Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Vista Ultimate 32bit a Nvidia drivery

  1. #1

    Question Vista Ultimate 32bit a Nvidia drivery

    Ahoj všem, stáhnul jsem si na Vistu oficiální drivery s whql. Mám problém, nastavení je jen v jakémsi control panelu, ale já potřebuji podrobnější. Jde to nějak přepnout na klasickou nabídku? Potřebuji si totiž vytvořit vlastní frekvenci pro můj LCD monitor. Takhle je tam totiž jen 60Hz a nic s tím nejde. Na xpéčku jsem si mohl vytvořit frekvekvenci na 72Hz.
    Díky
    P.S.: program ReForce na Vistě nefunguje...

  2. #2

    Exclamation Re: Vista Ultimate 32bit a Nvidia drivery

    Tak je to pravda NVidia dělá na Vistu jen tyhle pardon skurvené ovladače s hnusným novým panelem, v kterém se nedá ani orientovat a klsické menu s rozšířenými funkcemi vyvolat nejde-takže si 72HZ nemohu nastavit a tím pádem mi obraz trochu kmitá na 60HZ-fakt hnus (u xpéčka je to pohoda). Creative dělá jen zkl. ovladače pro zvukovky. Takže výstup 7.1 s reproduktory si mohu strčit jen do.... V tomhle případě je Vista nejhorším systémem, co se týče funkčnosti, kompatibility, ovšem i všeho kolem pc her...
    Jinak je systém graficky proveden fakt parádně i to aero.
    Jenže k čemu je mi vzhled, když funkčnost je mizivá
    Vracím se na XP SP2 PRO...
    P.S.: Ach jo, že jsem neposlechl své známé a kamarády.

  3. #3

    Standardní Re: Vista Ultimate 32bit a Nvidia drivery

    Já jsem v kombinaci nVidia + Vista + Creative spokojenej. V nastavení zobrazení si můžu měnit frekvenci bez problému (60Hz, 75Hz). Mám Vista 32bit + nVidia 100.65. SB Audigy mi normálně jede, teda na 5.1 v nastavení zařízení pro přehrávání. Se hrama taky bez problému.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  4. #4

    Standardní Re: Vista Ultimate 32bit a Nvidia drivery

    To je možné, jenže já musím mít kvůli širokoúhlému LCD rozlišení 1440x900. Což znamená, že mám na výběr jen frekvenci 60Hz. Ta je ovšem příliš nízká, tak proto potřebuji vytvořit vlastní frekvenci na 72Hz. To jde jen v ovladačích na XP.
    Jinak u mé zvukovky SB Audigy SE chci využívat EAX a funkce prostorového zvuku. Jenže u nových ovladačů není nic. Takže na můj stolní pc tím pádem Vista nemá význam. Vrátím se k XPéčku (buď SP2 PRO, nebo MCE 05). Jinak na můj notebook ta Vista bude dobrá. Ten jede na bázi AMD a hlavně ovladače mají stejné možnosti nastavení, jako dříve. Přece jen vše na Vistě stejně nejde. S NTB tolik nepracuji a když už, tak ne na maximum- tam je ta Vista přijatelná.
    Co si budeme povídat, Vista je fakt jen o vzhledu, byl to i hlavní důvod mé koupě.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst 7.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.03.2007, 03:15
  2. nVidia ForceWare 97.54 Windows Vista
    Založil Masster v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 11.01.2007, 12:36
  3. nVidia kupila ULi!
    Založil MadCap v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 26.08.2006, 23:24
  4. GeForce řady 6xxx verzus Windows 9x a ME
    Založil DlouhyJony v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 15.01.2005, 18:40
  5. Kde mam stiahnut drivery na Rivu TNT?
    Založil Rainbow v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 11.04.2004, 19:06

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •