Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Proč moje DVD mechanika nepřehrává DVD filmy?

  1. #1

    Standardní Proč moje DVD mechanika nepřehrává DVD filmy?

    Mam Toshibu SD-M1712. Zkoušel sem pustit originální DVD s videem, v Media Playeru mi naskočila nějaká chyba o autorských právech a v Power DVD nějaká nepomenovaná chyba. Zkoušel sem už před tím jiné přepalované DVD s videem a to mi taky nešlo. V čem je problém?

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    276

    Standardní

    Ako prve by som skusil pripojit ju k inemu kompu aby sa zistilo kde je problem, ci v mechanike alebo v PC.
    A este skusit vymenit ATA kable , ci nahodou nemas zrovna ten na ktorom je poskodeny.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

  3. #3

    Standardní

    ja by som skúsil nainštalovať nejaký normálny DVD prehrávač, napr. WinDVD 5
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  4. #4

    Standardní

    Mne kombinace M1712 a PowerDVD funguje (i kdyz se mi to posledni dobou z neznameho duvodu trha), zkus lepe popsat problem.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  5. #5

    Standardní Re: Proč moje DVD mechanika nepřehrává DVD filmy?

    Citace Původně odeslal Majkls
    Mam Toshibu SD-M1712. Zkoušel sem pustit originální DVD s videem, v Media Playeru mi naskočila nějaká chyba o autorských právech a v Power DVD nějaká nepomenovaná chyba. Zkoušel sem už před tím jiné přepalované DVD s videem a to mi taky nešlo. V čem je problém?
    skus
    - nastavit DVD region
    - odpojit svideo kabel z VGA karty
    - nastavit media player aby nerobil kontrolu autorskych prav cez internet.

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    26.03.2003
    Bydliště
    Ružomberok
    Příspěvky
    86
    Vliv
    259

    Standardní

    nj vidim to na ten REGION tiez mi to robilo problemy

  7. #7
    Member
    Založen
    30.03.2003
    Bydliště
    Martin-Slovakia
    Příspěvky
    253
    Vliv
    261

    Standardní

    No toto iste mi robybo keď som nainštaloval nove ovládače na moju starú GF 2 MX400.Prosťe nešli hlavne filmy od universalu.Takže akú máš kartu a aké ovladače.Po nainštalovaní pôvodných ovládacou z CD už všetko išlo.PS:Vtedy media player hlásil chybu niečo o autorských právach a PowerDVD 4 hlásilo niečo s TV OUT.
    AMD 2500+@3200+ (1.8V),Speeze CooperEagle,GYGABITE, 1024 RAM, MSI 6600 GT TD 128 MB ,LCD HYUNDAI Q15,WIN XP HOME +SP2,zdoj ENERMAX 353W,prip DSL 1024,DVD-RW TEAC,HDD HITAHI 7K250 120Gb a kopu dalších haraburd.

  8. #8
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    314

    Standardní

    Citace Původně odeslal intel
    No toto iste mi robybo keď som nainštaloval nove ovládače na moju starú GF 2 MX400.Prosťe nešli hlavne filmy od universalu.Takže akú máš kartu a aké ovladače.Po nainštalovaní pôvodných ovládacou z CD už všetko išlo.PS:Vtedy media player hlásil chybu niečo o autorských právach a PowerDVD 4 hlásilo niečo s TV OUT.
    Ty si take ozivenie fora. Staci si precitat tvoje posty a hned sa mi zlepsi nalada
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele herma
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno / Jesenicko
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 365
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal intel
    Prosťe nešli hlavne filmy od universalu.
    lol, to teda věc...se mi snad zdá.


    Jinak co DMA? Zaplé?
    jinak se budu opakovat:
    tv out vypnout(opojit kabel)
    testnout v jiném PC
    zkusit jinej SW přehrávač
    Basic PC: AMD Athlon64 X2 3600+ @ 4600+ | GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G | 2*1GB DDR2 667 Adata | Leadtek 7600GT 256MB | 2* Seagate 7200.7+ 120GB SATA | 20" Samsung 205BW | DVDRW NEC ND-4551A | Chello 5000/512

  10. #10

    Standardní

    Tak sem udělal pokrok. Některý filmy mi jdou. První, co jsem si pujčil mi šel v pohodě. Ale jinak nic moc. Přeinstaloval jsem ovladač grafiky (dle rady) na nižší verzi a ve WinDVD5 se mi konečně spustilo DVD, které jsem chtěl, ale beze zvuku. Ve WMPlayeru a PowerDVD vyskakujou pořád stejný hlášky o chybách.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •