Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: ani zaboha nemuzu nainstalovat XPecka na svuj komp

  1. #1

    Standardní ani zaboha nemuzu nainstalovat XPecka na svuj komp

    Zase po dlouhy dobe jsem provedl pokus s instalaci XPecek na komp. Historie myho HD zazila W98SE pak WMe, pak dlouho ebzeli XP pak se mi zdali pomaly a sel jsem znovu do W98SE a vceram jsem si rekl ze tam zase hodim XPecka.

    Jenze ouha .. pri "checking hard drive" vyhodilo chyby ze hard disk is cosrupted a ze ho nemuze opravit. Jenze disk je 100% oukej a vsechny systemy predtim bezeli bez chyby. Pred pul rokem jsem resil podobnej proble a dokonce nejakym zazrakem jsem je tam dostal. Celou dobu oukej a po patym restartu modra smrt. Uz jsem se na to vykaslal a hodil jsem tam spatky WinMe (nechapu proc ale ty pro muj komp sednou jak ulity) no ale vrta mi to hlavou.

    -PAMETI TO NENI !!!!!
    -DISK JSEM FORMATOVAL A JE 100% OK
    -V JINEJCH SYSTEMECH 100%OK, ZADNEJ VYTUCH ...... 100% STABLE
    -INSTALOVANO SE ZAKLADNIM HW
    -ZAKLADNI HW JE OK

    .. no smiril jsem se stim ze muj komp neni designed for Windows XP ale fakt me to vrta hlavou, problem vidim nekde na bordu vs XP vs chipset vs HD, nekde se proste moc nerozumi

    no jestli mate podobny zkusenosti tak reknete

  2. #2

    Standardní

    A zkousels to instalovat bez taktovani ?
    SOLTEK SL-75DRV5 (KT333), Athlon XP ThoroughBred JIUHB 1700+@2600+ (12.5*166) 1.75V, 256 MB DDR, IBM 120GXP 40 GB, ATI Daytona 9100 64MB, Artic Cooling CopperSilent, Microsoft IntelliMouse Explorer 3, Targa Proffesional 1796SL

    ASUS TUSL2-C, Intel PIII 1.13GHz@1133 ( 8.5*133 ), 512 MB RAM (APACER+takeMS), Maxtor 40 GB 7200RPM, Geforce 2 GTS 32MB (200-333), SB PCI512, CoolerMaster 7H53F, Microsoft IntelliMouse Explorer 3, Logitech Internet Navigator, SONY CPD-G220

  3. #3

    Standardní

    No jasne! WinXP radsi instaluj na nonO/C stroj...je mel ty samy problemy kdyz sem instaloval XPka...Nak
    Athlon XP-M 2,4GHz
    Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.

  4. #4

    Standardní

    Prohlídni si pořádně HDD jestli je na něm samolepka "Ready for Windows XP". Pokud ne, máš smůlu.
    AMD XP1700+@2300MHz (11,5*200) B0 DLT3C JIUHB 0308SPMW, 1.725V, cooler FalconRock II, :ABIT: NF7-S (1.1), 512MB 2x256MB DDR433 OCZ 7-3-3 CL2, Leadtek GF4Ti4200 8x (300/620), Genius Video Wonder III.,Seagate Barracuda IV, CASE Neon Light, 300W Forton, MOMO Force :-)

  5. #5
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    303

    Standardní

    Zkus low level format.. na tom disku muze bejt zapsany neco co se XPckum nelibi ale normalnim formatem to neodtsranis
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  6. #6

    Standardní

    no to by mohl stačit předělat partitions...to pak ani format nepozná co tam bylo
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal MrAndrew
    A zkousels to instalovat bez taktovani ?
    jasne ze zkousel

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal DeeKay
    Zkus low level format.. na tom disku muze bejt zapsany neco co se XPckum nelibi ale normalnim formatem to neodtsranis
    to si prave taky myslim ...

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Massaro
    Prohlídni si pořádně HDD jestli je na něm samolepka "Ready for Windows XP". Pokud ne, máš smůlu.
    to urcite neni .. kdyz jsem ho kupoval XPEcka bylijeste v "brisku"

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Airwolf
    no to by mohl stačit předělat partitions...to pak ani format nepozná co tam bylo
    no ja mam jenom jednu .. jediny co jsem zkousel klasickej format (ne quick) low level jsem nezkousel .. urcite je to nejaka haluz stejne jako celej MS

  11. #11

    Standardní

    ale diky za rady, az nekdy budu mit nervy v dobrym stavu tak skusim jeste jednou vami poradene tipy, urcite to bude nejakou blbosti protoze stim bojuju uz dost dlouho a prislo mi ze jsem emzi tim vymenil celej HW vecetne mobo apod .

  12. #12

    Standardní

    Na instalacnim CD je neco jako "test kompatibility". Spoustels to?? To bys mel i na WME.
    Dale jsem se setkal s tim, ze pri instalaci je dobre tam narvat co nejjednodussi grafiku, ne ty hypermoderniakceleratory. S nejakym GF to padalo. A posledni vec, existuje bug, ze se musi v nekterych pripadech zmenit systemove datum zpatky - nekde na webu to vysmatras.
    A obecna rada na zaver - pripadne instalovat jen s grafikou, ostatni karty vyhazet, onboard zvukovku vypnout (!) a vse doinstalovat az potom, co se to rozbehne.
    PS: LowLevel format jiz se nepouziva, je to drasticke a jeho provedenim na nejakym starym boardu si koledujes o problemy, v nejhorsim nejakou formatovaci utilitku od vyrobce tvyho HDD.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    Na instalacnim CD je neco jako "test kompatibility". Spoustels to?? To bys mel i na WME.
    Dale jsem se setkal s tim, ze pri instalaci je dobre tam narvat co nejjednodussi grafiku, ne ty hypermoderniakceleratory. S nejakym GF to padalo. A posledni vec, existuje bug, ze se musi v nekterych pripadech zmenit systemove datum zpatky - nekde na webu to vysmatras.
    A obecna rada na zaver - pripadne instalovat jen s grafikou, ostatni karty vyhazet, onboard zvukovku vypnout (!) a vse doinstalovat az potom, co se to rozbehne.
    PS: LowLevel format jiz se nepouziva, je to drasticke a jeho provedenim na nejakym starym boardu si koledujes o problemy, v nejhorsim nejakou formatovaci utilitku od vyrobce tvyho HDD.
    1)kompatibility jsemneskousel .. skusim
    2)8500LE grafika neni na XPecka sueprmoderni ...
    3) s tim datumem to bylo u piratskej verzi .. ja mam corporate verzi .. instaluju je vsude jenom me to na svym kompu nejde.
    4)vsechno jsem vyhazel a instaloval se zakladnim hw jak jsem psal .. nepomhlo
    5)novy biosy low level nema primo v biosu ale pres lowformat.exe soubor na diskete.

  14. #14
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    303

    Standardní

    PS: LowLevel format jiz se nepouziva, je to drasticke a jeho provedenim na nejakym starym boardu si koledujes o problemy, v nejhorsim nejakou formatovaci utilitku od vyrobce tvyho HDD.
    Chtel bych videt vola kterej deloa low level na stary desce )))

    Pouziti utilitky od vyrobce je naprosto bezpecny a v pohode....
    to ze se LF nepouziva je kravina
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal DeeKay
    PS: LowLevel format jiz se nepouziva, je to drasticke a jeho provedenim na nejakym starym boardu si koledujes o problemy, v nejhorsim nejakou formatovaci utilitku od vyrobce tvyho HDD.
    Chtel bych videt vola kterej deloa low level na stary desce )))

    Pouziti utilitky od vyrobce je naprosto bezpecny a v pohode....
    to ze se LF nepouziva je kravina
    lowlevel se pouziva porad ale u tech 40citek a 60satek je to vjecnost tak komu by se dotoho chtelo ..

    .. pokud bude nejhur tak ho radsi prodam

    .. nechcete ho nekdo .. uplnej novej 100% ok ..

    .. blbej vtip .. stejne bych vam ho neprodal . .

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    PS: LowLevel format jiz se nepouziva, je to drasticke a jeho provedenim na nejakym starym boardu si koledujes o problemy, v nejhorsim nejakou formatovaci utilitku od vyrobce tvyho HDD.
    Tenhle blabol s radosti pouzivaj vyrobci HDD.

    Este k tomu dodavaj: "LOW-LEVEL FORMAT je pouze pro uzivatele "experty"".

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. NVIDIA - Biosy a flashovani
    Založil Masster v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 491
    Poslední příspěvek: 22.03.2013, 02:05
  2. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  3. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  4. Hlasité ventilátory na notebooku Asus M6Va > řešení!
    Založil bird birdovicz v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.12.2005, 23:50
  5. Nedoléhající zadní chladič na pamětech DDR na grafice MSI FX
    Založil Nvidia fanda v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.12.2004, 15:45

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •