), tak mi dali papir, kde byl napsan pozadavek o odstoupeni od smlouvy a ze prej musim cekat, az to v servisu jeste jednou uznaj. Podle zakona maj na to asi 30 dni, nebo to mam narokovat hned? Jeste mi rekli, ze to tak do tydne az dvou bude hotovy. Nikdo se neozval a tak jsem jim zavolal. Rekli mi, ze prej je to vyjednany, ale ze prej kvuli nejakymu ucetnictvi v servisu to prej bude trvat 30 dni od prijeti do servisu tj. asi dva dny potom, co jsem ho odnesl do prodejny. To mi ale prijde jeste vetsi hovadina, protoze jsem to prece dal na reklamaci tam, kde jsem ho koupil a kde uplatnuji zaruku a ze jim nejakej servis dava jeste 30 dni kvuli jejich ucetnictvi mne prece vubec nemusi zajimat. Diky za odpoved!!!