Chcel som kupit Celeron 400 (Slot 1) za 499 korun - ten chlapik to mal aj s doskou. Nevedel to z tej dosky vybrat tak som to za 1500 kupil cele aj s chladicom a kablom na FDD (zaujimava kombinacia ). Doska je QDI P6I810/W2 (WinneX 2), chipset i810-DC100 so 4MB grafickej pamate. Ked som to zapol tak to islo. Nemal som zapojeny disk ani nic ine - iba som nastavoval veci v BIOSe a restartoval. Vsimol som si ze to nejako casto mrzne v BIOSe. Pozrel som do PC Health Status - napatie VTT (1.5V) sa nahodne menilo od 1.31V po 1.76V Tak som na doske pohladal tranzistor z ktoreho ide 1.5V a pri nom kondenzator 1000uF. Nadvihnuty, zospodu nafuknuty a vyteceny. Pridal som tam provizorne dalsi 1000uF. VTT uz bolo uplne stabilne, mrznut to prestalo. Skontroloval som vsetky kondenzatory - nasiel som 8 nafuknutych... Podraz je v tom ze mnoho z nich sa nafukovalo zospodu - vrch bol krasne rovny ibaze boli asi o 1 mm vyssie ako tie ostatne rovnakeho typu... Vsetko som to vymenil a vyzera ze to chodi celkom dobre. Este tam dam novy BIOS, dufam ze sa to neposerie (chip je PLCC prispajkovany )