Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 28

Téma: bigtower vs miditower

  1. #1

    Standardní bigtower vs miditower

    tak me napadlo ze sem nikdy neuvazoval ze bych si koupil miditower ... ma naky vyhody od bigtoweru krome toho ze je menci a lehci?

  2. #2

    Standardní

    Urcite i se snaze prepravuje napriklad na LP mim prekazi v pokoji a tak... Ale zase na druhou stranu sem moc rad za to co mam ted mel sem ten typ se zdrojem pred chladicem a to se mi moc nelibilo.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  3. #3

    Standardní

    No podla mna sa da v miditowery spravit lepsi windtunel
    Krvavavdova v priprave
    AMD Athlon 1800+, GeForce4 MX440 - tv out, 256 DDRAM (333MHz), Motherboard - MSI KT3 ULTRA2, Toshiba DVD-ROM, PLEXTOR CD-R PX-W4012A, HDDMaxtor 60GB, Digital camera Mercury 3,1Mpx ( webcam, camera, digital camera....), Water cooling

  4. #4

    Standardní

    tj fakt no ze se lip prevazi ale jinak asi nic

    celej zivot mam bitowry tak bych to stejnak asi neprekous

    jo taky este vyhoda ze midi se delaj ve vic designech a s vic doplnkama ...

    hotl sem se spis zeptal se zvedavosti (:

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    23.11.2003
    Bydliště
    Praha, Tábor
    Příspěvky
    76
    Vliv
    249

    Standardní

    Preferuji pouze Bigtowery----------prostor je prostor

  6. #6
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    273

    Standardní

    BIG je BIG
    ked si dobre vyberies vojde ti tam v pohode cely Water cooling
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Kořka
    Založen
    04.12.2003
    Bydliště
    Praha, Žižkov
    Věk
    36
    Příspěvky
    511
    Vliv
    257

    Standardní

    Ale když nemáš vodní chlazení tak big moc nepotřebuješ já jsem se vždycky vešel do midi
    FUN: i5 - 6500 (Skylake) | GTX 960 | MSI Z170A Gaming pro | EVO 850 256 GB | Filco ninja tenkeyless (MX Brown) | Audio: Emu 0204>Beyerdynamic custom one pro |
    EDC: Macbook Air 2014 | i5 | 4 GB RAM | 128 GB SSD | 5.11 Rush Mike | Google Nexus 7

  8. #8

    Standardní

    vodu nemam ale dival sem se na aopenu na to jak vypada midi vevnitr a pride mi ze i v desktopu je vic mista ...

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele Kořka
    Založen
    04.12.2003
    Bydliště
    Praha, Žižkov
    Věk
    36
    Příspěvky
    511
    Vliv
    257

    Standardní

    No já mám teď Eurokysnu a je tam místa dost akorát je tam málo místa na disky dělá se k ní kit na další 4 disky, ale já jsem ho zapoměl v cc takže mám smůlu
    FUN: i5 - 6500 (Skylake) | GTX 960 | MSI Z170A Gaming pro | EVO 850 256 GB | Filco ninja tenkeyless (MX Brown) | Audio: Emu 0204>Beyerdynamic custom one pro |
    EDC: Macbook Air 2014 | i5 | 4 GB RAM | 128 GB SSD | 5.11 Rush Mike | Google Nexus 7

  10. #10

    Standardní

    Ja mam zase si myslim vetsi miditower, CASETEK 1810C, je to midi, ale ma 63cm na vysku..
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  11. #11

    Standardní

    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    Pašák erda.

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    jo akorat teda nic proti, ale ty chieftecy se mi zdaji byt malo do hloubky, jsou takovy "kratky" ale to j e muj nazor..
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    jo akorat teda nic proti, ale ty chieftecy se mi zdaji byt malo do hloubky, jsou takovy "kratky" ale to j e muj nazor..
    jak to myslis hloubka? jako ze shora dolu? no 4 * 5,25 a 6 *3,5 to je pekne a to je dole jeste misto
    Pašák erda.

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    jo akorat teda nic proti, ale ty chieftecy se mi zdaji byt malo do hloubky, jsou takovy "kratky" ale to j e muj nazor..
    jak to myslis hloubka? jako ze shora dolu? no 4 * 5,25 a 6 *3,5 to je pekne a to je dole jeste misto
    nene, ze shora dolu je vyska , hloubka je jako od celniho panelu ke zdroji, chapes... proste vlastne jako sirka bocnice uz vis?
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    jo akorat teda nic proti, ale ty chieftecy se mi zdaji byt malo do hloubky, jsou takovy "kratky" ale to j e muj nazor..
    jak to myslis hloubka? jako ze shora dolu? no 4 * 5,25 a 6 *3,5 to je pekne a to je dole jeste misto
    nene, ze shora dolu je vyska , hloubka je jako od celniho panelu ke zdroji, chapes... proste vlastne jako sirka bocnice uz vis?
    oukej ale pochop ze se hloubka pocita zeshora dolu
    podle me je to vyhovujici uz sem videl u mensi hloubky
    Pašák erda.

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal commander
    Citace Původně odeslal eraser
    doporučuji chieftec middle je to middle ale vypada skoro jak big
    jo akorat teda nic proti, ale ty chieftecy se mi zdaji byt malo do hloubky, jsou takovy "kratky" ale to j e muj nazor..
    jak to myslis hloubka? jako ze shora dolu? no 4 * 5,25 a 6 *3,5 to je pekne a to je dole jeste misto
    nene, ze shora dolu je vyska , hloubka je jako od celniho panelu ke zdroji, chapes... proste vlastne jako sirka bocnice uz vis?
    oukej ale pochop ze se hloubka pocita zeshora dolu
    podle me je to vyhovujici uz sem videl u mensi hloubky
    eee...ne. Rozměry se píšou vždycky jako délka x výška x šířka (třeba u aut) nebo výška x šířka x hloubka (třeba u casu) - no a tam přece ta hloubka musi byt smerem dozadu, ne? Co by pak byla ta vyska, kdyz hloubka by byla od zvrchu dolu
    Myšlení zkresluje realitu.

  17. #17
    Senior Member Avatar uživatele Klon
    Založen
    16.06.2003
    Bydliště
    Vrchlabí
    Věk
    36
    Příspěvky
    659
    Vliv
    263

    Standardní

    Citace Původně odeslal proe
    BIG je BIG
    ked si dobre vyberies vojde ti tam v pohode cely Water cooling
    A do middle toweru se nevejde je fakt ze je to malinko obtiznejsi, ale de to
    foto zde:
    http://honza.webpark.cz/

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal Klon
    Citace Původně odeslal proe
    BIG je BIG
    ked si dobre vyberies vojde ti tam v pohode cely Water cooling
    A do middle toweru se nevejde je fakt ze je to malinko obtiznejsi, ale de to
    foto zde:
    http://honza.webpark.cz/
    Toho vodnika mas trochu divne usporiadaneho, myslim ze to mas bud takto:

    cerpadlo - radiator - gk - chipset - cpu

    Alebo:

    cerpadlo - cpu - chipset - gk - radiator

    A moj nazor je ze je lepsie mat:

    cerpadlo - radiator - cpu - chipset - gk

    aspon ja ho tak mam...
    Krvavavdova v priprave
    AMD Athlon 1800+, GeForce4 MX440 - tv out, 256 DDRAM (333MHz), Motherboard - MSI KT3 ULTRA2, Toshiba DVD-ROM, PLEXTOR CD-R PX-W4012A, HDDMaxtor 60GB, Digital camera Mercury 3,1Mpx ( webcam, camera, digital camera....), Water cooling

  19. #19
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní

    je to uplne fuk ... voda sa casom ustali na jednej teplote a je to jedno
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal SajmoN
    je to uplne fuk ... voda sa casom ustali na jednej teplote a je to jedno
    Nj, mozno
    Krvavavdova v priprave
    AMD Athlon 1800+, GeForce4 MX440 - tv out, 256 DDRAM (333MHz), Motherboard - MSI KT3 ULTRA2, Toshiba DVD-ROM, PLEXTOR CD-R PX-W4012A, HDDMaxtor 60GB, Digital camera Mercury 3,1Mpx ( webcam, camera, digital camera....), Water cooling

  21. #21

    Standardní

    Citace Původně odeslal Game Master
    Citace Původně odeslal SajmoN
    je to uplne fuk ... voda sa casom ustali na jednej teplote a je to jedno
    Nj, mozno
    ne urcite voda ma v celem obehu stejnou teplotu
    Pašák erda.

  22. #22
    Senior Member Avatar uživatele Klon
    Založen
    16.06.2003
    Bydliště
    Vrchlabí
    Věk
    36
    Příspěvky
    659
    Vliv
    263

    Standardní

    jj, je to cerpadlo-cpu-nb-gk-radiator, je to tak proto aby do cerpadla nesla az tak uplne tepla voda,ale v podstate to je jedno

    Hlavni je ze se to tam vsechno veslo
    e4400@3Ghz(def.v.+BOX),Gigabyte GA-965P-DS3P, 2x1024 ADATA 800mhz, 7600gt pasiv,2x80gb RAID0
    Vodník v rekonstrukci, DIY repro ve výstavbě.

  23. #23

    Standardní

    do toho bigtoweru se nemusi nutne cpat jen vodnik...ja tam mam napriklad zesilovac na 5.1 zvuk....a ono taky vnitrni usporadani tak, aby vzduch dobre proudil a pritom to bylo temer neslysitelne se taky delal lip v bigtoveru....podle mne....proste vice mista je vice mista - a kdo chce integrovane reseni "vsecko v bedne", tak je pro nej BT asi idealni....
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  24. #24

    Standardní

    ja bych rek ze naopakv MT se lip resi airflow ... precijen cim vetsi kejs tim vic mist kde muze unikat/vnikat vzduch
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  25. #25
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Brno - Jihlava
    Příspěvky
    1 264
    Vliv
    276

    Standardní

    Taky jsem vtestnal WC do chiefteca middle - viz:

    http://www.overclocking.cz/4um/viewt...r=asc&start=30
    Secondary rig: mATX ASUS A8NE-FM • A64 • 1GB DDR500 • X800 (390/700 @ 446/892) • 400GB SATA • Zalman VF700 + AC Freezer + AC Fan + Chill 500W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •