Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: nejde mi zvuk na realteku integrovanej na asusu

  1. #1

    Standardní nejde mi zvuk na realteku integrovanej na asusu

    ahoj
    mam takovy problemmam sice soundbalster ale jedu na integrovanej zvuk od asusu a problem na stal vcera ...pred tydnem sem stahnul Divx player ,protoze spousat files sla prehrat pouze v nem a WMpto neskousl...odinstaloval sem WMp a vesele prehraval videa v divx
    ale vcera kdyz jsem stahoval nejakej klip tak mi to reklo o wmp ..ja dal noa on ze ho potrebuji pro prehrani soubory a dal mi download..tak sem klik yes..stahnul jsem ho a nainstaloval..stahnul soubor ale ...soubor nejde spustit,skousel sjem to i divx a stale nic.zajimavy je ze ani moje starsi soubory nejdou prehrat ,respektive jdou ale bez zvuku,taktez http://o3.volny.cz/live dovcera jsem to normalne poslouchal ale potom stazeni mi proste nic nenabehne.
    Dnes jsem smazal wMp,ale on nejde smazat uplne. take jsem zazipoval divx a skusil jen WMP a stejne porad mi to nejde.

    Mozna je take chyba jinde,v control panel jsem mel neznamou iconu nejaky filter, a po spusteni tam bylo strasne moc veci ohledne hlasitosti ,vysek,bassu atak,proste takovej mix,ale ja mam taktez asusackej a tak sem si tim pohral stylem vsechno On vsechno na plno a (asi pote se to stalo) ale nedal sem aplly protoze se nerozsvitilo.taktez jsem tento program samzal z remove program ale jsem ztale bez zvuku
    zajimave ovsem je to ze kdyz jdu hrat hry (treba Call of duty ) na netu,tak zvuky mam normalne!!!
    To nechapu tudiz musis byt chyba v prehravacich,k divx mam vsechny nejnovejsi kodeky ,ale jaks em psal pred 2 mi dny to je vporadku
    nevite nekdo poradit?? dekuji
    P4 2.8Northwood AsusP4P800-E Deluxe GeForce6600 128Mb

  2. #2

    Standardní

    asi si vymazal ac3 filter/codek ci ako sa to vola
    http://ac3filter.sourceforge.net/
    Intel Core i7 920@4.1GHz,Asus P6T,POV480GTX ,3x2GB KingstonKHX3 1730CL7,H2O+Cosmos S,Seasonic X-750W,Corsair X64, 2xWD15EADS 1,5TB,Xonar Essence ST + DT770 pro/IE6,LG GH22NS50, SyncMasterP2370, ACER Aspire ONE Ferrari, HTC TouchHD
    motto1: Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
    motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
    motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, J. O'Neill

  3. #3

    Standardní

    tak sem ho sathnul..jo bylto ten co sem posteloval asmazal..ale zvuk na Tv a jinejch pisnickach mi porad nejede
    P4 2.8Northwood AsusP4P800-E Deluxe GeForce6600 128Mb

  4. #4

    Standardní

    skus znova naistalovat wmp a aj wm9codeky
    Intel Core i7 920@4.1GHz,Asus P6T,POV480GTX ,3x2GB KingstonKHX3 1730CL7,H2O+Cosmos S,Seasonic X-750W,Corsair X64, 2xWD15EADS 1,5TB,Xonar Essence ST + DT770 pro/IE6,LG GH22NS50, SyncMasterP2370, ACER Aspire ONE Ferrari, HTC TouchHD
    motto1: Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
    motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
    motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, J. O'Neill

  5. #5

    Standardní

    hele podarilo se mi rozhodit dve videa v divx ale nic ..we WMp jede obcas obraz ale bez zvuku..tosame i na Divx.neco se neco bez!
    uploadoval sem posledni updata z microsoftu a stale nic ..fakt nevim..
    P4 2.8Northwood AsusP4P800-E Deluxe GeForce6600 128Mb

  6. #6

    Standardní

    aj ja som mal podobny problem, musel som kompletne reinstalovat vsetky kodeky
    a podarilo sa to az na 3x
    Intel Core i7 920@4.1GHz,Asus P6T,POV480GTX ,3x2GB KingstonKHX3 1730CL7,H2O+Cosmos S,Seasonic X-750W,Corsair X64, 2xWD15EADS 1,5TB,Xonar Essence ST + DT770 pro/IE6,LG GH22NS50, SyncMasterP2370, ACER Aspire ONE Ferrari, HTC TouchHD
    motto1: Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
    motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
    motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, J. O'Neill

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •