Výsledky 1 až 23 z 23

Téma: USB flash disk drivers

  1. #1

    Standardní USB flash disk drivers

    cau, nevítě někdo kde bych mohl sehnat fungující ovladač na usb flash disk maxton 2.0 512MB pro wokna 98?? na googlu sem nic pořádnýho nenašel..

  2. #2

    Standardní

    toto som minul niekde videl, vyzera dobre ale neskusal som
    http://www.winpack.org/usbmsd.html


  3. #3

    Standardní Re: USB flash disk drivers

    Citace Původně odeslal seuss
    cau, nevítě někdo kde bych mohl sehnat fungující ovladač na usb flash disk maxton 2.0 512MB pro wokna 98?? na googlu sem nic pořádnýho nenašel..
    Kdyz vydrzis do zejtra, tak bych ti ho mohl poslat original, nedavno jsem tenhle disk kupoval novej kolegovi, takze k nemu bylo i origo soft.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  4. #4

    Standardní Re: USB flash disk drivers

    Citace Původně odeslal tiktak
    Citace Původně odeslal seuss
    cau, nevítě někdo kde bych mohl sehnat fungující ovladač na usb flash disk maxton 2.0 512MB pro wokna 98?? na googlu sem nic pořádnýho nenašel..
    Kdyz vydrzis do zejtra, tak bych ti ho mohl poslat original, nedavno jsem tenhle disk kupoval novej kolegovi, takze k nemu bylo i origo soft.
    no rád vydržím... hlavně abych to už nějak zprovoznil... díky..

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal ace
    toto som minul niekde videl, vyzera dobre ale neskusal som
    http://www.winpack.org/usbmsd.html
    diky, taky to vypada ok... kdyby neslo to od tiktakam, tak to zkusim...

  6. #6

    Standardní

    Tak se hluboce omlouvam, a nepotesim te, tenhle disk je bohuzel V-MAX, asi proto jsem si to spletl.
    Nicmene zkusil bych postahovat ruzny drivery pro w98 pro USB 2 flashky, nekterek z nich by se mohl chytnout, uz jsem mel v ruce nekolik hodne USB flashek a ty drivery byli u nekterejch stejny i s jinejma, cimz padem podle myho existuje nekolik v podstate uni driveru, ktery bude fungovat na stejnym principu.
    Jeste jednou omluva za dezinformaci, jinak muzu poslat na zkousku original drivery pro nekolik USB flashek co mam ulozeny z minulosti.

    Mam v zasobe drivery pro
    Multitalent
    QDI
    V-Max
    a jeste nejaky, ted si na vsechny nevzpomenu...
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  7. #7

    Standardní

    jo v pohode.. ja zkusim vsechno co se da.. ale i tak dik..

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal seuss
    jo v pohode.. ja zkusim vsechno co se da.. ale i tak dik..
    Tu FLASHku určitě s driverem z Winpack.org (uvedeno výše) rozchodíš. Jde o upravený driver právě pro W98, který mj. nevyžaduje RESTART systému.
    Btw: Lze s ním rozchodit většinu FLASH disků a digitálních fotoaparátů.
    na svém kontě mám už detekci dobrých 20 typů disků a digifoto. S tímhle driverem.
    Nejedou na něm pouze KODAK, FUJI a jedna řada "čínských" FLASHek, který nemají standardní chipset.

  9. #9

    Standardní

    fakt nechapu, proc mi uz celej den nejde winpack.org stahnout... vam to funguje?

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal seuss
    fakt nechapu, proc mi uz celej den nejde winpack.org stahnout... vam to funguje?
    mne to ide ok, poslat ti to mailom? ma to 16kB


  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal ace
    Citace Původně odeslal seuss
    fakt nechapu, proc mi uz celej den nejde winpack.org stahnout... vam to funguje?
    mne to ide ok, poslat ti to mailom? ma to 16kB
    to bys byl moc hodnej... díky..

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal seuss
    Citace Původně odeslal ace
    Citace Původně odeslal seuss
    fakt nechapu, proc mi uz celej den nejde winpack.org stahnout... vam to funguje?
    mne to ide ok, poslat ti to mailom? ma to 16kB
    to bys byl moc hodnej... díky..
    ok, mas to tam
    hlavne daj vediet ci to funguje, take info sa moze zist


  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal ace
    Citace Původně odeslal seuss
    fakt nechapu, proc mi uz celej den nejde winpack.org stahnout... vam to funguje?
    mne to ide ok, poslat ti to mailom? ma to 16kB
    http://winpack.org/usbmsd.html je správně...
    btw: jsou tam 2 (ten starší mám odzkoušený, no problem. Ten novější teprve testuju, chodí taky, ale neznám jeho záběr co do množství detekcí.
    taky jsem zvědavej, jestli to s nímm rozchodíš.
    Návod: ten staženej soubor si někam TRVALEJI rozbal (např. C:\install\USB\), protože kdykoliv narazí systém na nový neznámý USB disk, zkouší potom automaticky z tohoto místa jej detekovat.

  14. #14

    Standardní

    tak zacinam bejt bezradnej.. ty ovladace se mi podarilo stahnout, ale nemuzu je otevrit.. kdyz si je stahnu, tak se to tvari jako html soubor, ale je to samozrejme zip, ale nede mi vubec otevrit.. zkousel sem to stahnout z mailu, webu, diskety, pres ftp ale ten soubor je porad stejnej.. nespustim to...

  15. #15
    AMD Athlon XP+2500@+3200/MSI K7N2 Delta-L/2xHDDSamsung40GB/Ati Sapphire 9600XT 500/600Mhz@550/720 /DDR 2GB 400Mhz cl2 /dvdRW/CDRWPhilps

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal hagrid
    Sorry, ale chybí nějaká reference. Autor bohužel nic nepíše o tom, co to je za verzi, z čeho ji "vypáral", k jakým diskům je (či digitálům). Škoda.

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal seuss
    tak zacinam bejt bezradnej.. ty ovladace se mi podarilo stahnout, ale nemuzu je otevrit.. kdyz si je stahnu, tak se to tvari jako html soubor, ale je to samozrejme zip, ale nede mi vubec otevrit.. zkousel sem to stahnout z mailu, webu, diskety, pres ftp ale ten soubor je porad stejnej.. nespustim to...
    http://winpack.org/usbmsd/ustorage_2.53_tweaked_1.0.zip

    A jestli to ani teď už nestáhneš, tak mne odveze....

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal Philco
    Citace Původně odeslal hagrid
    Sorry, ale chybí nějaká reference. Autor bohužel nic nepíše o tom, co to je za verzi, z čeho ji "vypáral", k jakým diskům je (či digitálům). Škoda.
    když tak sorry za referencin netušil jsme že ji tu někdo bude chtit , je to ovladač z digitalu ale dá se použít i na flash paměti jako má napřklad Nokia N-GAGE aby jsi mohl tahat věci z kompu s Win98 na pamětovu kartu
    AMD Athlon XP+2500@+3200/MSI K7N2 Delta-L/2xHDDSamsung40GB/Ati Sapphire 9600XT 500/600Mhz@550/720 /DDR 2GB 400Mhz cl2 /dvdRW/CDRWPhilps

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal hagrid
    Citace Původně odeslal Philco
    Citace Původně odeslal hagrid
    Sorry, ale chybí nějaká reference. Autor bohužel nic nepíše o tom, co to je za verzi, z čeho ji "vypáral", k jakým diskům je (či digitálům). Škoda.
    když tak sorry za referencin netušil jsme že ji tu někdo bude chtit , je to ovladač z digitalu ale dá se použít i na flash paměti jako má napřklad Nokia N-GAGE aby jsi mohl tahat věci z kompu s Win98 na pamětovu kartu
    ten ovladac na digital kameru pro usb flash disk 2.0 nefunguje..možná právě kvůli usb 2.0

  20. #20

    Standardní

    tak nakonec mi korektně funguje ovladač, kterej sem stáhl z dc, takže pokud někdo bude mít podobný problém jako já, tak vás odkazuju na dc
    mb: MSI K8N Neo2 Ultra Platinum cpu:AMD Athlon 64 3000+ s939 gpu:Club3D 6600GT nVidia 128MB hdd: WD 250GB sata ram: 1,3GB Samsung c.l 2.5, zdroj ATX 450W Levicom

  21. #21

    Standardní

    Ja vrelo doporucujem tento: http://dl1.rapidshare.de/files/516500/157/nusb20e.exe

    oproti inym univerzalnym ma aj jednu wXP featuru === po pripojeni usb flash disku zobrazuje v systraii ikonku o pripojenom usb zariadeni (vyzera tak isto ako vo windoroch xp) a funguje rovnako

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal TiMEoS
    Ja vrelo doporucujem tento: http://dl1.rapidshare.de/files/516500/157/nusb20e.exe

    oproti inym univerzalnym ma aj jednu wXP featuru === po pripojeni usb flash disku zobrazuje v systraii ikonku o pripojenom usb zariadeni (vyzera tak isto ako vo windoroch xp) a funguje rovnako
    a to facha i pod win 98?
    mb: MSI K8N Neo2 Ultra Platinum cpu:AMD Athlon 64 3000+ s939 gpu:Club3D 6600GT nVidia 128MB hdd: WD 250GB sata ram: 1,3GB Samsung c.l 2.5, zdroj ATX 450W Levicom

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal seuss
    Citace Původně odeslal TiMEoS
    Ja vrelo doporucujem tento: http://dl1.rapidshare.de/files/516500/157/nusb20e.exe

    oproti inym univerzalnym ma aj jednu wXP featuru === po pripojeni usb flash disku zobrazuje v systraii ikonku o pripojenom usb zariadeni (vyzera tak isto ako vo windoroch xp) a funguje rovnako
    a to facha i pod win 98?
    ak myslis win98 prvu verziu tak malo by to fungfovat, ale nemam otestovane

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •