Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Problem - Moje XP nejde odemknout

  1. #1

    Standardní Problem - Moje XP nejde odemknout

    Snažil jsem se odemknout XP 1600+ a zjistil jsem, že to nějak nefakčí. Potřeboval bych radu z jaký ho důvodu to nevalí.

    Procesor jsem koupil uz tak pred rokem a půl, je možné, že mám nějakou špatnou zastaralou sérii?

    Dík za radu

  2. #2

    Standardní Re: Problem - Moje XP nejde odemknout

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    Snažil jsem se odemknout XP 1600+ a zjistil jsem, že to nějak nefakčí. Potřeboval bych radu z jaký ho důvodu to nevalí.

    Procesor jsem koupil uz tak pred rokem a půl, je možné, že mám nějakou špatnou zastaralou sérii?

    Dík za radu
    Je to špatně odemklé.Série na to nemá vliv.
    takže,opakovat, opakovat a znovu opakovat, dokud neodemkneš.


    PS: jestli používáš cokoli jiného než ritelok, tak se obrň hódně velkou trpělivostí.

  3. #3

    Standardní Re: Problem - Moje XP nejde odemknout

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    Snažil jsem se odemknout XP 1600+ a zjistil jsem, že to nějak nefakčí. Potřeboval bych radu z jaký ho důvodu to nevalí.

    Procesor jsem koupil uz tak pred rokem a půl, je možné, že mám nějakou špatnou zastaralou sérii?

    Dík za radu
    Už ses přihlásil?Já ti poradím-koupíme si novej procák!!!
    Kdo má strach z humoru,neměl by rozhodovat o vážných věcech
    AŤ ŽIJE BRNO!

  4. #4

    Standardní

    Hmm ja mam taky 1600+ agoia (polomino) a taky sem to neodemknul zda se to byt vse spojene ale proste porad nic.
    *NIX GG

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hanta
    Hmm ja mam taky 1600+ agoia (polomino) a taky sem to neodemknul zda se to byt vse spojene ale proste porad nic.


    No to je presně vono. Vše vypadá ideálně, ale nefunguje.
    Mě už je to v celku fuk, objednal jsem si XP 2100+.
    Ale je to divný, asi máme sérii , která nejde.

    Jo a ještě se tě chci zeptat kdy sis ten procák koupil? Já před cca. rokem a půl

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tukancheez
    Citace Původně odeslal Hanta
    Hmm ja mam taky 1600+ agoia (polomino) a taky sem to neodemknul zda se to byt vse spojene ale proste porad nic.


    No to je presně vono. Vše vypadá ideálně, ale nefunguje.
    Mě už je to v celku fuk, objednal jsem si XP 2100+.
    Ale je to divný, asi máme sérii , která nejde.

    Jo a ještě se tě chci zeptat kdy sis ten procák koupil? Já před cca. rokem a půl
    No ja ho mam tak pul roku nikdy nekupuju novinky
    *NIX GG

  7. #7

    Standardní

    No já většinou taky nekupuju novinky, nepřijde mi, že by XP 2100 bylo něco uchvatnýho. kupuju ho za 3200 s DPH , to mi nepřijde zas tak drahý.

  8. #8
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    PROČ 2100? Když koupíš 1700+ tak ušteříš přes tsícovku a ještě si nataktuješ. Dneska jsou všechny CPU odemčený už z výroby (thoroughbred). A k tomu odemykání, VŠECHNY série jdou BEZ VÝJIMKY odemknout a je to jen tvejma rukama že to nejde. Já to odemknul na poosmý...
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marty
    PROČ 2100? Když koupíš 1700+ tak ušteříš přes tsícovku a ještě si nataktuješ. Dneska jsou všechny CPU odemčený už z výroby (thoroughbred). A k tomu odemykání, VŠECHNY série jdou BEZ VÝJIMKY odemknout a je to jen tvejma rukama že to nejde. Já to odemknul na poosmý...
    Coze t bredy sou uz odemceny No jestli je to pravda tak du do toho,no a k tem rucickam -ja sem to vcera delal asi sest hodin porad dokola a nic pak sem se na to vy**** a zkusil to jeste dnes a to samy celej den a nic z toho,to ale asi bude tim mim lakem,protoze ten kdyz zaschne,tak je z nej spis prach a kdyz na nej nalepim izolepu tak je lak fuc. Je to lak na bayi stribra ale to stribro bylo spis usazeny na dne a abych si kupoval dalsi lak to uz by se mi ani nevyplatilo tak na to uz s timhle procikem kaslu.
    *NIX GG

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Windows XP - problém při instalaci zařízení
    Založil KUBA v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 17.12.2004, 17:16
  2. Problem mobile XP + MSI kT6 delte
    Založil Vlada v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 26.09.2004, 22:12
  3. Problem mobile XP + MSI kT6 delta
    Založil Vlada v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 23.09.2004, 20:40
  4. Problem s Matrox G200 Millenium na XP
    Založil Kamadeva v sekci fóra Ostatní grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 04.08.2004, 08:12
  5. Problem MB Abit NV7-133Raid s Athlon XP 2600+
    Založil Willi v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 12.02.2004, 09:58

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •