Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Jak je to s kvalitou LCD u NOTEBOOKu ?

  1. #1

    Standardní Jak je to s kvalitou LCD u NOTEBOOKu ?

    Jak je to s kvalitou LCD u NOTEBOOKu ?

    v porovnani se stolnimi LCD,

    // mam ted v praci novy notebook Dell D600
    a jsem desne zklaman z pozorovacich uhlu, prubeh
    barev mi tak nevadi a jaktaks slusny pohled je na nem az
    kdyz se hodne podsviti (a to se mi zase nechce koukat do tolika svetla)
    //

  2. #2

    Standardní

    pozorovacie uhly sa na notasoch nezvyknu riesit, lebo to je v 99% single user (cize sedis priamo pred nim a naklopis si jak je treba) farby byvaju na kvalitnych znackach dobre ale rychlost znacne kulha
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #3

    Standardní

    kvalitni stolni LCD je uplne jina dimenze nez displeje notebooku...
    bohuzel jeste jsem nevidel opravdu kvalitni displej ntb., ktery by byl alespon na urovni "prumeru" stolnich panelu.
    Ja jsem si bohuzel dokonce poridil LCD k (lowend) notebooku, protoze to srovnani kvality zobrazeni bylo az moc vyrazne.
    Na druhou stranu nevim v cem tkvi problem udelat displej s vysokym kontrastem, jasem i pozorovacimi uhly a pritom zachovat nizkou spotrebu, takze to v podstate respektuju
    nekamaradim s vama

  4. #4

    Standardní

    presne tak

    NTB displaye nejsou nic extra. Dokonce i u drahych kousku se to neda srovnat s beznym prumernym LCD panelem. Nedavno jsem kupoval zene notes za 60 litru, 1400*1050 15" display, barvy jsou proste hnus, o pozor. uhl. ani nemluve
    Všeho chuť

  5. #5

    Standardní

    Takze jestli to chapu tak na vine je vlastne to ze mam na stole

    EIZO L767 (zvyk sem si na obraz), tak budu pred pouzitim notebooku stolni LCD vypinat, nastesti notebook je hlavne do terenu !!!

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Helium
    Takze jestli to chapu tak na vine je vlastne to ze mam na stole

    EIZO L767, tak budu pred pouzitim notebooku stolni LCD vypinat !!!
    nejak nechapu Tvou odpoved
    proste stolni panel pouzivej i na notebooku, anebo pokud ti to je jedno, tak pouzivej panel notese
    nekamaradim s vama

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •