Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: AC3 zvuk pouze ze dvou kanalu L+R

  1. #1

    Standardní AC3 zvuk pouze ze dvou kanalu L+R

    Mam nasledujici problem :
    Mam zvukovku SB PCI a u nekterych filmu se mi line zvuk pouze ze dvou prednich speakru. Nevim cim to jakoby si kompik myslel ze mam 5.1 zvukovku. Tak ted jsem v tom udelal pekny zmatek co ... cili -> mam klasiku dvoukanalovou zvukovku dve plastove bednicky ale slysim v nich pouze hudbu a sem tam nejakej zvuk proste voice je bez sance a pokud se podivam na AC3 filtr tak v Input mi to hezky bezi ve vsech kanalech a v output pouze L+R jak mam dostat ten nadherny plny 5.1 zvuk do mych 2 krabicek netusim. Zkousel jsem ruzne reinstalace a podobne zoufale pokusy a nic. (ve Win mam nastavene stolni stereofonni reproduktory)

    Dik

  2. #2

    Standardní

    Takova blba poznamka - mas v AC3 filtru nastaveny vystup na 2 kanaly, ze...
    Chipset od nvidie = same trable.

  3. #3

    Standardní

    jo v AC3 mam 2 kanaly

  4. #4

    Standardní

    problem byl v tom, ze jsem mnel nainstalovany dva codeky a to konkretne Codecs5048_allin1 a Codecs6000_allin1. Pricemz ten starsi nebyl nikde videt ale v nabidce start jsem nakonec nasel nejaky zahadny AC3. Cili jednoduse sel odinstalovat pouze ten novy a pak to zacalo slapat tak jak ma. Nicmene jak se zbavit toho stareho abych mohl nainstalovat novej pek zatim nevim (alespon ne jednoduse)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •