Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: MSI 865PE Neo2 series + Logitech Optical Desktop problém

  1. #1
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní MSI 865PE Neo2 series + Logitech Optical Desktop problém

    Je to složitej problém a řekl bych, že odporuje logice jednoduše je to tak, že když zapojím tento bezdrátový optický desktop tak mi myš i klávesnice bere jakoby jen občas, myš se trhá a na klávesnici je problém napsat písmeno...dělá to i v Biosu, i v System Commanderu, i v 98 i v XP, prostě všude (i DOS z diskety). Ovšem jakmile za běhu vytáhnu KB z PS/2 a zase to zapojím, vše za běhu, tak to najednou funguje. Po restartu zase nic. Když vypojím a zapojím myš tak to na to nemá vliv. Když zapojím klávesnici do USB(redukce byla u toho) a myš nechám PS/2(jinak to nende) tak nefunguje ani jedno. Baterie jsem měnil, těma to není. Zkoušel jsem i reconnect a taky nevyřešilo. U starších desek jsem viděl něco jako KBC input clock - není to ono? ale v biosu téhle desky jsem to nenašel. Bios mám 2.1 - nejnovější...ještě něco, když desktop zapojím k 845E desce tak pohodička všechno jede. Když zapojím drátovou starou KB a optiku myšku obě PS/2 tak taky pohodička. Nechápu. a teď babo raď. Nebo i vy tady, kdyby baba zrovna neměla čas

  2. #2

    Standardní Re: MSI 865PE Neo2 series + Logitech Optical Desktop problém

    Citace Původně odeslal Likedi
    Je to složitej problém a řekl bych, že odporuje logice jednoduše je to tak, že když zapojím tento bezdrátový optický desktop tak mi myš i klávesnice bere jakoby jen občas, myš se trhá a na klávesnici je problém napsat písmeno...
    Člověče, já narazil na podobný problém se stejným setem. Ale dělá s Logitech ovladačema, pokud je odinstaluju, tak OK, nic se netrhá. Vyzkouším novější ovladače.
    PC1: Gigabyte 965P DS4, Core 2 Duo E6400@3,2GHz, 2GB DDR2 800MHz, 250+300GB HDD, GF7600GT, LCD 20" NEC 20WGX2, Logitech THX 5.1 repro, Windows XP HOME Sp3 PC2: Gigabyte 965P DS4, Core 2 Duo E6320@2,8GHz 2GB DDR2 800MHz, GF7600GT, 80 + 80GB HDD, LCD 19" FSC P19-2, Windows XP HOME Sp3 HTPC: Gigabyte GA-MA78GM, Athlon 64X2 5050E - 2,6GHz, 2GB DDR2 800MHz, HDD SeagateLP 1TB, SONY 40W5500, Logitech Z-5400 THX 5.1 repro, Windows 7 Digifoto: Olympus E-3, E-P2, Lumix G1, Zuiko HG 8/3,5, Zuiko HG 50/2, M.Zuiko 14-42/3,5-5,6, Lumix G 7-14/4, Lumix 20mm/1,7, Lumix G 14-45mm, Lumix G 45-200mm, FL50R, filtry B&W

  3. #3
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní Re: MSI 865PE Neo2 series + Logitech Optical Desktop problém

    Citace Původně odeslal Ladis
    Citace Původně odeslal Likedi
    Je to složitej problém a řekl bych, že odporuje logice jednoduše je to tak, že když zapojím tento bezdrátový optický desktop tak mi myš i klávesnice bere jakoby jen občas, myš se trhá a na klávesnici je problém napsat písmeno...
    Člověče, já narazil na podobný problém se stejným setem. Ale dělá s Logitech ovladačema, pokud je odinstaluju, tak OK, nic se netrhá. Vyzkouším novější ovladače.
    mě to dělá i v BIOSu => to není ovladačema...jinak vyřešil jsem to tak, že jsem koupil new desku a tu 865 jsem hodil bratrovi

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •