Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Otestovani zakladni desky!!!

  1. #1

    Standardní Otestovani zakladni desky!!!

    Existuje nejaky soft na testovani prken Mam problem s mrznutim PC a naslednym restartem pouze pri pri hrani nejnovejsich her! Doba se pohybuje od 1 min az do 20 min nez PC zamrzne!! Zkousel jsem uz vse od nejnovejsich driveru, reinstal voken... pres vymenu zdroje , GK atd... testl jsem to memtestem, prime95, testem na HDcka vse je ok A presto nedokazi si zahrat jakoukoliv hru! Vypada to na desku a proto potrebuji nejaky test ktery je specialne na desky.... pokud existuje Diky
    Q9450,Asus P5E-X38 ,4 GB ram HDD-WD - 250GB Fortron 550W, Logitech MX518, Case-Thermalrock Dragon, Creative Labs X-Fi Fatal1ty +Sluchatka Sennheiser HD580,monitor LCD 26" Nec 2690 spectraView

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    290

    Standardní

    Nejspíš neexistuje soft, kterej ti otestuje fce MB, každý MB je jiný, tak by se něco takového na všechny bordy těžko psalo. Prostě zkus jinou desku, pokud bude vše OK, desska je vadná. Víc nemá cenu řešit(vzhledem k tomu, že se úplně klidně může jednat o nějakou nekompatibilitu HW).
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  3. #3

    Standardní

    no ja som kedysi velmi davno (casy dos-u) pouzival sw, ktory sa volal "check it pro" a ten celkom uspokojivo na moje potreby dosku otestoval, mozno maju nejaku novu verziu...


  4. #4
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    290

    Standardní

    Ale on nechce desku otestovat na vlastnosti, ale diagnostikovat na chyby.
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Millisx
    Ale on nechce desku otestovat na vlastnosti, ale diagnostikovat na chyby.
    no ten sw to testoval na chyby, zapojil som na porty loopbacky a sw testoval cpu, rtc, memory controller, porty atd


  6. #6

    Standardní problem vyresen!!!

    Byl to pretoceny procak!!! Stejnak nechapu proc si nemuzu zahrat hry s otocenym cpuckem? Kdyz je to za 1)Primestable a za 2)to nejaky mesic fungovalo!!!! a znicehonic ja musim dat procak na defaut
    Q9450,Asus P5E-X38 ,4 GB ram HDD-WD - 250GB Fortron 550W, Logitech MX518, Case-Thermalrock Dragon, Creative Labs X-Fi Fatal1ty +Sluchatka Sennheiser HD580,monitor LCD 26" Nec 2690 spectraView

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •