Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Zvukovka, která nemá problémy s digitálním výstupem. Existuje taková?

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    79
    Vliv
    265

    Standardní Zvukovka, která nemá problémy s digitálním výstupem. Existuje taková?

    Zdravim, jenom se chci zeptat, jestli by mi tu někdo neporadil nějakou zvukovou kartu, pokud možno NE Creative, která dokáže naprosto bez problémů propouštět AC3, případně DTS zvuk nebo jakýkoliv jiný digitální zvukový signál přímo skrze SPDIF se standardním konektorem (cinch nebo optika). Zatím mám tu zkušenost, že karty od Creativu to sice dokážou, ba co víc, když člověk najde neoficiální drivery, dokážou i jiné věci, ale vždycky existuje zádrhel. Problém je většinou v driverech, proto bych rád nějakou zvukovku, která má v tomhle směru dobré drivery... slyšel sem chválu na M-audio (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36479), nemáte ji někdo? Ani mi nejde o to, aby uměla nějaký EAX, který stejně nevyužiju, jde mi hlavně o kvalitu výstupů a bezproblémový digital passthrough .... díky
    KT600, AthlonXP 2800+ , 1GB DDR333, R9800pro, HDD Seagate baracuda 120GB SATA, Baracuda 60GB ATA100, 30GB ATA66, SB Live! 1024 & EIZO FlexScan L557

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele svaca
    Založen
    21.02.2003
    Bydliště
    Praha Řepy/Horní Počaply
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 748
    Vliv
    293

    Standardní Re: Zvukovka, která nemá problémy s digitálním výstupem. Existuje taková?

    Citace Původně odeslal bird birdovicz
    Zdravim, jenom se chci zeptat, jestli by mi tu někdo neporadil nějakou zvukovou kartu, pokud možno NE Creative, která dokáže naprosto bez problémů propouštět AC3, případně DTS zvuk nebo jakýkoliv jiný digitální zvukový signál přímo skrze SPDIF se standardním konektorem (cinch nebo optika). Zatím mám tu zkušenost, že karty od Creativu to sice dokážou, ba co víc, když člověk najde neoficiální drivery, dokážou i jiné věci, ale vždycky existuje zádrhel. Problém je většinou v driverech, proto bych rád nějakou zvukovku, která má v tomhle směru dobré drivery... slyšel sem chválu na M-audio (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36479), nemáte ji někdo? Ani mi nejde o to, aby uměla nějaký EAX, který stejně nevyužiju, jde mi hlavně o kvalitu výstupů a bezproblémový digital passthrough .... díky
    Mam Revo7.1 - prechod od creative byl jasny - presne jak pises .... ))

    Nicmene muj dobry zaskaznik, co nechava nakup HW ciste na me, ma Revo5.1 - protoze je lepsi nez moje karta jeste o chloupek (ovladace stejne) a ma Logitech Z-5450 Wireless Digital 5.1 THX a je vysmaty jak leco ...

    Ja je zkousel, nez jsem mu je predaval a taky mi to jelo OK, ale ja jedu pod linuxem ....
    Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
    Atari 1040 STe - game machine :-)
    Atari 800XE - game machine also :-)
    MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
    PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter

  3. #3

    Standardní Re: Zvukovka, která nemá problémy s digitálním výstupem. Existuje taková?

    Jak píše svaca cokoliv krom creativu a CMI... (doporučuju Julču nebo revo)
    Naposledy upravil dawsoo; 11.08.2006 v 11:43.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •