Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: SB Live 5.1 - chipset nForce2 a zvuk v DOSu

  1. #1

    Standardní SB Live 5.1 - chipset nForce2 a zvuk v DOSu

    Zdravim uz se podarilo nekomu vyresit tento problem? Porad nechci rezignovat na me oblibene DOS hry ale bez zvuku se nedaji hrat. Uz jsem zauvazoval o alternative mit v PC 2 zvukovky (mam starsi potvoru kterou jsem zatim v DOSu rozbehal vsude) pujde to vubec?

    Kaspery
    Abit NF7-SL Barton 2600+ (a.c. Copper silent 2 rev2.) 1024MB/400DDR Seagate Bar IV 2x 80GB a 20GB, DVD-R TOSHIBA, DVD-RW NEC 3520A Sapphire X800 GTO

  2. #2

    Standardní

    jinou zvukovkou si IMHO nepomuzes
    je to problem DOS prog vs NT based OS
    resi to emulator dosu (v pripade ze je pod nim hra hratelna) nebo nahodit dos (staci boot cd s dosem 7 a fat partition na disku)
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal ra
    jinou zvukovkou si IMHO nepomuzes
    je to problem DOS prog vs NT based OS
    resi to emulator dosu (v pripade ze je pod nim hra hratelna) nebo nahodit dos (staci boot cd s dosem 7 a fat partition na disku)
    Dnes snad vyzkousim jinou kartu jinak mam W98SE. Pred vymenou desky vse jelo v pohode po dlouhem patrani jsem zjistil ze je to prave problem SB Live x nForce2 kazdopadne dam vedet jak jsem dopad. Spise by me zajimalo jak se budou chovat 2 zvukovky ve Win... (zabranilo by pripadnym konfliktum treba druhou kartu instalovat jen pro dos a ve Win ji ponechat jako nenaistalovane zarizeni?)
    Abit NF7-SL Barton 2600+ (a.c. Copper silent 2 rev2.) 1024MB/400DDR Seagate Bar IV 2x 80GB a 20GB, DVD-R TOSHIBA, DVD-RW NEC 3520A Sapphire X800 GTO

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kaspery
    Dnes snad vyzkousim jinou kartu jinak mam W98SE. Pred vymenou desky vse jelo v pohode po dlouhem patrani jsem zjistil ze je to prave problem SB Live x nForce2 kazdopadne dam vedet jak jsem dopad. Spise by me zajimalo jak se budou chovat 2 zvukovky ve Win... (zabranilo by pripadnym konfliktum treba druhou kartu instalovat jen pro dos a ve Win ji ponechat jako nenaistalovane zarizeni?)
    jo taak, sem ujel, moc sem si zvykl na to, ze kdyz zde nekdo nenapise os, vetsinou to ted uz byva wXP nebo w2k
    ve w98 uz je to jen problem ovladacu zvukarny (emulace nejakyho SB -casto SB Pro nebo SB 16)
    nebo jen spravne zvukarny (sb 16 isa rulezzz ))
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •