Výsledky 1 až 20 z 20

Téma: Přídavně větráčky - mřížka ano/ne?

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní Přídavně větráčky - mřížka ano/ne?

    Ahoj, potřeboval bych poradit, chtěl bych si pořídit dva přídavné větráčky dozadu do case, ale je tam taková mřížka, kolem ní jsou otvory na šroubky a potřeboval bych vědět jestli ji tam mám nechat nebo vyříznout?
    Díky moc za pomoc. Jo, chtěl bych tam ZD VENTILÁTOR PRIMECOOLER 80x80x25, TC (regulace otáček) z TSBOHEMIA (přímy odkaz se mi tam nepodařilo dostat).
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  2. #2

    Standardní

    větráky budou řvát... primecoolerům nevěřím...
    a mřížky oddělat zvyšujou hluk
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    Oni právěže ty mřízky jsou tam napevno, respektive jedna velká přes dvě pozice. Nechce se mi to vyřezávat - nikdy jsem to nedělal. A poradily byste mi jaký jiný kolem tédle ceny (83,-) v Brně? Jo a tydle budou hlasitější než těch 23dB jak píšou? Jestli ne tak to nevadí, mám BOXovej chladič a ten taky není moc tichej. Díky.
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  4. #4

    Standardní

    ty mrizky urcite vyrez, ale v samotnem casu bez MB atd. dela to strasne turbulence a nasledny hluk. a vetraky bud Cooler mastery pokud chces vykon ( ticho jen pokud si je zregulujes) pokud se ti nechce regulovat, vem nejake AC s automatickou regulaci.
    AMD Athlon XP 1800+@max 2652Mhz 12x219 prime stable ( jen an chvili ( nestiham chladit)) AXDA1800DLT3C9595336250067 JUIHB0320WPMW ::: NEXUS AXP-3200 + Cooler-Master TLF-R82-ER ::: Arctic Silver Ceramique ::: CORSAIR 2x512MB DDR (219Mhz 5-3-3-2,5 ) ::: ABIT NF7-S ::: HDD MAXTOR 160GB 7200rpm 8MB SATA ::: HDD MAXTOR 80GB 7200rpm 2MB PATA ::: ASUS Radeon 9700 128MB nonOC ::: LG GSA-4160 ::: OEM Fortron 420W s 12cm Akasa FAN ::: FDD NEC ::: CASE Fortrex :::

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    281

    Standardní

    ber ty nove AC Fan 3 TC maji je v TS Bohemii pod 150,-
    .

  6. #6

    Standardní

    Já bych tam nedával žádné mřížky. Pokud ovšem nemáš děti co by ti tam mohly strčit pazoury
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jack O'Neal
    Já bych tam nedával žádné mřížky. Pokud ovšem nemáš děti co by ti tam mohly strčit pazoury
    No já jsem myslel tu mřížku, která je v case napevno když ji koupíš. Jinak je mi 16 - děti nemám
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Perfect_
    No já jsem myslel tu mřížku, která je v case napevno když ji koupíš. Jinak je mi 16 - děti nemám
    no tu jednoznačně odstranit. Dělá to hroznej bordel
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    Jo a ještě mám jeden trapnej dotaz:
    Mám je dát tak, aby oba vysávaly vzduch z case nebo aby vháněly novej dovnitř? Nebo jeden tak a jeden tak?
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Perfect_
    Jo a ještě mám jeden trapnej dotaz:
    Mám je dát tak, aby oba vysávaly vzduch z case nebo aby vháněly novej dovnitř? Nebo jeden tak a jeden tak?
    Aby ho vyháněly ven
    PROJECT: Digital Fantasy
    Více projektů na mých www

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    od, díky moc
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  12. #12

    Standardní

    já doma tu mřížku vystříhal elektrikářekejma štípačkama....
    ...a protože mám doma zvěřinec tak sem tam hodil klasickou mřížku za 16,- (v cybexu).... doporučuju ti koupit větrák AC TC 3 - potom vypájet termistor a nahradit ho trimrem nebo poťákem (20k) aby si to měl na mauální regulaci.

    V praxi to vypadá takhle, reguluje se to tím poťákem...od 1000-2000 otáček...měřím to MBM, takže hodně je to hodně od oka...


  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    ok, díky za rady
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  14. #14

    Standardní

    Ja sem teda neodstranoval mrizku, ale potreboval sem do predu udelat 120mm diru na vetrak, tak sem si vzal takove jemne, male a hodne ostre majzlik a presne to vysekal, ani se to moc nedeformoval - mel sem to na pevne podlozce, pak sem to vyrovnal kladivkem a zabrousil kotouckem - vysledek byl super.
    Nuzkama na plech, i kdyz tam byly naky diry by to asi neslo vzhledem k tluste a pevne konstrukci.

  15. #15
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    259

    Standardní

    Před chvilou sem se domlouval s kamošem a říkal, že mi to vezme flexou, mam tam takovej žlábek přesně na to vyříznutí, tak myslím že to bude ok. Jinak díky.
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  16. #16

    Standardní

    jo jo flexka - majzlík => nástroje pro jemné mechaniky

  17. #17

    Standardní

    flexa je blba věc na to ,ale zase rychla a snadná .jen davej bacha at ten plech moc nenahřeješ jinak se ti to zkrouti .Lepší by bylo vyvrtat dirku a pak to vyříznou lupínkovou pilkou na železo a nasledně za čistit.
    Sám jsem si vyřezával díru do bočnice flexou a tak vím jak se to snadno zkroutí.
    AMD Athlon XP+2500@+3200/MSI K7N2 Delta-L/2xHDDSamsung40GB/Ati Sapphire 9600XT 500/600Mhz@550/720 /DDR 2GB 400Mhz cl2 /dvdRW/CDRWPhilps

  18. #18

    Standardní

    ta flexa se mi moc nezamlouva, nuzky na plech.. neb ja to odvrtavam a pak vykousu stipackama azapiluju

    puvodni mrizka:
    http://foto.tiscali.cz/mikrom.cz/MmU...JmYWE4YTYzOTQ/

    nova mrizka:
    http://foto.tiscali.cz/mikrom.cz/Mzh...Q1YjVmMDEzZDE/

    PC: AMD Athlon X2 4850e, 4GB RAM, Gigabyte GA-MA78GM-S2H, WD6400AAKS
    NTB: IBM T23 1,13GHz, 512MB, 80GB, DVD-RAM, 54Mbit wifi, BT
    www: mikrom.cz

  19. #19

    Standardní

    Nejlepsi na diry je šukapilka (přímočará pila)
    ASUS P5Q | C2D E7200@3.6GHz [9x400@1.25V] | PATRIOT 4086MB RAM | NVIDIA 8800GT 512MB | 24"LCD BENQ | Seagate 7200.7 120GB & IBM 180GXP 60GB & 2xWD640AAKS |

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal JOHN
    Nejlepsi na diry je šukapilka (přímočará pila)
    Jj - doporucuju - delal jsem s tim 2 diry na 12cm vetrone do 1mm plechu a vypada to slusne
    :: DESKA :: Gigabyte Z68-UD3 :: CPU :: Intel Core i5 2500K :: VGA :: ATI Sapphire Radeon 5700 Vapor Chamber :: RAM :: 4x 4GB Kingston PnP Grey :: HDD :: 1TB WD Black ::

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •