Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Ako dam heslo na adresar vo WIN XP

  1. #1

    Standardní Ako dam heslo na adresar vo WIN XP

    Ako dam heslo na adresar vo WIN XP

  2. #2

    Standardní

    WinXP home / pro ?

    Ktery mas souborovy system, NTFS, nebo FAT32?

    Co presne myslis? Chces zasifrovat celou slozku, nebo pouze omezit prava uzivatelu tak, ze se na ni dostanes pouze ty?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    xp pro
    chcem celu zlozku aby si mal pristup len s kodok

  4. #4

    Standardní

    Pokud mi odpovíš na zbylé otázky, bude možné dobrat se řešení.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #5

    Standardní

    ja nato pouzivam program a max. spokojenost
    --- ---

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní

    Citace Původně odeslal Traktorista
    ja nato pouzivam program a max. spokojenost
    a nechtel bys nam prosim sdelit i jakej to je program kdyz uz sem pises ?

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  7. #7

    Standardní

    Nasel jsem jakysi dred, kde se to uz resilo.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8

    Standardní

    já používám Global Safe Disk
    vytvoří se vlastně virtuální disk který funguje jako Save takže když odejdeš od compu hodíš složky do sejfu a zamkneš

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    já používám Global Safe Disk
    vytvoří se vlastně virtuální disk který funguje jako Save takže když odejdeš od compu hodíš složky do sejfu a zamkneš
    to je blbej program, trochu německy rozumim ale už jsem měl strach že se toho nezbavim
    neexistuje něco na disk? Vytvořit disk by v PQ magicu nebyl problem... ještě ho zamknout (ale jednodušeji než u Global Safe Disk)

  10. #10

    Standardní

    Ja sem si nasel super programek Folder Lock. Je to dost jednoduchy...Program vytvori jened adresar kam si davas vsechny soubory co chces mit zamknuty + si muzes samozrejme kdekoliv na disku zvolit soubor co ches zakodovat.
    http://www.slunecnice.cz/product/Folder-Lock/

    EDIT: tak sem si prave vsim, ze jsem tenhle odkaz postnul uz v tom threadu co ste na nej odkazovali
    Soltek SL-75FRN** 1700+DUT@2600+ 11x190** Tt V7+** 512DDR PQI 400 CL2** MSI G4 Ti 4200 64MB AGP4x 310/615 Hynix 3,6ns** 3d mark 2001 SE 13200 points** - historický exemplář
    LAN

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal sofokless
    Citace Původně odeslal sebad
    já používám Global Safe Disk
    vytvoří se vlastně virtuální disk který funguje jako Save takže když odejdeš od compu hodíš složky do sejfu a zamkneš
    to je blbej program, trochu německy rozumim ale už jsem měl strach že se toho nezbavim
    neexistuje něco na disk? Vytvořit disk by v PQ magicu nebyl problem... ještě ho zamknout (ale jednodušeji než u Global Safe Disk)
    co tam bylo tak těžkýho prostě nainsatluješ a je to,a zmáčkneš tlačítko že ho chceš zamknout,jo vlastně je tam jeden problém musíš tam zadat heslo
    spíš si myslim že problém je pro někoho ta němčina

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal sofokless
    Citace Původně odeslal sebad
    já používám Global Safe Disk
    vytvoří se vlastně virtuální disk který funguje jako Save takže když odejdeš od compu hodíš složky do sejfu a zamkneš
    to je blbej program, trochu německy rozumim ale už jsem měl strach že se toho nezbavim
    neexistuje něco na disk? Vytvořit disk by v PQ magicu nebyl problem... ještě ho zamknout (ale jednodušeji než u Global Safe Disk)
    co tam bylo tak těžkýho prostě nainsatluješ a je to,a zmáčkneš tlačítko že ho chceš zamknout,jo vlastně je tam jeden problém musíš tam zadat heslo
    spíš si myslim že problém je pro někoho ta němčina
    ňo jakmile jsem si vytvořil ten virtuální disk, zamkl jsem ho tak jsem nemohl zjišťovat informace o mých nezamčených discích...
    zkrátka a jednoduše to není ten program co hledám...
    a pokud jde o němčinu NO problem 9let celkem mě něco dalo

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Maxik
    Citace Původně odeslal Traktorista
    ja nato pouzivam program a max. spokojenost
    a nechtel bys nam prosim sdelit i jakej to je program kdyz uz sem pises ?
    program" Hide files and folders"
    v anglictine, skoda ze je shareware, ale kdo je sikovny,...
    Dokaze subory ukryt(nejsu vidno) alebo zaheslovat
    a funguje naprosto super, kdo by mal zajem, mam ho plne funkcni,...
    --- ---

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •